Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 45, Viltis šalia

QUOTE(Angele @ 2014 02 19, 13:07)
Pas ligonius reikia kuo mažiau negatyvių lankytojų. Sesės palatos kaimynės būklė rimta, nevaikšto, praktiškai nekalbėjo. Atėjo aplankyti draugė ir sako "Asta, Tu GALI",  o ji tarsi pro rūką "GALIU, GALIU, GALIU..."  Palaikymas, tikėjimas, viltis be galo reikalinga, o ne įkalbinėjimai pasiduoti. Stiprybės visoms.

laba,
as atvaziavus patekau i palata su 70metu moteryte.ji po operacijos judejo,krutejo,vvyrui pasakiau,jei ji gali,GALIU ir as...ir ejau...sanatorijoj pajuriu keblindavau,grynu oru kvepavau,knyga balkone nusitverus meditavau.dabar skaitau,ieskau informacijos,kaip gyvent,kad augliukas negryztu.rimtai mastau apie naujaja priesvezine mityba.kas uz?as noriu uzbekt uz akiu.dabar pasiseke,noriu toliaudziaugtis gyvenimu,noriu gryzti i darba pilnu pajegumu.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 02 19, 11:17)
Korcula, o kaip kito tas Neupogen skyrimas? Ar cia nuo chemijos karto daznumas priklauso? Sakykim, tevukui po pirmo karto skyre tik viena Neupogen, po antros-3 Neupogen, po trecios-..? Ar sprendzia kiekviena karta atskirai?




Laba diena,

viso buvo 6+2 papildomos chemijos.
Po pirmųjų dviejų chemijų skyrė po 3; po 3,4 chemijų - po 5, vėliau - po 7-8 vnt.
Bet po chemijos procedūrų mamai pirmąją savaitę kas antrą dieną darydavome kraujo tyrimus - telefonu pranešdavome gydytojui - ir buvo taip, kad liepdavo nutraukti Neupogen leidimą - ta prasme vietoj 7, leisdavomės tik 5 vnt.

Dėl giminių - puikiai žinoma situacija - visi labai nori pamokyti, parodyti kad domisi ligos eiga (žinoma jų ketinimai tik patys geriausi), bet jie kasdien nebūna su ligoniu, nevežioja į ligonines, nežino tikslios diagnozės ir daug kitų dalykų. Taigi skiriasi konkretus ligos pavadinimas, agresyvumo laipsnis ir t.t. Gal jiems taip pat pasakykite ir tai, kad jeigu gydo - tai reiškia yra didžiulė viltis, kad pristabdys/išgydys ir t.t.
Laikykitės savo nuomonės, bet kaip suprantu ir tėvukas sutinka su tokiu gydymu.

Dėl temperatūros - mama griežtai matuodavosi ryte ir vakare.
Taip pat būtina daryti kraujo tyrimus (pirmąją savaitę) ir stebėti dėl taip vadinamos neutropenijos - mums buvo griežtai nurodyta stebėti kraujus ir nukritus iki atitinkamo lygiu skubiai vežti į ligoninę , jeigu temperatūra 38.
Beje vieną kartą kraujai nukrito tiek, kad jau aparatas nieko neberodė, kraują buteliukuose vežiau į kitą kliniką, kur tipo skaičiuoja "plika akimi" - pasiėmiau atsakymą, mamą ir iš kart į priimąmąjį - ten pasakėme, kad temperatūra 38,1 (nors realiai buvo 37,5).Bet buvome labai išsigandę - mamą paguldė, palašino kraujų ir paskyrė kažkokius stiprius ir brangius antibiotikus - žodžiu "atstatė", nors gydytojai jau patys susiėmę už galvų vaikščiojo.
Ši situacija buvo po antro chemijos kurso.

Būtinai darykitės kraujus ir skambinkite gydančiam gydytojui.




Atsakyti
Aš čia ax.gif tik kad nelabai ką turėjau parašyti, nes darė tyrimą po tyrimo. O ir nuotaika kažkokia prislėgtesnė pastaruoju metu. Mėnulis gal?
Šiandien jau atlaikiau paskutinį tyrimą tada paskyrė švtinimus. 25 seansai/kartai. Beje kiti organai nepažeisti tfu tfu tfu, tik vat ta gimda.

