Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų...

QUOTE(sima123 @ 2014 05 02, 11:54)
....Buves MB prisiziurintis, sportuojantis, depiliuotas smile.gif , dabartinis "santechnikas" toks irgi. Niekas nesneka apie vakarines sukneles, tiesiog norima "susitvarkiusios" moters, o vyru tokiu ...patikek nemazai yra, kurie ir namu ruosoj padeda ir vaikus paziuri ir demesio antrom pusem skiria.... As pati santuokos metu buvau "nupezus" pilka pele, tai kur nesidairys i kitas.... Na vienu zodziu stengtis abiem reikia visada, o ne tik iki vedybu...Nes vyrai tikisi, kad po vedybu ju moterys nepasikeis, o moterys, kad po vedybu ju vyrai pasikeis biggrin.gif .....Kiekvienas i pasauli ziurim savaip, ir pas kiekviena sava teisybe. Bet tolerancijos kitokiam poziuriui, kaip matau pas visus truksta.....

nu matai kaip buna smile.gif as tokiu nelabai esu sutikusiu... 4u.gif kur tokius randi?
Atsakyti
QUOTE(sima123 @ 2014 05 02, 08:54)
patikek nemazai yra, kurie ir namu ruosoj padeda ir vaikus paziuri ir demesio antrom pusem skiria.... As pati santuokos metu buvau "nupezus" pilka pele, tai kur nesidairys i kitas.... Na vienu zodziu stengtis abiem reikia visada, o ne tik iki vedybu...Nes vyrai tikisi, kad po vedybu ju moterys nepasikeis, o moterys, kad po vedybu ju vyrai pasikeis biggrin.gif ....

Man atrodo,jei vyras pakankamai laiko buiciai ir vaikams skiria,tai moteris vargu ar bus kokia nuvargus ir nupezus g.gif
Tiesa,o kaip suprantama ta "susitvarkiusi" moteris g.gif

Papildyta:
QUOTE(Flika @ 2014 05 02, 08:34)
Laba
                            
Pasisakysiu tik tiek, kad moteris turi norėti prižiūrėti save, stengtis visų pirma pati dėl savęs, o ne dėl kažko..juolab dėl ją išdavusio asmens..veu..

drinks_cheers.gif Vienoj temoj skaiciau,kad moteris maldavo,ja isdavusio vyro,kad ja,o ne meiluze pasirinktu,atsiprasinejo,kad priziuredama naujagimi,negalejo jam tiek pat demesio,kiek anksciau skirti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linausius: 02 gegužės 2014 - 11:19
QUOTE(linausius @ 2014 05 02, 12:13)
Man atrodo,jei vyras pakankamai laiko buiciai ir vaikams skiria,tai moteris vargu ar bus kokia nuvargus ir nupezus g.gif

sutinku smile.gif bet yra katogorija moteru, kurios tiesiog yra apsileidusios...ir nepaisant turimo laisvo laiko jos vis tiek belenkaip atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonder Woman @ 2014 05 02, 09:18)
sutinku smile.gif bet yra katogorija moteru, kurios tiesiog yra apsileidusios...ir nepaisant turimo laisvo laiko jos vis tiek belenkaip atrodo smile.gif

Tai taip,bet greiciausiai jos tokios buvo jau pries sutikdamos savo vyrus g.gif ar,vaikams gimus,nusprende,kad mamos,o nebe moterys yra g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linausius: 02 gegužės 2014 - 11:32
QUOTE(linausius @ 2014 05 02, 12:31)
Tai taip,bet greiciausiai jos tokios buvo jau pries sutikdamos savo vyrus g.gif ar,vaikams gimus,nusprende,kad mamos,o nebe moterys yra g.gif

taip, visada tokios buvo...
Atsakyti
QUOTE(linausius @ 2014 05 02, 11:54)
Labas,merguciai 4u.gif

