Įkraunama...
Įkraunama...

Langai 3

QUOTE(vaikis_ @ 2014 08 14, 20:42)
visuose siltuose remeliuose naudojama plienine folija


ne plieno o vieno iš metalų.

Pav swispaceriuose naudojama aliuminio, aliuminį pakeitus geležies folija, šiluminės swispacerio savybės pagerėja ir jis jau vadinamas "swispaceris V".
Papildyta:
QUOTE(arkava @ 2014 08 14, 20:46)
vizualiai ziurint, nepanasu kad ten plona folija...
jos reiksme?


Folijos pagerina sukibimą su sandarikliais ir sumažina dujų prasiskverbimą. „Thermix“ plastikins rėmelis armuotas nerūdijančio plieno folija, jos dėka rėmelis tampa stabilesnis už aliuminio rėmelius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 14 rugpjūčio 2014 - 19:59
QUOTE(mantesas @ 2014 08 14, 13:46)
Langus veka pagamino gipura visas uzsakymas ir kiti derinimai internetu buvo kokybiskas ir pagal terminus. tik blogai kad ikiso metaline sija stabilumui tarp vitrinos ir duru neperspejo kad tokia bus.  buciau pasirinkes stiklo pluosto.

Šitas variantas, kai prikiša į langus armatūros ir neįspėja, tai panašus į nusikaltimą. Arba mažų mažiausią - kliento kvailinimą. Statai šiltą namą, stengiesi išvengti šilumos tiltelių, bet ateina langistai ir įkala tokį šilumos tiltą, kad blogiau ir būti negali. Bandėte aiškintis dėl to metalo? Gal dar gali permontuoti į stiklo pluoštą?
Atsakyti
Man metalo sijos neikiso, tik profiliuka. Tai jauciasi remo nestabilumas. Vitrina +durys.

quote=cibulis,2014 08 14, 19:06]
Šitas variantas, kai prikiša į langus armatūros ir neįspėja, tai panašus į nusikaltimą. Arba mažų mažiausią - kliento kvailinimą. Statai šiltą namą, stengiesi išvengti šilumos tiltelių, bet ateina langistai ir įkala tokį šilumos tiltą, kad blogiau ir būti negali. Bandėte aiškintis dėl to metalo? Gal dar gali permontuoti į stiklo pluoštą?
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2014 08 14, 15:52)
Tai kad ir su metalu, PVC pagal šilumines savybes geriau nei medis.

Mano supratimu, Mintai, tu čia žiauriai klysti. PVC langas su metalu yra daug šaltesnis. Ypač jei kalbame apie tokį metalą, kokį norėjo man įkišti tarp vitrininių langų. Mediniai langai tokios nesąmonės nebūtų turėję. Ten nebūtų jokio metalo. Net profilio nebūtų reikėję pjaustyti, nes medžio viduryje dažniausiai nebūna jokio EPS. Tiesa, šitie "Doletos" langai profilio viduje turi EPS. Mediniai langai pagal statiką geresni. Iš esmės mediniai visais aspektais geresni: gražesni, tvirtesni, nevaikšto, nesideformuoja, ilgaamžiškesni, tokie patys arba kartais net ir šiltesni. Medžio vienintelis trūkumas - kaina. Aš "Doletos" langus būčiau gavęs už nerealiai gerą kainą. Dėl vieno dalyko gailiuosi savo name - medinių langų. Jei dabar galėčiau rinktis, tai būtų tik mediniai langai.

Be to, po to kai realiai pamačiau kaip sumontavo mano langus, tai jei kažkada reikėtų juos keisti, tai būtų labai brangu. O medinių rėmų kaustytų aliuminiu tikrai nekeisčiau visą savo gyvenimą. Nebent stiklo paketus išsisandarinusius pakeisčiau. Į naujus. Ne veltui Vokietijoje pastatytuose pasyviuose namuose mediniai langai sudaro apie 80-90 proc. Medis turi tik vieną problemą - kainą.
Papildyta:
QUOTE(arkava @ 2014 08 14, 20:14)
Man metalo sijos neikiso, tik profiliuka. Tai jauciasi remo nestabilumas. Vitrina +durys.

Čia kuriame name: statomame ar pastatytame? Kokie langai, koks plotas, kad jaučiasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 14 rugpjūčio 2014 - 20:31
QUOTE(cibulis @ 2014 08 14, 21:24)
Mano supratimu, Mintai, tu čia žiauriai klysti. PVC langas su metalu yra daug šaltesnis. Ypač jei kalbame apie tokį metalą, kokį norėjo man įkišti tarp vitrininių langų. Mediniai langai tokios nesąmonės nebūtų turėję. Ten nebūtų jokio medžio. Net profilio nebūtų reikėję pjaustyti, nes medžio viduryje dažniausiai nebūna jokio EPS. Tiesa, šitie "Doletos" langai profilio viduje turi EPS. Mediniai langai pagal statiką geresni. Iš esmės mediniai visais aspektais geresni: gražesni, tvirtesni, nevaikšto, nesideformuoja, ilgaamžiškesni, tokie patys arba kartais net ir šiltesni. Medžio vienintelis trūkumas - kaina. Aš "Doletos" langus būčiau gavęs už nerealiai gerą kainą. Dėl vieno dalyko gailiuosi savo name - medinių langų. Jei dabar galėčiau rinktis, tai būtų tik mediniai langai.

