Įkraunama...
Įkraunama...

Vokiečių Aviganiai

Mano mažiams 3 savaitės. Ilgaplaukis jau rezervuotas, trumpaplaukis dar laukia savo šeimininko.
user posted image
Atsakyti
O mažiukas atrodė štai taip.Tai Ursus Laukinė Vilkauogė (Ups'as) Ir būtent iš šios foto įsimylėjau ir supratau,kad tai mano šuo,nors jau seniai buvau jo senelį,superinį Varį nusižiūrėjusi. Ir nežiūrint į spalvų derinį tai yra superinis šuo!!!!Ramumo,gerumo ir meilybės įsikūnijimas!!!!Ačiū Živilei už tokius šunis! Tai Veisėja iš didžiosios raidės!!!!
P.S nežinau ar foto matosi,nes nelabai moku įkelti nuotraukų ax.gif


http://s017.radikal....b6fbc28f9d6.jpg
Papildyta:
QUOTE(zay @ 2014 08 12, 11:48)
O aš ta proga vištų medžiotojos brolelį parodysiu-gavau nuotraukų smile.gif, panašūs jie-mamos veidu abu smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Čia rašiau apie štai šitą gražuolį
Atsakyti
užmečiau pirmą žvilgsnį į brolelį ir nė neskaičius, nei kas rašė, nei ką rašė pagalvojau, kad į maniškę panašus šuo. o kažkada maniau, kad visi jie vienodi klonai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRASI @ 2014 08 14, 21:46)
Ir nežiūrint į spalvų derinį tai yra superinis šuo!!!!Ramumo,gerumo ir meilybės įsikūnijimas!!!!

Ei, o kuom blogas yra tas spalvų derinys, kad reikia į jį nežiūrėti?
Atsakyti
Spalvų derinys yra super geras,bet norėjau pasakyti,kad nežiūrint spalvų grožio ir šuns grožio- svarbiausia yra šuns charakteris!!!! Ir tai yra svarbiausia!
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2014 08 14, 22:47)
užmečiau pirmą žvilgsnį į brolelį ir nė neskaičius, nei kas rašė, nei ką rašė pagalvojau, kad į maniškę panašus šuo. o kažkada  maniau, kad visi jie vienodi klonai  biggrin.gif


Oi dar ir kaip skiriasi jie visi tarpusavy, bet giminiuočiai turi kažkokio panašumo smile.gif Va ir Viper sesės Kiros foto kai žiūriu matau kažką labai savo smile.gif

Va sesutės wub.gif wub.gif

user posted image
user posted image
user posted image

O čia va kokie visi skirtingi, nors trys iš jų iš to paties veislyno smile.gif

user posted image

Na, šalia pilkio išvis sumaišyt neįmanoma turbūt biggrin.gif

user posted image
user posted image

Maniškes ir iš užpakalių galima atpažint biggrin.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
ir as ikelsiu kelias maziuku vokietuku nuotraukas smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

(nuotrauku autorius Marius Cepulis) thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Driežiuke*: 15 rugpjūčio 2014 - 16:14
QUOTE(levrete @ 2014 08 14, 11:10)
Gal Jus turite kokia nuotraukyte, kaip sis suniukas atrode mazas. Labai noreciau bent numanyti, kaip atetyje nors kiek susigaudyti, i kokius suniukus atkreipti demesi, kad butu panasus spalvinis variantas i sio grazuolio.


Ne sis grazuolis bet radau pas save nuotrauku ir galiu jums parodyti kaip mano kale atrode budama maza ir kaip atrodo suaugusi

user posted image

3 MEN
user posted image

8 MEN
user posted image

o uzaugo vat tokia smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Driežiuke* @ 2014 08 15, 16:13)
ir as ikelsiu kelias maziuku vokietuku nuotraukas smile.gif

user posted image

user posted image


Gaila, kad ne 2015 metų pavasaris.... tikrai paimčiau pupulį.... ir dar berniukai !!!.... fb negaliu akių atitraukti nuo jūsų mažulių... bet reikia mums palaukti pavasario..... taip su brangiausiuoju sutarėm, ir tai paankstinom antro VA įsigijimą net metais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ariogala: 16 rugpjūčio 2014 - 18:17
Nemačiau šito grožio vos tris savaites ir likau nustebinta. Man patinka šita mergiotė!
Huni, 6.5 mėn.
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2014 08 16, 20:39)
Nemačiau šito grožio vos tris savaites ir likau nustebinta. Man patinka šita mergiotė!
Huni, 6.5 mėn.



Jau fb apžiūrėjau...labai, labai graži Huni. Ir laaaabai pasikeitusi, užaugusi, išgražėjusi. Na tikras šuo jau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRASI @ 2014 08 14, 21:46)
O mažiukas atrodė štai taip.Tai Ursus Laukinė Vilkauogė (Ups'as) Ir būtent iš šios foto įsimylėjau ir supratau,kad tai mano šuo,nors jau seniai buvau jo senelį,superinį Varį nusižiūrėjusi. Ir nežiūrint į spalvų derinį tai yra superinis šuo!!!!Ramumo,gerumo ir meilybės įsikūnijimas!!!!Ačiū Živilei už tokius šunis! Tai Veisėja iš didžiosios raidės!!!!
P.S nežinau ar foto matosi,nes nelabai moku įkelti nuotraukų ax.gif
http://s017.radikal....b6fbc28f9d6.jpg
Papildyta:

Čia rašiau apie štai šitą gražuolį


Labai Jums aciu, issisaugojau maziuko nuotraukyte ateiciai. Belieka lankant parodas, skaitant infornacija internete, kad ziniu apie veisles ypatumus nepritruktu, poros meteliu begyje sulaukti Uogiuku vados ir prasyti veisejos, kad priimtu uzsukti i svecius ax.gif
Papildyta:
QUOTE(*Driežiuke* @ 2014 08 15, 17:42)
Ne sis grazuolis bet radau pas save nuotrauku ir galiu jums parodyti kaip mano kale atrode budama maza ir kaip atrodo suaugusi

user posted image

3 MEN
user posted image

8 MEN
user posted image

o uzaugo vat tokia smile.gif
user posted image


Liberty ( jei neklystu 4u.gif ) irgi nerealaus grozio uzaugo wub.gif , prisiziurejau jos nuotrauku internete, ji nuostabi.
Atsakyti