Prisiduodu  biggrin.gif Nieko naujo pas mane biggrin.gif

Puki,as irgi prisidedu prie klausimo del pietu pertraukos biggrin.gif

Naujokei 4u.gif Jau merginos issake mano mintis:ne uz ka dar vienu metu su tuo "darbininku" netempciau schmoll.gif
Tikrai noreciau keleta pomidoru mestelt biggrin.gif
O kazi keli is tu vargseliu pasiulo savo zmonoms su vaiku keleta valandu uzsiimti,kad ji galetu pvz save pasilepinti,vonioj ramiai paguleti,islekt kur su draugem kavutes,apsipirkti ir t.t Itariu ne itin daug,nes juk saunuoliams atrodo,kad "sedi namies su vaiku ir nieko neveikia" doh.gif
Papildyta:

Labai  drinks_cheers.gif Panasiai rasyt norejau

Na taip tu teisi,kaip ir mano MB vakar pareiske,viskas tavo laikas baigesi dabar vaikai ir namai,jam net klausimas iskyla kam as plaukus dazau,antakius tvarkausi,juk namie sedziu..o poto guodziasi vaje vaje...
Atsakyti
[quote=linausius,2014 05 02, 11:17]
Man atrodo,jei vyras pakankamai laiko buiciai ir vaikams skiria,tai moteris vargu ar bus kokia nuvargus ir nupezus g.gif
Tiesa,o kaip suprantama ta "susitvarkiusi" moteris g.gif

Papildyta:
"Susitvarkiusi"....isplautais plaukais, nusiprausus smile.gif ,kvepianti , namie su tvarkingais svariais rubais, o ne su nutysusiais demetais treningais ar murzinu chalatu ir savaite neplauta galva ...cia viskas is vyruku skundu smile.gif .

[quote=linausius,2014 05 02, 11:31]
Tai taip,bet greiciausiai jos tokios buvo jau pries sutikdamos savo vyrus g.gif ar,vaikams gimus,nusprende,kad mamos,o nebe moterys yra g.gif
[/quote]

Nu kad ne....as pati pries vedybas buvau merga ogogo biggrin.gif . Bet paskui buitis, vaikai, depresija uzpjove taip , kad ilga laika nusisvilpt buvo paciai ant saves kaip atrodau... O dabar vel daraus boba ogogo biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(sima123 @ 2014 05 02, 10:34)
Nu kad ne....as pati pries vedybas buvau merga ogogo  biggrin.gif . Bet paskui buitis, vaikai, depresija uzpjove taip , kad ilga laika nusisvilpt buvo paciai ant saves kaip atrodau... O dabar vel daraus boba ogogo biggrin.gif .

Matom matom,kad ogogo 4u.gif mirksiukas.gif
O kaip exas,uzsiimdavo su vaikais,tvarkydavos,valgyt darydavo,isleisdavo tave kur prasiblaskyt,ar kaip Eroticos B,sakydavo,kad dabar tau tik namai ir vaikai?Gi zinom,kad nera lengva ir vaiku(ais) ir namais ir savim pasirupint,dar,jei vyra apsokinet reikia ax.gif Manau,mylintis ir supratingas vyras turetu padeti moteriai si perioda isgyventi,o ne pazinciu puslapiuose "mirkti" ir paguodos ieskot ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linausius: 02 gegužės 2014 - 12:54
QUOTE(linausius @ 2014 05 02, 12:47)
Matom matom,kad ogogo 4u.gif  mirksiukas.gif
O kaip exas,uzsiimdavo su vaikais,tvarkydavos,valgyt darydavo,isleisdavo tave kur prasiblaskyt,ar kaip Eroticos B,sakydavo,kad dabar tau tik namai ir vaikai?


