Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi ženklai

mane kazkada persekiojo skaiciai 666. viskas prasidejo nuo telefono numerio pabaigos ir iki auto numeriu ir reklamu. bet viskas baiges gerai. liovesi tie skaiciai.
Atsakyti
Labas, gal kas patartut ką reiškia, paskutiniu metu vis susiduriu su 9-11 skaičių derini?

Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2014 06 29, 22:15)
Labas, gal kas patartut ką reiškia, paskutiniu metu vis susiduriu su 9-11 skaičių derini?

Sveiki,
Padėsiu, nes pati 15 metų analizavau skaičius, kurie persekiojo mane ir dabar jau žinau kodėl smile.gif
Jus greitu laiku perspės sapne prosenelių linijos žmogus ir paprašys atlikti tai ko nespėjo padaryti jis. Analizuokite savo sapnus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Adelara @ 2014 04 25, 19:59)
Man taip pat butu labai idomu suzinoti, ar atsitiko visgi kasnors tokio lemtingo?
Kadangi taip pat jau kazkur pusmeti mane labai daznai persekioja 11.11  g.gif
Prasidejo irgi nuo laikrodzio, ypac telefone ir kompiuteryje. Po to pradejo jau vaidentis 11.11 visur  biggrin.gif  Is pradziu juokinga buvo  biggrin.gif  Artimi zmones netikejo,  jie net nemato kur tie skaiciai yra, kai pvz einame kazkur kartu, o man jie patys i akis kazkaip lenda. Po to kai pradejau jiems pirstu baksnoti, kad vel va cia, ten ar ten sitie skaiciukai, tuomet ir artimieji pradejo labai stebetis, na sako tikrai ir juokinga, ir keista ir idomu. Tai pradejau sita 11.11 fotografuoti, kai tik vel man jie akis pradeda badyti, sakau papke reiks tokia ant bajerio uzsivesti su pavadinimu 11.11  lotuliukas.gif 
O rodosi jie man ivairiom formom (jau nebe tik laikrodziuose): automobiliu numeriai smezuoja daznai, reklamos buklete - kaina 11,11 , ant namo kampo numeris ant vienos ir is kitos puses 11 11 keleta kartu buvo, issokancios ikyriai i aki lendancios reklamos, kur tel. numerio pabaigoje atskirai 1111 , ir t.t. jau visu ir neprisimenu, kiek daug ju buvo..  Na tiek sutapimu dar niekada nebuvo. Kazin gal tikrai ka reiksti galetu.. g.gif

Manau, kad tai jau reiškia įkyrumo neurozę.
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2014 06 29, 23:15)
Labas, gal kas patartut ką reiškia, paskutiniu metu vis susiduriu su 9-11 skaičių derini?

Tai normalus reiskinys, nieko blogo nereiskiantis 4u.gif

QUOTE(ERIKULKA @ 2014 07 04, 09:57)
Sveiki,
Padėsiu, nes pati 15 metų analizavau skaičius, kurie persekiojo mane ir dabar jau žinau kodėl smile.gif
Jus greitu laiku perspės sapne prosenelių linijos žmogus ir paprašys atlikti tai ko nespėjo padaryti jis. Analizuokite savo sapnus wink.gif

Mirusieji nekrauna gyviesiems savo nebaigtu darbu mirksiukas.gif

Jei "jie" sapnuojasi ( dazniausiai jie sekmingai iskeliauja, jei viskas gyvenime klostesi gerai,jei kas blogo g.gif gali uztrukti, bet nemanau, kad jie krauna vadinama savo karma kitiems, nebent egoistai gyvenime buvo )dar gali buti ir visai kitos -apsimeteles dvaseles naudojasi siuo budu, ir net nedvaseles , o zmones mirksiukas.gif Nebukime naivus, gyvenkime realybeje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(guste87 @ 2014 04 15, 20:56)
o ar atsitiko kas blogo? gero?

Man prieš gerą pusmetį pradėjo matytis pasikartojantys skaičiai... Išsiryškinau, kad nieko jie gero. Na nieko neįvyko malonaus. Greičiau ką nors nemalonaus sužinodavau. Kokią smulkmeną, bet nemalonią... O po to mirė vyras sad.gif Bet skaičiai laikrodyje pasistebi toliau. Tai tą minutę kai pamatau pasikartojančius skaičius, pagalvoju apie jį. Tiesiog vadinu tai atminties minute skirta jam, be galo jaunam ir mylėtam. verysad.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2014 07 16, 17:52)
Tai normalus reiskinys, nieko blogo nereiskiantis  4u.gif
Mirusieji nekrauna gyviesiems savo nebaigtu darbu  mirksiukas.gif

Jei "jie" sapnuojasi ( dazniausiai jie sekmingai iskeliauja, jei viskas gyvenime klostesi gerai,jei kas blogo  g.gif gali uztrukti, bet nemanau, kad jie krauna vadinama savo karma kitiems, nebent egoistai gyvenime buvo )dar gali buti ir visai kitos -apsimeteles dvaseles naudojasi siuo budu, ir net nedvaseles , o zmones mirksiukas.gif Nebukime naivus, gyvenkime realybeje  4u.gif