Be to, po to kai realiai pamačiau kaip sumontavo mano langus, tai jei kažkada reikėtų juos keisti, tai būtų labai brangu. O medinių rėmų kaustytų aliuminiu tikrai nekeisčiau visą savo gyvenimą. Nebent stiklo paketus išsisandarinusius pakeisčiau. Į naujus. Ne veltui Vokietijoje pastaytuose pasyviuose namuose mediniai langai sudaro apie 80-90 proc. Medis turi tik vieną problemą - kainą.


Žinau, tavo nuomonę, mano ji skiriasi, iš vis, medis man nepatinka, kaip konstrukcinė medžiaga, kaip minėjau, nerasi nei vienos medinės detalės mano namo konstruktyve, bet tikrai nežadu su tavimi ginčytis dėl medinių langų, gal ir klystu, bet bent jau pakolkas, prisilaikau savo nuomonės. Esu įsitikinęs, kad baltos spalvos plastikiniai langai laikys keleriopai ilgiau už medinius, kurie dėl saulės ir drėgmės poveikio neturi galimybės būti tokie ilgaamžiai.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2014 08 14, 20:31)
Žinau, tavo nuomonę, mano ji skiriasi, iš vis, medis man nepatinka, kaip konstrukcinė medžiaga, kaip minėjau, nerasi nei vienos medinės detalės mano namo konstruktyve, bet tikrai nežadu su tavimi ginčytis dėl medinių langų, gal ir klystu, bet bent jau pakolkas, prisilaikau savo nuomonės. Esu įsitikinęs, kad baltos spalvos plastikiniai langai laikys keleriopai ilgiau už medinius, kurie dėl saulės ir drėgmės poveikio neturi galimybės būti tokie ilgaamžiai.

Gerai, kad sutariam. Tiesiog skiriasi nuomonės. Ir tiek. 4u.gif

O jei sakai, kad PVC laikys, tai ir man ramiau, nes ir mano langai plastikiniai. Tik iš lauko ne balti, o pilki.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 14 rugpjūčio 2014 - 20:36
Statomame. Komerling 88. Vitrina 220x210, plius durys 80.



Čia kuriame name: statomame ar pastatytame? Kokie langai, koks plotas, kad jaučiasi?
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2014 08 14, 20:53)
Statomame. Komerling 88.  Vitrina 220x210, plius durys 80.
Čia kuriame name: statomame ar pastatytame? Kokie langai, koks plotas, kad jaučiasi?

Ir tokiame juokingai mažų matmenų lange yra metalas? Rehau tikrai būtų išsivertę be metalo. Apie medį jau nekalbu.

P.S. Kolega, išmokite cituoti kitų postus/pasisakymus, nes kai atsakote kažką ištrinate ir atrodo, kad visas tekstas jūsų. Kažką darote ne taip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 14 rugpjūčio 2014 - 20:59
QUOTE(cibulis @ 2014 08 14, 20:59)
Ir tokiame juokingai mažų matmenų lange yra metalas? Rehau tikrai būtų išsivertę be metalo. Apie medį jau nekalbu.

P.S. Kolega, išmokite cituoti kitų postus/pasisakymus, nes kai atsakote kažką ištrinate ir atrodo, kad visas tekstas jūsų. Kažką darote ne taip.



mano vitrina 230 aukscio ir 210 plocio plius durys 90 cm plocio prie jos. Tarp duru ir vitrinu ir idejo man ta 8 cm plocio ir kokio puses cm storio metalo juosta tokia kaip kiausinis suplotas ir vistiek darinejant duris viskas virpa. pakeist jau nieko neina jei rasos tai gresiu i stakta skyles ir pusiu kokios nors tankesnes putas kad ta metala ne ore laikyt o bent jau putose.
Atsakyti
Profiliukas man netrukdo, bet 1x10 cm sijos tikrai nera. Langinis profilis...

QUOTE(cibulis @ 2014 08 14, 19:59)
Ir tokiame juokingai mažų matmenų lange yra metalas? Rehau tikrai būtų išsivertę be metalo. Apie medį jau nekalbu.

P.S. Kolega, išmokite cituoti kitų postus/pasisakymus, nes kai atsakote kažką ištrinate ir atrodo, kad visas tekstas jūsų. Kažką darote ne taip.

Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2014 08 14, 14:04)
Gealan profilis, iš jo tai pirmiausiai siūlyčiau kreiptis į Megrame gamintis langus. Megrame turbūt seniausia išlikusi su langais dirbanti kompanija Lietuvoje.

"šitie" - ir yra megramės atstovai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2014 08 14, 20:16)
Taip, su kriptonu žinoma geresnės šiluminės savybės, beje su kriptonu, net daugiau nei 12mm oro tarpelio nereikia, bet ar atkreipei dėmesį, kodėl kriptoniniai langai tokie nepopuliarūs? Ar domėjaisi jų kaina? O jei fantazuoti tik šeip, tai ką ten kriptonas, iškart prie vakuminių ar užpildytu aerogeliu langų reikėtų pereiti.

Tiesa sakant konkreciu kainu skirtumu nezinau, bet vaakuminiai paketai taskuoti gaunasi, taip, kad man nelabai schmoll.gif o aerogelis gal ir visai nieko butu mirksiukas.gif
O kaina kaip ir pats sakai - cia jau kaip sutarsite lotuliukas.gif
Atsakyti