Kartais isleisdavo, bet as pati niekur nenoredavau eit. Pogimdyvine depresija po pirma vaiko negydoma perejo i rimta... Kartais tiesiog guledavau paslika ir viskas buvo dzin....net normaliai nemaciau kaip dukra uzaugo verysad.gif ....mintyse budavo tik kokia as baisi, niekam tikusi ir pan...Slykstus periodas ir viena is skyrybu priezasciu. O siaip ...tiesiog ne mano zmogus buvo ir tiek. Aisku tai nepateisina neistikimybes faktu....bet matyt reikejo per visa ta pereit, kad i daugeli dalyku ziuret kitaip dabar smile.gif .
Svarbiausia mylet save... tos dulkes ir neplauti indai niekur nepabegs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sima123 @ 2014 05 02, 11:03)
Svarbiausia mylet save... tos dulkes ir neplauti indai niekur nepabegs smile.gif

drinks_cheers.gif
bet juk daug moteru priekaistu is savo brangiuju del to susilaukia,po to priekaistai del apsileidimo,nesugebejimo tinkamai pasirupint vaiku ir pan.Kai patys ne pirsto nepajudina :ohTai nors imk ir nusisauk doh.gif Bet vistiek,manau,jog myleti save svarbiau,nei diedo priekaistu paisyti.
Matai,tavo situacija tokia,kad i depresija iklimpus buvai ir taviskis turejo tave suprasti(cia teoriskai biggrin.gif ),kaip sakai,ne tas zmogus buvo 4u.gif Bet daugeliu atveju,pries tai save prisiziurejusios ir pagalbos is vyru sulaukiancios moterys,tikrai neapsileidzia iki tokio lygio,kad neplautom galvom ir purvinais treningais vaiksciotu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linausius @ 2014 05 02, 13:24)
drinks_cheers.gif
bet juk daug moteru priekaistu is savo brangiuju  del to susilaukia,po to priekaistai del apsileidimo,nesugebejimo tinkamai pasirupint vaiku ir pan.Kai patys ne pirsto nepajudina :ohTai nors imk ir nusisauk doh.gif  Bet vistiek,manau,jog myleti save svarbiau,nei diedo priekaistu paisyti.
Matai,tavo situacija tokia,kad i depresija iklimpus buvai ir taviskis turejo tave suprasti(cia teoriskai biggrin.gif ),kaip sakai,ne tas zmogus buvo  4u.gif Bet daugeliu atveju,pries tai save prisiziurejusios ir pagalbos is vyru sulaukiancios moterys,tikrai neapsileidzia iki tokio lygio,kad neplautom galvom ir purvinais treningais vaiksciotu ax.gif

Buna visokiu atveju, budavo ir man taip, kad riebaluota galva i darba pedindavau, an tiek viskas buvo tas pats.
Tiesiog musiskiai vyrai ant tiek yra islepinti ir ant galvos lipa, kad baisu, bet beda ta, kad mes kartais pacios leidziam ta daryt, kenciam kenciam, mylim...nesiojam tuos rozinius akinukus is to laiko kai jie buvo geri, galantiski ir visokie kitokie geruciai...bet vyrai buna tokie tik is pradziu, o paskui parodo savo tikra veida, kaip beje ir mes. O paskui ir vieni ir kiti stebimes kaip cia tas partneris toks kitoks visai.....
Nu nukrypom nuo temos visai.... Naujokei...jei nori to vyro, reikia jo, sugebesi viska atleist ..... daryk viska kad susigrazint, jei ne...siusk velniop nieko nelaukiant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sima123 @ 2014 05 02, 11:55)
Tiesiog musiskiai vyrai ant tiek yra islepinti ir ant galvos lipa, kad baisu, bet beda ta, kad mes kartais pacios leidziam ta daryt, kenciam kenciam, mylim...nesiojam tuos rozinius akinukus is to laiko kai jie buvo geri, galantiski ir visokie kitokie geruciai..

Butent,as iki siol manau,kad lips ant galvos tiek,kiek pati leisi...
O kaip tavo VT,bendrauja su vaikais?Ir kas per santechnikas? bigsmile.gif
Atsakyti