Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 45, Viltis šalia

Ko gero geriausia nieko neskaityti internete, nes tada sergi viskuo biggrin.gif
linkiu visoms sekmingo gijimo 4u.gif

tuo tarpu as vis nezinioje.... skaitineju tema jau kuris laikas... bet vis nedrisau rasyti...
pries beveik 2 metus susirgo mama, kruties vezys, piktybinis, her2 +bet siuo metu suvaldytas kiek imanoma, viskas ok, gydymas praeitas (chemoterpaija, spinduliavimas, liko tik hormonoterapija). Susirgus mamai aisku pasitaikius progai pasidariau tyrimus t.y zymenis ir echoskopija - viskas buvo normos ribose. Pakartojau zymenu tyrima pries menesi - zymuo perkope normas..... taigi neramybe paseta.... seimos gydytojas siuncia mamologo konsultacijai, ziuresim kaip seksis toliau....
Atsakyti
-----
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 19 vasario 2014 - 22:37
Sveiki, gal kam bus idomu pasiziureti

http://www.cashhydef...;cannabis/c135w

po tekstu bus antras video ,,run from the cure'' - cia apie alternatyvu gydyma kanapes aliejumi.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

nida44, buvau VUOI vakar iki 14.30.
Atliko rentgena, mamograma, echoskopija, pridaviau krauja markeriams. Isankstiniai rezultatai kaip ir geri.
Limfmazgis raktikaulio srityje geras (pagal mamologa ir echoskopuotoja) - stebesim. Kepenys biski riebalais bando apaugti...pasake, kad nieko baisaus...irgi stebesim... Plauciai-svarus...
Bet kokiam strese buvau po patikrinimo... matyt kai viduje viskas verda is nezinojimo, o tu bandai sulaikyti ir nekreipti demesio...tada po visko KAIP "duoda per makaule" doh.gif vakare valgiau viska, nesustodama blush2.gif blush2.gif blush2.gif

Nerute, kartais zymenis reaguoja i "kazka"... butinai nueik pas mamologa, bet ir tyrimus pakartuok po kurio laiko. O del visa ko-gali nueiti konsultacijai pas onkogenetika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romantikė: 20 vasario 2014 - 08:52
QUOTE(romantikė @ 2014 02 20, 08:51)
Laba diena  4u.gif

nida44, buvau VUOI vakar iki 14.30.
Atliko rentgena, mamograma, echoskopija, pridaviau krauja markeriams. Isankstiniai rezultatai kaip ir geri.
Limfmazgis raktikaulio srityje geras (pagal mamologa ir echoskopuotoja) - stebesim. Kepenys biski riebalais bando apaugti...pasake, kad nieko baisaus...irgi stebesim... Plauciai-svarus...
Bet kokiam strese buvau po patikrinimo... matyt kai viduje viskas verda is nezinojimo, o tu bandai sulaikyti ir nekreipti demesio...tada po visko KAIP "duoda per makaule"  doh.gif vakare valgiau viska, nesustodama  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

[

Romantike, labai gerai, su palengvėjimu, ir kad NIEKADA nieko blogo nerastų 4u.gif
kas echoskopavo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 20 vasario 2014 - 10:00
QUOTE(willow @ 2014 02 20, 10:00)
Romantike, labai gerai, su palengvėjimu, ir kad NIEKADA nieko blogo nerastų  4u.gif
kas echoskopavo?

wub.gif ACIU....

Zinok, neisidemejau pavardes-ji mane echoskopavo pirmasyk.
J.Vitko buvo kaip tik baigus darba ir isejus is kabineto, o as buvau pirma 14 val. pas kita daktare: auksta, sviesiaplauke. Ji man patiko. Idemiai apziurejo, pasakiau papildomai apie limfzmagi, tai ieskojom jo ilgai, kol radom.
Tik kazkodel idomiai apie kepenis pasake: gal daug papildu vartoju g.gif atsakiau, kad ne. Cia, matyt, del to suriebejimo...
Atsakyti
Kuriam kabinete ta šviesiaplaukė dirba?

kam įdomu, apie trigubai neigiamo krūties vėžio naujus gydymo bandymus:

http://www.cancernet...amp;ts=19022014

Ir apie mts plitimo priežastis po TNBC gydymo:
http://www.cancernet...amp;ts=19022014
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 20 vasario 2014 - 10:49
QUOTE(korcula @ 2014 02 19, 14:45)


Dėl temperatūros - mama griežtai matuodavosi ryte ir vakare.
Taip pat būtina daryti kraujo tyrimus (pirmąją savaitę) ir stebėti dėl taip vadinamos neutropenijos - mums buvo griežtai nurodyta stebėti kraujus ir nukritus iki atitinkamo lygiu skubiai vežti į ligoninę , jeigu temperatūra 38.
Beje vieną kartą kraujai nukrito tiek, kad jau aparatas nieko neberodė, kraują buteliukuose vežiau į kitą kliniką, kur tipo skaičiuoja "plika akimi" -  pasiėmiau atsakymą, mamą ir iš kart į priimąmąjį - ten pasakėme, kad temperatūra 38,1 (nors realiai buvo 37,5).Bet buvome labai išsigandę - mamą paguldė, palašino kraujų ir paskyrė kažkokius stiprius ir  brangius antibiotikus - žodžiu "atstatė", nors gydytojai jau patys susiėmę už galvų vaikščiojo.
Ši situacija buvo po antro chemijos kurso.

Būtinai darykitės kraujus ir skambinkite gydančiam gydytojui.


Aš senajai pažįstamai irgi tai patariau, kad nieko nelaukus važiuotų į priėmimo skyrių.
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 02 20, 10:48)
Kuriam kabinete ta šviesiaplaukė dirba?

Mane ji tikrino 42 kab.
Siaip, man asmeniskai geriausia Ekaterina Poce. Bet kiek nesistengiau, neimanoma pas ja gaut talona sad.gif
O krauja vakar idealiai paeme 8 kab. net nustebau. Nei melynes siandien, nei demeles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romantikė: 20 vasario 2014 - 10:57
Romantike, smagu dėl gerų rezultatų.

Aš turiu popierizmo klausimą. Vyrui artėja 4 mėn nedarbingumo . Šeimos gydytojas davė užpildyti prašymą NDNT, ar nebus čia iškart dėl grupės? Neužtenka poliklinikoj komisijos, kad testų nedarbingumą?
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 02 20, 10:00)
Romantike, labai gerai, su palengvėjimu, ir kad NIEKADA nieko blogo nerastų  4u.gif


Visu 100 proc. prisidedu prie tokių palinkėjimų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2014 02 20, 11:58)
Aš turiu popierizmo klausimą. Vyrui artėja 4 mėn nedarbingumo . Šeimos gydytojas davė užpildyti prašymą NDNT, ar nebus čia iškart dėl grupės? Neužtenka poliklinikoj komisijos, kad testų nedarbingumą?

Pirmiausia poliklinikoj komisija, po to keliaujat į NDNT su popieriais 4u.gif

Romantike, džiaugiuosi tavo rezultatais smile.gif O tavo aprašytus pojūčius po tyrimų puikiai žinau - atsileidžia varžtai, būna ir pravirkstu mašinoj nei iš šio nei iš to, nors rezultatai geri wub.gif

Nidut, šiandien laikom kumštukus už tave 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 20 vasario 2014 - 11:14