Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus!

QUOTE(Sonatina @ 2006 07 28, 21:35)
sesyte, tikiuosi tortas pavyks ir patiks 4u.gif


Labai pavyko ir dar labiau patiko thumbup.gif Mano forma didesnė buvo, tai aš lyg nujausdama daugiau pasidariau tos varškės masės. Ir vaizdas, ir skonis super smile.gif
Atsakyti
Šiandien prikepiau sagučių ir sūrio ir čili suktinukų thumbup.gif Vyras sakė žiauriai skanu. thumbup.gif
Atsakyti
DEIVINA, smagu, kad blynai patiko smile.gif

Jurgand, Sandriuks 4u.gif

sesyte thumbup.gif

rasulkadz, lauksiu atsiliepimų smile.gif

matre thumbup.gif
Atsakyti
kepiau sagutes ir cili suktinukus, visai nieko, tiki cili gavosi negrazios formos, ir dar dariau citrinini torta, labai neblogas, svarbiausia, kad nesunku pagamint ir graziai atrodo. siulau visoms naudoti zelatina lapeliais, nes su kitokia tik amzonos problemos.
Atsakyti
Šiandien pusryčiams valgėm keptus varškėčius.Labai labai skanu.Vyras per minutę ištuštino lėkštę blush2.gif
Varškėčiai gavosi labai purūs, net pati negalėjau patikėt,kad aš tokius sugebėjau iškept,aišku, be Sonatinos pagalbos būčiau neišsivertusi.Ačiū aciuks.gif
Iš tos pačios tešlos savo mažylei išviriau kelis varškėtukus,nes ji dar per maža valgyti keptą maistą.Tai žinokit pavyko super.Gavosi tokie minkštučiai,kad mano mergaitė pati juos kramtė..
Atsakyti
Shiduh, pritariu dėl želatinos lapelių smile.gif Man niekas niekada nesigaudavo su paprasta želatina blush2.gif, o su lapeliais - viskas thumbup.gif

rasulkadz, ačiū 4u.gif Ir aš buvau nustebusi, kai išbandžiau šį receptą - neįtikėtinai minkšti varškėčiai smile.gif
Atsakyti
Sonatina, tavo receptai nuostabus - butinai neuzmirsk sito skyrelio ir idek nauju receptuku ax.gif
Jau gaminau is tavo receptuku - varskini tingini, varskines spurgytes, kinietiskus paplotelius, purius kotletus, risotto su vistiena, varskinius blyniukus. Viskas gavosi puikiai, buvo labai skaunu
ACIU! thumbup.gif
Tu man esi issigelbejimas, nes as niekaip negaliu sugalvot ka pagamint pietu, ar tai vakarienes - atsidarau tavo skyreli ir randu koki receptuka, kuris man ta diena tinkamesnis.
ACIU! Ka mes be taves darytumem? rolleyes.gif
Atsakyti
Spurgita, tikiuosi tortas pavyks smile.gif

aaagnex, ačiū 4u.gif Kaip įdomu, tikrai maniau, kad kai kurių patiekalų niekas negamins... ax.gif

rutulux, tikrai kažkaip tinginiauju šį savaitgalį... blush2.gif Nors kai ką gaminau, bet nuotraukos ne itin kokybiškos... Gal vėliau įdėsiu receptus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 30 liepos 2006 - 12:17
O kaip atrodo, tie želatinos lapeliai blush2.gif ?
Atsakyti
nu va, "sagytės" iškeptos - ir labai greit, ir skanu thumbup.gif Kepa sluoksniuotos tešlos ir sūrio lazdelės (tik be čili blush2.gif ), o vakarop kepsiu bandeles iš varškinės tešlos tongue.gif
Tiesa, jau išbandyta vištiena jogurto padarže ir prancūška žuvis biggrin.gif Viskas SUPER thumbup.gif
Atsakyti
Kepiau aguoninius trikampėlius, tai darydama pagalvojau ,kad klaida recepte ir nebarsčiau visų 100 gr cukraus. Kažkaip pasirodė super daug. Bet kai iškepė, supratau ,kad reikėjo laikytis recepto doh.gif

Dariau cukinijų blynus su krabų padažu, tai vyras paragavęs nevalgė blink.gif Turbūt dėl to, kad žinojo, jog su cukinijom darau ax.gif Man patiko.
Atsakyti
Va mano gaminiai,tik ,kad nuotraukos man neiseina tokios puikios kaip Sonatinos
Kepiau "Trupininį"
Papildyta:
Ir va, mano daryta paprika su įdaru ax.gif
Nu nemoku gražiai parodyt blush2.gif
Atsakyti