Laikykitės mielosios. 4u.gif
Atsakyti
willow, prisiminiau tave dėl problemų su venomis.

Buvau VUOI, 29 kab. ėmė kraują iš venos, net nepajutau, o štai KT 37...

Badė badė vieną ranką - be rezultatų, antrą - tas pats. Tada į plaštakos viršų, pagaliau pavyko. Skausmas laukinis. Grįžau kaip kareivis po mūšio. O ta seselė lyg ir patyrusi turėtų būti.

Romantike, kaip sekėsi tau. Buvau vėlai, turbūt paskutinė. Ryt atsakymai, geriu raudoną vyną, kaip malonu, kad legaliai.
Atsakyti
QUOTE(Remedy @ 2014 02 19, 16:10)
Aš čia  ax.gif  tik kad nelabai ką turėjau parašyti, nes darė tyrimą po tyrimo. O ir nuotaika kažkokia prislėgtesnė pastaruoju metu. Mėnulis gal?
Šiandien jau atlaikiau paskutinį tyrimą tada paskyrė švtinimus. 25 seansai/kartai. Beje kiti organai nepažeisti tfu tfu tfu, tik vat ta gimda.

Laikykitės mielosios. 4u.gif


Tai puiki žinia, kad nerado kituose organuose thumbup.gif Gal ne tik Mėnulis kaltas, Jūs labai pavargote nuo tų visų tyrimų, juk tai didžiulė įtampa. Na, dabar prasideda kitas etapas. Taigi, šalin tą prislėgtą nuotaiką, baimes, dabar jau viską žinote ir turite nusiteikti gydymui. Tvirtybės Jums ir kuo daugiau optimizmo, jis kartais daro stebuklus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Remedy @ 2014 02 19, 16:10)

Šiandien jau atlaikiau paskutinį tyrimą tada paskyrė švtinimus. 25 seansai/kartai. Beje kiti organai nepažeisti tfu tfu tfu, tik vat ta gimda.
Laikykitės mielosios. 4u.gif


Laba diena, smile.gif

aš nepamenu Jūsų susirgimo - kokia tiksli Jūsų diagnozė, ar tai gimdos kūno onkologinė liga. Mano mamai tokia diagnozė - kadangi nėra INFO daug (turiu mintyje lietuvių kalba), jei kils klausimų - prašome kreiptis.
Iš dabartinės situacijos žvelgiant atgal - nei gydytojai, nei mes neįvertinome ligos pobūdžio ir tam tikrų aplinkybių, kurios galbūt būtų apsaugojusios nuo ligos išplitimo.
Atsakyti
QUOTE(dvyne9 @ 2014 02 19, 15:03)
Tai puiki žinia, kad nerado kituose organuose  thumbup.gif Gal ne tik Mėnulis kaltas, Jūs labai pavargote nuo tų visų tyrimų, juk tai didžiulė įtampa. Na, dabar prasideda kitas etapas. Taigi, šalin tą prislėgtą nuotaiką, baimes, dabar jau viską žinote ir turite nusiteikti gydymui. Tvirtybės Jums ir kuo daugiau optimizmo, jis kartais daro stebuklus  smile.gif


Ačiū dvyne9, jūs visada žinote kada ką pasakyti 4u.gif
QUOTE(korcula @ 2014 02 19, 16:20)
Laba diena,  smile.gif

aš nepamenu Jūsų susirgimo - kokia tiksli Jūsų diagnozė, ar tai gimdos kūno onkologinė liga. Mano mamai tokia diagnozė - kadangi nėra INFO daug (turiu mintyje lietuvių kalba), jei kils klausimų - prašome kreiptis.
Iš dabartinės situacijos žvelgiant atgal - nei gydytojai, nei mes neįvertinome ligos pobūdžio ir tam tikrų aplinkybių, kurios galbūt būtų apsaugojusios nuo ligos išplitimo.


