Įkraunama...
Įkraunama...

*** Čihuahua ***

sveikos, nu kaip suniukai - ligoniukai laikosi unsure.gif tikiuosi sveiksta 4u.gif

as buvau sekmadieni Vilniuje parodoj, norejosi paziureti i sunis - didelius ir mazus biggrin.gif veziausi savo mazyli, tai jam buvo pirmas isejimas, baisoka biggrin.gif o lauke visiskai stresas jam, neina niekur tik prisispaudzia prie zemes doh.gif kazin kodel ? g.gif gal jis to pavadzio taip bijo? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2014 03 12, 20:38)
sveikos, nu kaip suniukai - ligoniukai laikosi  unsure.gif tikiuosi sveiksta  4u.gif

as buvau sekmadieni Vilniuje parodoj, norejosi paziureti i sunis - didelius ir mazus  biggrin.gif  veziausi savo mazyli, tai jam buvo pirmas isejimas, baisoka  biggrin.gif o lauke visiskai stresas jam, neina niekur tik prisispaudzia prie zemes  doh.gif kazin kodel ?  g.gif gal jis to pavadzio taip bijo?  unsure.gif

Laba, aš kai pratinau saviškes tai pradžioje ant rankų nešiojom,paskui su pavadėliu.Aišku atsiguldavo ant žemės,bet nei pro kur biggrin.gif nešdavausi skaniukus tai pati atsitūpus šaukdavau,kad prieitų....na taip pavargau kokias 4 dienas,dabar be problemų. Antradienį vaikščiojom mieste,užėjom papietaut,tai kaip smagu, kai pirma šunimis pasirūpina,vandens atneša,o tik veliau mums meniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Andra* @ 2014 03 13, 11:45)
Laba, aš kai pratinau saviškes tai pradžioje ant rankų nešiojom,paskui su pavadėliu.Aišku atsiguldavo ant žemės,bet nei pro kur biggrin.gif nešdavausi skaniukus tai pati atsitūpus šaukdavau,kad prieitų....na taip pavargau kokias 4 dienas,dabar be problemų. Antradienį vaikščiojom mieste,užėjom papietaut,tai kaip smagu, kai pirma šunimis pasirūpina,vandens atneša,o tik veliau mums meniu biggrin.gif

Sveiki smile.gif
Kokiam mieste ir kur pietavot, auginancioms sunis sis klausimas lb aktualus, kad ne tik zmogus, bet ir augintinis butu maloniai priimtas ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(soliuke @ 2014 03 13, 11:38)
Sveiki smile.gif
Kokiam mieste ir kur pietavot, auginancioms sunis sis klausimas lb aktualus, kad ne tik zmogus, bet ir augintinis butu maloniai priimtas  ? biggrin.gif

Pietavome Vilniuje, Studio 9 4u.gif

Įdedu šiek tiek informacijos:

ŠUNIMS DRAUGIŠKOS VIETOS

- Vero cafe
- Coffee Inn
- Studio9
- Piano Man
- Cozy
- Briusly
- Coco restobar
- Gringo
- Rene
- InVino
- Portobello
- Tamsta
- Cafe de Paris
- The Kitchen
- Balti drambliai
- Presto
- Vyninė Blusynė
- Vyninė TAPPO D`ORO
- Debut Cafe
- La Boheme
- ŠMC lauko kavinė
- Alaus namai
- Therry kepyklėlė
- Burbulio vyninė
- Pink Milkshake
- Forto dvaras (Šiaurės miestelyje)
- Šnekutis
- Lietuvos Geležinkelių traukiniai (2 klasės vagonai)
- Jalta
- Kinų restoranas (prie VCUP)

- Submarinas
- De Vita viešbutis Druskininkuose
- Kybynlar (Trakai)
- Transilvanija
- Wok to Walk
- Tores (lauke)
- Kavinė Gabi (lauke)
- Obuolio respublika (lauke)
- Trys pušelės (lauke)
- Saint Germain vyninė
- Pas Juozapą
- Restoranas Lūja
- Vinchenso prie Baltojo tilto
- Kika (Šiaurės miestelyje)
- Yakata (lauke)
- Latte room
- Artistai
- California
- “Šeltė” parduotuvė naminiams gyvūnams
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif
Mano mažius pagaliau pasveiko wub.gif
Prisikankinom daug, buvo paguldytas "į ligoninę", pastoviai lašelinės buvo statomos. Grėsė operacija... Vieną naktį jau beveik laidojom ir t.t....
Ir pagaliau mūsų visų džiaugsmui atsigavo bigsmile.gif Dabar ir vėl laksto, valgo, loja biggrin.gif
Saugokit savo mažuosius, prižiūrėkit, kad lauke ko neužvalgytų ir pan...
Mums įtarė stiprų apsinuodijimą, bet deja nežinom ką jis galėjo tokio suvalgyti...
Atsakyti
QUOTE(1z1 @ 2014 03 14, 13:51)
Sveikos visos  4u.gif
Mano mažius pagaliau pasveiko  wub.gif

