Įkraunama...
Įkraunama...

Vokiečių Aviganiai

QUOTE(Cruella de Vil @ 2014 08 24, 08:29)
Sveikinam dar syk sesutę  wub.gif  Et, jei ir mes eitume rinkt titulų be konkurencijos, gal ir aš užsikabinčiau labiau ant tų parodų biggrin.gif Dėl specializuotos dar galvojam, planuojam, derinam, bet kad konkurentų turėtų būti labai daug, o šuo neruošiamas visai..


o tai gal i siaulius visgi?biggrin.gif
Atsakyti
Jeigu tu statysi! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cruella de Vil @ 2014 08 24, 19:22)
Jeigu tu statysi!  biggrin.gif


Alų, parodą ar šunį statyt? biggrin.gif
Aš jau žvengiu kaip aš Mažą statysiu. Tai jei nori pažvengt (ar paverkt) kaip vokietį statysiu tai aš galiu, visi pasijuoksim biggrin.gif
Atsakyti
Nelabai noriu, nei verkt, nei žvengt biggrin.gif Noriu laimėt thumbup.gif Kada čia ta paroda bus pas jus?
Atsakyti
Nieks dar čia neįmetė, tai keliu temą ir dalinuos

https://www.facebook...2...e=1

Labai baisi žinia, man nesuvokiama kokiu žmogysta reik būt, kad šitaip pasielgt, padėkim surast, čia Vipsiaus sūnėnas kūdliukas. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Cruella de Vil @ 2014 08 26, 16:34)
Nieks dar čia neįmetė, tai keliu temą ir dalinuos

https://www.facebook...2...e=1

Labai baisi žinia, man nesuvokiama kokiu žmogysta reik būt, kad šitaip pasielgt, padėkim surast, čia Vipsiaus sūnėnas kūdliukas.  verysad.gif


Pasidalinau su draugais gyvenanciais lietuvoje. Maciau kazkas klausinejo apie turgelius Vilniuje ant Ziviles posto, bet as komentuot negaliu tai cia parasysiu: Kalvariju turguje kiek pamenu visada gyvunus pardavinedavo. Gal ten padlos bandys parduoti? Jis ne per toliausiai nuo antakalnio...
Atsakyti
DĖMESIO!

Šiandien, 2014 metų rugpjūčio 26 dieną, Saulėtekio soduose (Vilnius) iš voljero buvo pavogtas 2 su puse mėn. ilgaplaukis vokiečių aviganių veislės šuniukas, patinėlis.

Jei kažkas kažką matėte ar girdėjote, jei pamatysite, kad kažkur kažkas bando parduoti ar kokie nors įtartini asmenys vedžiojasi ar į kokią veterinarijos kliniką atveš - bet kokia informacija labai pravers.

Šuniukas čipuotas, turi kilmės dokumentus, tad patikrinti bus lengva.

Būsime LABAI dėkingi!

Skambinkite, rašykite numeriais 8 699 40096 (Oksana), 8 687 95084 (Živilė)

user posted image

AČIŪ
Atsakyti
kaip smagu, kad rado! antras gimtadienis. man vakar sukosi tiek minčių: parduos už 100lt, šers kokiu mėšlu, kas atsilieps sveikatai, pririš kur prie būdos. aš netikiu, kad marozai, vagiantys ar iš po skverno perkantys šuniukus, veda juos skiepyti, kur galėtų būti atpažintas, ar išvis vedžioja (jeigu gyvena ne bute), kad galėtum pastebėt gatvėje. tai čia tokios superinės naujienos. laukiam istorijos smile.gif
Atsakyti
Labai džiaugiuosi, kad atsirado. Nuoširdžiai tikėjau, kad taip ir bus. Kitaip ir negalėjo būti.
Plia, aš net į Delfi Pilietis parašiau, dabar tikiuosi, kad nepatvirtin, o tai kudliai maži nebegalės ramiai vaikštinėti biggrin.gif Labai smagu kad viskas taip gerai baigėsi.
Atsakyti
Tikrai smagi žinia, kad šunelis pagaliau vėl myllinčių žmonių rankose. thumbup.gif . O va kaip augam mes:
user posted image

Lankom dresūros pamokas, bando susidraugauti su šunimis karsta.gif komandas sėsti, gultis, pas mane jau supranta puikiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JDA: 27 rugpjūčio 2014 - 16:46
Musu juockis taip pat sedet ir beveik gulet jau moka. Tik...........nemoka lauke atlikti savo reikalu. Jam 3,5 men ir jau trecia diena vargstam (po skiepu pradejom i lauka vesti). Vaikstom, lakstom kas 2 val ir po valanda, ar maziausiai po pusvalandi, o jis kencia ir begte namo- ant paklotelio......labai sudetinga situacija verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shakra: 28 rugpjūčio 2014 - 19:47
Netiesiau jokių paklotėlių ir tokio amžiaus jau namie nedarė. Į lauką vedžiau nuo pirmos dienos naujuose namuose. Mano namai ne tūlikas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cruella de Vil: 28 rugpjūčio 2014 - 20:03