Ačiū už pasūlymą. Man gimdos kaklelio, pas mane jau išplitęs į aplinkinius organus todėl neoperuojamas. Info žinokit aš nelabai ir ieškau, užtenka ką pasako daktarai. Smegenys sakytum pačios blokuoja visą info apie v,neskaitau straipsnių, statistikų,kaip miela willow rašė, kad nemėgsta vyniojimų į vatą, o aš nemėgstu/nenoriu baisios tiesos tai dažniausiai daug ko pas gydytoją ir nepaklausiu. Čia kažin pesimizmas ar optimizmas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2014 02 19, 14:00)
Pradžiai ima tyrimams:ŽIV irt.t. ir pažiūrės arimuninė ir  kraujas reaguoja, taip kaip reikia.
Strioga minėjo, kad Klaipėdoj dar yra , bet pavardės tikrai nežinau.


taip, penktadienį einu priduoti kraują tyrimams, antradienį rezervavo kraujo paėmimą vakcinai.
Klaipėdon jis pats važiuoja, ir kiek supratau, bendradarbiauja su A.Česu.
Papildyta:
QUOTE(nida44 @ 2014 02 19, 15:40)
willow, prisiminiau tave dėl problemų su venomis.

Buvau VUOI, 29 kab. ėmė kraują iš venos, net nepajutau, o štai KT 37...



Aš irgi šiandien buvau 29.... 2 vietose "pasikniso", nieks nebėgo... Nugrūdo į dienos stacionarą, mano Rita prisiurbė iš trečios ir joms ninešiau... dabar mėlyna ranka ir skauda... bijau net pagalvot, kas bus Medejoj sekmadienį. Beje, du kartus iš plaštakos viršaus - ten labai skauda, betdar labiau skauda iš riešo vvidinės pusės....
kokie rezultatai apžiūros, ar jau žinai? O KT kada bus?
Papildyta:
QUOTE(Remedy @ 2014 02 19, 18:10)
...., o aš nemėgstu/nenoriu baisios tiesos tai dažniausiai daug ko pas gydytoją ir nepaklausiu. Čia kažin pesimizmas ar optimizmas  biggrin.gif

Kiekvienas gina savo ramybę kaip jam geriau ir tikrai nei vienas būdas nėra nei geras, nei blogas, tiesiog kiekvienam tinka savas pagal charakterį... Laikykis Remedy, sveik 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 19 vasario 2014 - 18:29
Kaip matau kad pati sumakalavau čia apie tuos savo organus ir išplitimus . Norėjau pasakyti, kad nerado jokių pakitimų ar metastazių plaučiuose, skrandyje, kepenyse ir t.t bet auglys apsivijęs tiesiąją žarną ir pasislėpęs gimdoje . 4u.gif

Ačiū willow,sveikatos jums.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Remedy: 19 vasario 2014 - 19:06
Šiandien KT, rezultatai ryt, kailis pašiurpęs
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2014 02 19, 20:13)
Šiandien KT, rezultatai ryt, kailis pašiurpęs

Laikom kumscius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Remedy @ 2014 02 19, 19:10)

Ačiū už pasūlymą. Man gimdos kaklelio, pas mane jau išplitęs į aplinkinius organus todėl neoperuojamas. Info žinokit aš nelabai ir ieškau, užtenka ką pasako daktarai. Smegenys sakytum pačios blokuoja visą info apie v,neskaitau straipsnių, statistikų,kaip miela willow rašė, kad nemėgsta vyniojimų į vatą, o aš nemėgstu/nenoriu baisios tiesos tai dažniausiai daug ko pas gydytoją ir nepaklausiu. Čia kažin pesimizmas ar optimizmas  biggrin.gif


Aš dabar irgi tos nuomonės, kad kuo mažiau skaitai, tuo galva ramesnė. O kai galva ramesnė, tada ir sveikimas lengvesnis. Aš tai sau labai daug sveikatos susigadinau, beskaitydama nesąmones internete, o psichologinis nusiteikimas nemažai ką lemia. Ir taip jau yra, kad daugiausia pastebima ir sau prisitaikoma ne tai, kas gera, bet tai, kas bloga, na, bent jau man taip buvo. Dabar nebeskaitau, kas gi nuo to pagerės, kad save bauginsi kažkokiais skaičiais. Tuo labiau, kad šita liga nenuspėjama ir kiekvienam vystosi kiek savaip.
Jūsų ligai spindulinis gydymas ir yra pagrindinis, kiek zinau ir, beje, duodantis neblogs rezultatus. Sveikit 4u.gif
Atsakyti