Įkraunama...
Įkraunama...

*** Čihuahua ***

Inga U. kaip visada nuostabūs mažyliai wub.gif wub.gif wub.gif


Atsakyti
QUOTE(IngaU. @ 2014 03 19, 18:46)
Sveikos:)

Pas mus linksma, namie siaučia aštuntukas, parodysiu dalį jų smile.gif Kai ūgtels, pamėginsiu visus kartu nufotografuoti.


Noriu visųųųų wub.gif wub.gif wub.gif Prašom atsiųsti lotuliukas.gif

O kur rasti daugiau foto? Jūsų puslapyje nėra.... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1z1: 20 kovo 2014 - 09:21
sveikos, mes va irgi augam, lakstom, dukstam biggrin.gif vakar buvom pas savo nuostabia veiseja sveciuose, suniuku darzelyje pasidukom biggrin.gif



QUOTE(IngaU. @ 2014 03 19, 19:46)
Sveikos:)

Pas mus linksma, namie siaučia aštuntukas, parodysiu dalį jų smile.gif Kai ūgtels, pamėginsiu visus kartu nufotografuoti.


oi koks grozis wub.gif bigsmile.gif

QUOTE(1z1 @ 2014 03 20, 11:18)
Noriu visųųųų  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Prašom atsiųsti  lotuliukas.gif



lotuliukas.gif gal uzteks dar vieno?
Atsakyti
Dėkui visiems už komplimentus mažiesiems:)

QUOTE(1z1 @ 2014 03 20, 10:18)
Noriu visųųųų  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Prašom atsiųsti  lotuliukas.gif

O kur rasti daugiau foto? Jūsų puslapyje nėra....  blush2.gif

Kolkas tik vieną įdėjau į savo puslapio lietuvišką variantą ir kelis į anglišką. Bet parodysiu laikas nuo laiko čia kaip jie auga:)
Atsakyti
Sveikos smile.gif Dziaugiames ir mes pavasariu smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveiki, norim ir mes prisijungti prie sios veisles gerbeju rato. Mums 8 men.
user posted image

Kadangi prasidejo geri orai, pradejome pasivaiksciojimus lauke ir labai prireike Jusu patarimo.Gal galetumete rekomenduoti geriausia Jusu naudojama apsauga nuo erkiu labai baisu kad neparsinestumeme lauktuviu namo:( Aciu
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2014 03 23, 13:07)
Sveikos smile.gif Dziaugiames ir mes pavasariu smile.gif



oi kaip faina bigsmile.gif juodas grazuolis, nes man juodi silpnybe o kakavinis paperka savo plauku ilgiu wub.gif
QUOTE(zalatoriene @ 2014 03 23, 13:14)
Sveiki, norim ir mes prisijungti prie sios veisles gerbeju rato. Mums 8 men.

Kadangi prasidejo geri orai, pradejome pasivaiksciojimus lauke ir labai prireike Jusu patarimo.Gal galetumete rekomenduoti geriausia Jusu naudojama apsauga nuo erkiu labai baisu kad neparsinestumeme lauktuviu namo:( Aciu

sveiki prisijunge drinks_cheers.gif mes irgi naujokai cia, gaila tema ner aktyvi unsure.gif bet vistiek mums naujokams juk baisiai aktuali tongue.gif mes nuo erkiu irgi visaip mastom, mano veiseja tai purkiama naudoja, as nusipirkau lasinti bet dar nedariau nes nedaug bunam lauke, be to neinam i miskus ax.gif bet man erkes irgi baisuma, pernau numire drauges suo nuo erkes, o kitu dvieju labai sunkiai sirgo...
Atsakyti
Nuo erkių naudoju Advantix, rekomendavo mūsų vet. gydytojai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngaU. @ 2014 03 22, 12:04)
Dėkui visiems už komplimentus mažiesiems:)
Kolkas tik vieną įdėjau į savo puslapio lietuvišką variantą ir kelis į anglišką. Bet parodysiu laikas nuo laiko čia kaip jie auga:)

Apžiūrėjau wub.gif ir vieną įsimylėjau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2014 03 24, 10:28)
oi kaip faina  bigsmile.gif juodas grazuolis, nes man juodi silpnybe o kakavinis paperka savo plauku ilgiu wub.gif

Man juodi taip pat labai patinka wub.gif
O ryzhiko plaukas labai grazus, tik baisiai seriasi tos kasos...
Atsakyti
Ką naudoti nuo erkių, sauso maistelio pavadinimai ir t.t. tikrai ne kartą apkalbėti temose smile.gif
Nuo erkių giriami Advantix, Frontline, Virbac. Pastaruosiuos ir mes naudojam. Taip pat yra spec. purškalai ir antkakliukai, bet antakakliuko niekada neesam bandę, kažkaip atrodo nepatogu.. Patarčiau pirkti priemones nuo erkių tik vet.klinikose, nes ,,parduotuviniai" tikrai nėra efektyvūs.

Visus naujokus sveikinu prisijungus smile.gif

Inga, sbo labai dailios foto wub.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julya: 24 kovo 2014 - 14:07
QUOTE(sbo @ 2014 03 24, 14:49)
Man juodi taip pat labai patinka wub.gif
O ryzhiko plaukas labai grazus, tik baisiai seriasi tos kasos...

ojej doh.gif gyvensim išvis tarp plauku...2 ilgaplaukiai šunys ir persų katinas biggrin.gif
Atsakyti