Įkraunama...
Įkraunama...

Vokiečių Aviganiai

QUOTE(Cruella de Vil @ 2014 08 22, 21:55)
Vat bandau įsivaizduoti savo reakciją, jei mano vyras be mano žinios rezervuotų šuniuką  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  Jau kai Vip buvo krūvelių ir balučių meistras kariavom namie, ypač naktimis, nors šuniukas išsvajotas išsapnuotas  biggrin.gif  Aišku negaliu sakyt, auginom kartu, net naktimis keldavosi ir vesdavo, kai aš apsimesdavau, kad miegu  biggrin.gif Bet dabar trečiu šuniu, ypač beibiu, nors ir esu aš labiau šunininkė namie, tikrai neapsidžiaugčiau  biggrin.gif  Reik po Vipo atsigaut, nors jin dar palyginus labai geras vaikas buvo.


aš tik apsidžiaugčiau ir vyras puikiai tai žino biggrin.gif nors, blaiviai pagalvojus, man faunos namuose pilnai pakanka ir tikrai nieko daugiau nebereikia, ypač mažiukų šuniukų lotuliukas.gif
kažkaip atsiradus Kirai, man visiškai nesinori nei globoti kažką, nei dar kokių šeškų ar akvariumų namuose, matyt tik jos man ir trūko pilnai laimei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cruella de Vil @ 2014 08 22, 20:55)
biggrin.gif  Reik po Vipo atsigaut, nors jin dar palyginus labai geras vaikas buvo.


lotuliukas.gif oi... mano vyras pažiūrėjo vakar FB tokias šeimynines kažkieno nuotraukas, kur pora apsikabinus ant rankų savo naują VA, ir sako "jo jo atrodo mažas mielas šuniukas, o kiek laukia visko..." Mane visai rimtai nupurtė prisiminus. Dabar taip gerai, kai jau šuo turi namie savo vietą, daugiau supranta, dantų negalanda, ramesnis.

ai bet aš čia vis padejuot ar su kokiom bėdom. nesigauna man krykštaut, nors mūsų Upė tikrai labai puiki ir protinga, ir visokia kitokia, ir aplinkiniai vienbalsiai giria jos gerumą.

ir vėl aš su problemom - mano ponia ėmė pulti prie tvoros prieinančius ar tiesiog savo kieme žaidžiančius, kad ir ramiai stovinčius, mažus kaimynų vaikus. Veiksmas miestelyje, ne sodyboj, kur vasarą kelis kartus sulodavo ant kokio žvejo tolumoj. Tuos vaikus mato beveik kasdien nuo mažens, tiesa, nežaisdavo, nebuvo glostoma, tiesiog ignoruodavo juos, nematydavo, o ir jie su ja reikalų neturėjo. Kaimynai (viso 5 iki 8 metų) gyvena kitoj gatvėj, tik sklypų galai susišlieja, tad jie niekad nebuvo kieme, su ja nežaidė, artimiau nei per sietą nesusipažino.

Upė ėmė siust ant tų vaikų - piktai loja (tiesa, dantų nešiepia), gąsdina per tvorą. šią savaitę taip atsitiko jau kelis kartus, anksčiau ji tiesiog nekreipdavo dėmesio, jai tie vaikai buvo tuščia vieta. Baru, baudžiu iškart, kad suprastų, jog kaimynų pyplių nėra ko gąsdint, o ji vis tiek pakartojo šitai tris kartus: vieną kartą prilėkus piktai ir įnirtingai lojo prie sieto per kokius du metrus nuo septynmečio, kuris per tvorą kalbėjo su mano dukra (jie taip kalba beveik kasdien nuo pavasario), kitą kartą staiga pripuolė šuoliu ir piktai sulojo ant kito broliuko, dvimečio pypliuko, kuris graudžiai verkė išsigandęs. tuo metu šėriau antis, Upė irgi žiūrėjo į antis, ir tik staigus šuolis link kuo ramiausiai savo kieme, tolėliau, stovinčio mažylio, kuris irgi žiūrėjo į antis. man labai nemalonu dėl to. Šiandien vėl puolė skalyti. nesuprantu, kas jai užėjo. Per mažai žmonių matė šiais mėnesiais? Mes dresūroj nesilankėm nuo vidurvasario, laiką kaime leidom, bet ne ištisai... Atrodo, nebuvo ji izoliuota, ir paskutines kelias savaites jau būnam ne sodyboj, o miestely, čia giminių daug mato, glosto ją visi, ateina kartais sūnėnai tokio amžiaus, žaidžia su ja... Išvis, palyginus, tai ji vaikų darželyje gyvena: jai po nosimi auga 8 vaikai: trys mano, trys kaimynų, du kitų. Visi tam sklypo gale aplink tvorą zuja
Lupt nuo tų vaikų negalėjo gauti. Ir vaikai nepikti, ramūs, ir jie nieko per tą aukštą tvorą nepadarytų, ir šiaip aš nelabai leidžiu jai sukiotis tarp vaikų, kai nematom. Dėl viso pikto.
Atsakyti
o mes pasigirsim blush2.gif mano nuostabioji Valkirija šian parodoj gavo JN wub.gif wub.gif wub.gif

gavom pirmą rozetką ir medalį bis.gif

user posted image
Atsakyti
sveikinu!

va tai tau ir paskutinė iš abiejų vadų, kurios niekas neskubėjo griebt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2014 08 24, 00:52)
sveikinu!

