Įkraunama...
Įkraunama...

Vokiečių Aviganiai

Mano snapės buvo miške wub.gif

user posted image
Atsakyti
O mudvi turėjom nerealiai gerą ir informatyvų laiką pėdsekystės seminare su instruktoriumi iš Estijos Aivo Oblikas. Šie metai kaip niekad gausūs seminarais, darbinėmis stovyklomis ir smagiais, naudingais renginiais ir puikiais įspūdžiais thumbup.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Kaja dirba aukle biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Špiciuko su kamuoliuku nesumaišo? biggrin.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mano juočkiai auga, vis dar dairosi būsimų šeimininkųsmile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kokie juoduliai, dar bet kas, tik ne vokietukai, tokie maži maži meškučiai atrodo biggrin.gif wub.gif Ypač pūkis! O tai dar nei vienas neturi šeimininko? Juk lyg turėjo, ar maišau kažką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cruella de Vil: 22 rugpjūčio 2014 - 13:59
Pūkis turėjo, tai pasirodo vyras be žmonos žinios rezervavo, namie karas prasidėjo... Ir lyg suaugę žmonės...
Atsakyti
Karrina juoduliai nuostabūs ,aišku pūkis man išvis labai jau mielas wub.gif linkiu jiems

nuostabių šeimininkų smile.gif

Mody ,Kaja turbūt superinė auklė tiems mažiems kukuliams drinks_cheers.gif

ir parodau aš savo pūkį wub.gif ,kaip greitai jie užauga ...


user posted image

Atsakyti
Dėkui smile.gif Pūkio neįmanoma neniurkyti... Jau toks minkštutis...
Atsakyti
QUOTE(karinna @ 2014 08 22, 16:46)
Dėkui smile.gif Pūkio neįmanoma neniurkyti... Jau toks minkštutis...



o tikrai taip ,jie minkštutėliai kamuoliukai wub.gif nežinau kodėl ,bet man visada jie imponuoja ,aš asmeniškai iki begalybės juos dievinu , gerai yra pasakius zay -jie yra glamūriniai smile.gif
Atsakyti
Vat bandau įsivaizduoti savo reakciją, jei mano vyras be mano žinios rezervuotų šuniuką biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Jau kai Vip buvo krūvelių ir balučių meistras kariavom namie, ypač naktimis, nors šuniukas išsvajotas išsapnuotas biggrin.gif Aišku negaliu sakyt, auginom kartu, net naktimis keldavosi ir vesdavo, kai aš apsimesdavau, kad miegu biggrin.gif Bet dabar trečiu šuniu, ypač beibiu, nors ir esu aš labiau šunininkė namie, tikrai neapsidžiaugčiau biggrin.gif Reik po Vipo atsigaut, nors jin dar palyginus labai geras vaikas buvo.
Atsakyti