Jūs labai klystate taip manydama. Gaila, kad neturiu tiek daug laiko, jog galėčiau pasakoti čia.
Esmė ta, kad kas aplamai vyksta su mumis, kas supa mūsų pasaulį, jau yra reikšmingi ženklai, tik mes laikui bėgant pamiršom jų esmę. Laikui bėgant vadinu apie tai, kad gyvenom ne vieną gyvenimą. Mūsų daugumos atmintis išsitrynė. O kad tą atkurti reikia labai daug darbo su savimi.
Kad ir pvz: tikrai yra ne vienam buvę, kad sapnavote ( ar tiesiog toks jausmas ) kad nuvykote į vietą ( kitiem jau vykstant į tą vietą ), toks jausmas, kad jau esate buvę, kiti jaučia, net kur yra koks kambarys ar sodas... Tai nėra mistika, o faktas atėjęs iš praeities. Taip ir mūsų seneliai, proseneliai kontaktuoja su mumis per sapnus ir perduoda informaciją. Ir jei jie nespėjo kažko padaryti, jie visi be išimties duos ženklus, kad suprastumėte. Ir tai nėra, kaip jūs sakote užkrauna karmą.
Atsakyti
QUOTE(ERIKULKA @ 2014 07 31, 13:01)
Jūs labai klystate taip manydama. Gaila, kad neturiu tiek daug laiko, jog galėčiau pasakoti čia.
Esmė ta, kad kas aplamai vyksta su mumis, kas supa mūsų pasaulį, jau yra reikšmingi ženklai, tik mes laikui bėgant pamiršom jų esmę. Laikui bėgant vadinu apie tai, kad gyvenom ne vieną gyvenimą. Mūsų daugumos atmintis išsitrynė. O kad tą atkurti reikia labai daug darbo su savimi.
Kad ir pvz: tikrai yra ne vienam buvę, kad sapnavote ( ar tiesiog toks jausmas ) kad nuvykote į vietą ( kitiem jau vykstant į tą vietą ), toks jausmas, kad jau esate buvę, kiti jaučia, net kur yra koks kambarys ar sodas... Tai nėra mistika, o faktas atėjęs iš praeities. Taip ir mūsų seneliai, proseneliai kontaktuoja su mumis per sapnus ir perduoda informaciją. Ir jei jie nespėjo kažko padaryti, jie visi be išimties duos ženklus, kad suprastumėte. Ir tai nėra, kaip jūs sakote užkrauna karmą.

Pritariu jums.
Atsakyti
QUOTE(ERIKULKA @ 2014 07 04, 09:57)
Sveiki,
Padėsiu, nes pati 15 metų analizavau skaičius, kurie persekiojo mane ir dabar jau žinau kodėl smile.gif
Jus greitu laiku perspės sapne prosenelių linijos žmogus ir paprašys atlikti tai ko nespėjo padaryti jis. Analizuokite savo sapnus wink.gif

4u.gif

QUOTE(ERIKULKA @ 2014 07 31, 12:01)
Jūs labai klystate taip manydama. Gaila, kad neturiu tiek daug laiko, jog galėčiau pasakoti čia.
Esmė ta, kad kas aplamai vyksta su mumis, kas supa mūsų pasaulį, jau yra reikšmingi ženklai, tik mes laikui bėgant pamiršom jų esmę. Laikui bėgant vadinu apie tai, kad gyvenom ne vieną gyvenimą. Mūsų daugumos atmintis išsitrynė. O kad tą atkurti reikia labai daug darbo su savimi.
Kad ir pvz: tikrai yra ne vienam buvę, kad sapnavote ( ar tiesiog toks jausmas ) kad nuvykote į vietą ( kitiem jau vykstant į tą vietą ), toks jausmas, kad jau esate buvę, kiti jaučia, net kur yra koks kambarys ar sodas... Tai nėra mistika, o faktas atėjęs iš praeities. Taip ir mūsų seneliai, proseneliai kontaktuoja su mumis per sapnus ir perduoda informaciją. Ir jei jie nespėjo kažko padaryti, jie visi be išimties duos ženklus, kad suprastumėte. Ir tai nėra, kaip jūs sakote užkrauna karmą.

As irgi zinau ka rasau mirksiukas.gif Nesiplesiu, bendravau su mirusiu teciu, tik jis perdave ka norejo perduoti, o ne kaip sakote, aplankys, pasakys ka reikia daryti, ko jie nespejo doh.gif Ne tik proseneliai kontaktuoja, proseneliai kontaktuoja labai trumpa laika, o va kai pradeda kas nors vykdyti "mirusiuju" norus, uzuojauta jiems isanksto 4u.gif Jokiais budais to nedarykite, atsiras daug norinciuju su jusu sapnais pazaisti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riviera Maya: 06 rugpjūčio 2014 - 03:48
QUOTE(Riviera Maya @ 2014 08 06, 02:47)
4u.gif
As irgi zinau ka rasau  mirksiukas.gif Nesiplesiu, bendravau su mirusiu teciu, tik jis perdave ka norejo perduoti, o ne kaip sakote, aplankys, pasakys ka reikia daryti, ko jie nespejo  doh.gif Ne tik proseneliai kontaktuoja, proseneliai kontaktuoja labai trumpa laika, o va kai pradeda kas nors vykdyti "mirusiuju" norus, uzuojauta jiems isanksto  4u.gif  Jokiais budais to nedarykite, atsiras daug norinciuju su jusu sapnais pazaisti  ax.gif

Galėčiau daug jums pasakyti, plėstis ir rašyti faktais, bet tikrai laiko neturiu.
Atsakyti
Manyčiau pasikartojantys skaičių deriniai reiškia pastovų priminimą,kad reikia kažką esminio keisti gyvenime.Skaičiau N.Wolmer samprotavimus šia tema.
Arba keisti,arba gyvenimas pats ruošia permainas...
Atsakyti
Man taip pat... Jau koks mėnesis, o gal ir ilgiau persekioja 12:01,13:01 ir t.t. Kai tik pažvelgiu į laikrodį - visada būna kokia nors valanda ir 1 minutė. Ką tai galėtų reikšti? g.gif
Atsakyti