Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas. Dabar tai jau tikrai. Metam svorį su visam

Laba visom smile.gif Draugė neturi svarstyklių, tai neprisiduosiu šiandien g.gif Einu pagaminti pusryčius, omletą ax.gif Skanios kavutės visoms essen.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Prisiduodu:

ugis 183cm,
Pradinis svoris 89kg
Esamas svoris 86kg (minus 100g. bet geriau nei nieko biggrin.gif )
Siekiamas 78kg

Mano meniu snd:
Latte kava,
vanduo,
citrina
Lasisa du gabaliukai
kefyras
Maslianka

Pas mus baisiai karsta, o plius pas mane patirkinimas ateina snd, tai nieko nesinori blink.gif
Atsakyti
Verseckiukai, kada pradejai mesti svori? idesiu i lentele rytoj..

oj, visur dabar karsta. kuo siauriau tuo karsciau biggrin.gif gert ziauriai norisi. atsigeri vandens ir vel nori.. kai vesus orai buvo tai tiek isgerdama skysciu varinedavau i tualeta kad pusvalandi smile.gif o dabar viskas isgaruoja.. siandien vel saltibarsciu prisitaisiau.
supuokles, gruodes, ir kitos mergikes, kur esat smile.gif siuskit svorius, pradedam vel smile.gif

Atsakyti
Sveikos,apleidau foruma ir deja sporta blush2.gif baru save uz tai,bet poryt krikstijam vaikus todel visa galva buvau pasinerus i planavimus ir kitus reikalus. Bet nuo pirmadienio vel saziningai sportuosiu ir nesvarbu jei vel kambary bus +30 karsta.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Mane svarstykles labai nudziugino: 85.100Kg rolleyes.gif rolleyes.gif

Mano meniu

Jogurtas su selenom,
grudeta varske,
fermentinis suris griezineliais
varske su braskiu uogiene,
Lyditi trikampiai sureliai su zolelem
ir gal dar kefyro bus g.gif
ir zinoma vanduo ir kuo daugiau

Kaip ir daugoka g.gif




QUOTE(sandycandy @ 2014 07 31, 20:23)
Verseckiukai, kada pradejai mesti svori? idesiu i lentele rytoj..





Sandycandy - savo poziuri i maista pakeiciau nuo Liepos 7dienos biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Verseckiukai: 01 rugpjūčio 2014 - 12:32
http://images59.fotk...permama2-vi.jpg

bandau ikelti lentele..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandycandy: 01 rugpjūčio 2014 - 13:00
user posted image
Papildyta:
stai ir musu nediduke lentele smile.gif
first.gif Vivilmai numetus jau net virs 14kg!
second.gif visoms likusioms merginoms, kurios nepasiduoda ir zingsniuoja tikslo link wink.gif

visos norincios prasome jungtis prie musu, zingsniuosime kartu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sandycandy @ 2014 08 01, 14:14)

stai ir musu nediduke lentele smile.gif
first.gif Vivilmai numetus jau net virs 14kg!



Vivilma 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Sveikos, šaunuolė vivilma! 4u.gif
Aš šiandien vakare griešysiu, valgysiu sushi blush2.gif
Atsakyti
Sveikos visos:)
ax.gif Nu aciu aciu:)))visos mes cia saunuoles,kad esam,kad nepabegam,kad nenustojam vilties...jau visi pastebi,kad numeciau svorio:))kas pavydi,tas nieko nesako...bet pastebiu,kaip akytes po visa mano kuna varineja:))
Na,Kikavaida,susi dar nera pati didziausia bloybe,gana lengvas,ir gerai virskinamas maistas:)rytoj issilyginsi:)o va as rytoj 2 dienom i baliuska isvarau,tai tikrai bus pliusas:)))bet,kita savaite islyginsim:)viskas turi buti gerai,nes as taip noriu:)ir jus norekit:))buckis visoms,gero savaitgalio,susitinkam pirmadieni tuo paciu laiku lotuliukas.gif
Atsakyti
gero savaitgalio visoms, ir saunaus baliuko Vivilmai, sekmes atlaikyt visu zvilgsnius smile.gif
siandien seses vyras atsiveze pacio sugautos zuvies, tai jas ir pasikepem visi su morkom ir svogunais, bei virtom bulvem, plius kefyras.
Just me, sveika sugrizus thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, man tai sunku per tuos karščius, visai be jėgų jaučiuos, kad valgyt nesinori, tai nepykstu thumbup.gif
Atsakyti