va tai tau ir paskutinė iš abiejų vadų, kurios niekas neskubėjo griebt smile.gif


ačiū 4u.gif

ji manęs laukė mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikinam dar syk sesutę wub.gif Et, jei ir mes eitume rinkt titulų be konkurencijos, gal ir aš užsikabinčiau labiau ant tų parodų biggrin.gif Dėl specializuotos dar galvojam, planuojam, derinam, bet kad konkurentų turėtų būti labai daug, o šuo neruošiamas visai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cruella de Vil: 24 rugpjūčio 2014 - 08:38
QUOTE(Cruella de Vil @ 2014 08 24, 09:29)
Sveikinam dar syk sesutę  wub.gif  Et, jei ir mes eitume rinkt titulų be konkurencijos, gal ir aš užsikabinčiau labiau ant tų parodų biggrin.gif Dėl specializuotos dar galvojam, planuojam, derinam, bet kad konkurentų turėtų būti labai daug, o šuo neruošiamas visai..


na bendrose vokiečių mažai dalyvauja, tad rinkti titulus nebūtų sunku, o ir paruošimo didelio nereikia, tik kad šuo nesidrąskytų stipriai ir pastovėtų ramiai mirksiukas.gif tiesa dabar turėtumėt susirungti su Kva rolleyes.gif
Atsakyti
Ir dar hendlerio reiktų, galvojau čia aplink Klaipėdą bendroj kokioj sudalyvaut, bet nežinau net į ką kreiptis, kad statytų...
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2014 08 23, 01:27)
lotuliukas.gif oi... mano vyras pažiūrėjo vakar FB tokias šeimynines kažkieno nuotraukas, kur pora apsikabinus ant rankų savo naują VA, ir sako "jo jo atrodo mažas mielas šuniukas, o kiek laukia visko..."

šitą šeimyną aptarinėjot? biggrin.gif
user posted image

Man tai jau antras VA, per 3metus, todėl šito kūdikystės etapo ir aš nelaukiau, o draugas į viską žiūrėjo labai optimistiškai biggrin.gif ir ką galiu pasakyti.. gavom beiby su labai aukštu IQ! per pirmas tris paras 2 mėn. lelius nieko nepridirbo namie ant kilimų, visi sysiu ir kaku sėkmingai daromi lauke thumbup.gif
Padūkęs pats savarankiškai eina migelio į narvą cool.gif
Mažas minusiukas- mėgsta su letena iš dubenėlio vandenį taškyti,akys net žiba, azarto bilekiek ir tik tekšt tekšt vanduo į šonus biggrin.gif

Susipažinkim- Alexander Auksinė Pilnatis wub.gif mažasis mūsų Apchy wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besishypsanti: 24 rugpjūčio 2014 - 11:16
Mano pabaisiukas tai namie nedarydavo jei kas porą val į lauką nešdavau... Gerai, kad darbo grafikas lankstus ir gan neužimtas buvo, kai Viper augo biggrin.gif Baisiausia va naktį būdavo, nes žiema buvo, pasiprašyt pasiprašydavo, bet kol apsirengi žiūrėk jau ir neišlaikė. doh.gif Ir kandžiodavosi labai daug, labai nemielas vaikas buvo, taip norėdavau paglostyt, apkabint, ant rankų panešiot - aha, iškart dantų gaudavau biggrin.gif Džiaugiuos už Jūsų šeimą, tikiuos pasimatysim kokioj parodoj! 4u.gif

Beje, vaikas labai fainas wub.gif O jau vardas koks smagus! Kas tokį sugalvojo? Mes su antra puse juokėmės, kad ar nesakys jum parke kokiam aplinkiniai, kai kviesit šunį "į sveikatą" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cruella de Vil: 24 rugpjūčio 2014 - 11:18
QUOTE(Cruella de Vil @ 2014 08 24, 13:16)
Mano pabaisiukas tai namie nedarydavo jei kas porą val į lauką nešdavau... Gerai, kad darbo grafikas lankstus ir gan neužimtas buvo, kai Viper augo  biggrin.gif  Baisiausia va naktį būdavo, nes žiema buvo, pasiprašyt pasiprašydavo, bet kol apsirengi žiūrėk jau ir neišlaikė.  doh.gif Ir kandžiodavosi labai daug, labai nemielas vaikas buvo, taip norėdavau paglostyt, apkabint, ant rankų panešiot - aha, iškart dantų gaudavau  biggrin.gif  Džiaugiuos už Jūsų šeimą, tikiuos pasimatysim kokioj parodoj!  4u.gif


Šitas kandžiotis irgi mėgsta, tam gauna greit žaislą į dantis smile.gif o dėl lauko, tai taip, mums sezonas dėkingas papuolė ir darbai šiuo metu leidžia daug namie būt smile.gif
o parodose būtinai pasimatysim, jei tik Jūs dalyvausit, mes aktyvūs šitoj srity būsim, kai tik amžius leis bigsmile.gif

Vardas sugalvotas per 1 vakarą, su draugu norėjom ko nors neeilinio, iš A raidės, kaip ir dokumentuose, po ilgų variantų draugas pasiūlė Apchy ir iškart prilipo, kitų variantų net nebegalvojom biggrin.gif o dėl to "į sveikatą" tai jau visi aplink juokiasi, sako kad antro šuns vardas bus toks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besishypsanti: 24 rugpjūčio 2014 - 11:25
Tai va va, iš mūsų čia tokie ir parodistai biggrin.gif Nors dviejose jau dalyvavom! biggrin.gif
Atsakyti