Džiaugiuosi kartu su jumis wub.gif bet eina sau kaip baisu sad.gif
Atsakyti
Sveiki,
Aš taip rašau su bėda verysad.gif šuniukui ryte dešimtą valandą davėm vaistų nuo kirminų, o vakare apie puse devynes vėmė, nežinau ar vaistai buvo pasisavinti ar net gi reikia duoti vėl ?
Papildyta:
QUOTE(1z1 @ 2014 03 14, 14:51)
Sveikos visos  4u.gif
Mano mažius pagaliau pasveiko  wub.gif
Prisikankinom daug, buvo paguldytas "į ligoninę", pastoviai lašelinės buvo statomos. Grėsė operacija... Vieną naktį jau beveik laidojom ir t.t....
Ir pagaliau mūsų visų džiaugsmui atsigavo  bigsmile.gif  Dabar ir vėl laksto, valgo, loja  biggrin.gif
Saugokit savo mažuosius, prižiūrėkit, kad lauke ko neužvalgytų ir pan...
Mums įtarė stiprų apsinuodijimą, bet deja nežinom ką jis galėjo tokio suvalgyti...

Sveikinam pasveikus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2014 03 12, 20:38)
sveikos, nu kaip suniukai - ligoniukai laikosi  unsure.gif tikiuosi sveiksta  4u.gif

as buvau sekmadieni Vilniuje parodoj, norejosi paziureti i sunis - didelius ir mazus  biggrin.gif  veziausi savo mazyli, tai jam buvo pirmas isejimas, baisoka  biggrin.gif o lauke visiskai stresas jam, neina niekur tik prisispaudzia prie zemes  doh.gif kazin kodel ?  g.gif gal jis to pavadzio taip bijo?  unsure.gif


Labai jau pažįstamos jūsų bėdos.
Pasocializuokit, pasivaikščiokit daugiau nežinomose vietose ir su laiku turėtų apsiprasti. 4u.gif

O beje, iš kokio miesto jūs? Jei iš Kauno, galim kažkur susitikus drauge pasivaikščioti smile.gif O gal ir dar kas prisijungtų smile.gif




QUOTE(1z1 @ 2014 03 14, 13:51)
Sveikos visos  4u.gif
Mano mažius pagaliau pasveiko  wub.gif
Prisikankinom daug, buvo paguldytas "į ligoninę", pastoviai lašelinės buvo statomos. Grėsė operacija... Vieną naktį jau beveik laidojom ir t.t....
Ir pagaliau mūsų visų džiaugsmui atsigavo  bigsmile.gif  Dabar ir vėl laksto, valgo, loja  biggrin.gif
Saugokit savo mažuosius, prižiūrėkit, kad lauke ko neužvalgytų ir pan...
Mums įtarė stiprų apsinuodijimą, bet deja nežinom ką jis galėjo tokio suvalgyti...


Oho, tikrai rimta. Svarbu, kad viskas gerai baigėsi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Andra* @ 2014 03 13, 11:45)
Laba, aš kai pratinau saviškes tai pradžioje ant rankų nešiojom,paskui su pavadėliu.Aišku atsiguldavo ant žemės,bet nei pro kur biggrin.gif nešdavausi skaniukus tai pati atsitūpus šaukdavau,kad prieitų....na taip pavargau kokias 4 dienas,dabar be problemų. Antradienį vaikščiojom mieste,užėjom papietaut,tai kaip smagu, kai pirma šunimis pasirūpina,vandens atneša,o tik veliau mums meniu biggrin.gif


aga tikrai panasiai kaip maniskis biggrin.gif nu va buvom parke penktadieni tai padejau at zemes ir pradejo vaikstineti, uostinetis bigsmile.gif tik dar neina su pavadziu kur ji vedi biggrin.gif nu manau paprasim smile.gif del kavines faina wub.gif
QUOTE(1z1 @ 2014 03 14, 14:51)
Sveikos visos  4u.gif
Mano mažius pagaliau pasveiko  wub.gif

Mums įtarė stiprų apsinuodijimą, bet deja nežinom ką jis galėjo tokio suvalgyti...

labai geros zinios bigsmile.gif 4u.gif bet tikrai baisu kaip unsure.gif

QUOTE(Kamson @ 2014 03 16, 19:17)

O beje, iš kokio miesto jūs? Jei iš Kauno, galim kažkur susitikus drauge pasivaikščioti smile.gif O gal ir dar kas prisijungtų  smile.gif


aga mes irgi kaunieciai drinks_cheers.gif gyvenam eiguliuose ax.gif visai smagu butu susitikti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2014 03 17, 10:25)

aga mes irgi kaunieciai  drinks_cheers.gif gyvenam eiguliuose  ax.gif visai smagu butu susitikti  ax.gif



Palaukiam truputi geresniu oru ir tuomet smile.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Kamson @ 2014 03 18, 00:17)
Palaukiam truputi geresniu oru ir tuomet  smile.gif  4u.gif

taip taip palaukiam silumos, nes dabar jau labai nesmagu lauke ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos:)

Pas mus linksma, namie siaučia aštuntukas, parodysiu dalį jų smile.gif Kai ūgtels, pamėginsiu visus kartu nufotografuoti.
[attachmentid=231603]

Atsakyti