Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas. Dabar tai jau tikrai. Metam svorį su visam

Labas visoms
Bandau jungtis i darbus,ale,kad visai dar nesinori:)balius praejo gerai,nors buvo ziauriai karsta,maistas visas surugo..mes zliaugem prakaitu doh.gif Bet ka darysi,nepasirinksi:)
Aisku,uzdejau kilograma:)bet bandysim sia savaite atsistoti i vezes,tuo labiau,kad apie maista nesinori net galvot schmoll.gif
reikia eit vakuot agurkus:)sekmes visoms,ir daug skysciu geriam geriam geriam lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas ax.gif aš po rytinės mankštos, malkų nešimo tongue.gif
Atsakyti
Labas rytas

labai dzisugiuosi kad radau sia grupele,nes mest svori verkiant reikia,o ryzto vis nera.Po vakaryksciu cipsu pakelio ir alaus butelaicio-atsikeliau siryta dar sunkesne :-(
Siek tiek apie save.Man 30m. Ugis 160cm. Dabar sveriu 64kg doh.gif turiu 8men. berniuka kuri maitinu ir svoris krenta laaabai letai. Nors maitinuosi sveikai,stengiuosi vakare kuo maziau valgyt,bet pastebejau jog daznai uzkandziauju ir vis ka isimetu i burna kai vaikai suguldyti. Beje maitinu leliuka dar,tai grieztu dietu negaliu laikytis.
Taigi ka nusprendziau padaryti-nevalgyti nuo 19val. (einu miegoti ~22val). manau pralausiu ledus g.gif
Atsakyti
QUOTE(erduciukas @ 2014 08 07, 07:38)
Labas rytas

labai dzisugiuosi kad radau sia grupele,nes mest svori verkiant reikia,o ryzto vis nera.Po vakaryksciu cipsu pakelio ir alaus butelaicio-atsikeliau siryta dar sunkesne :-(
Siek tiek apie save.Man 30m. Ugis 160cm. Dabar sveriu 64kg doh.gif  turiu 8men. berniuka kuri maitinu ir svoris krenta laaabai letai. Nors maitinuosi sveikai,stengiuosi vakare kuo maziau valgyt,bet pastebejau jog daznai uzkandziauju ir vis ka isimetu i burna kai vaikai suguldyti. Beje maitinu leliuka dar,tai grieztu dietu negaliu laikytis.
Taigi ka nusprendziau padaryti-nevalgyti nuo 19val. (einu miegoti ~22val). manau pralausiu ledus g.gif

Sveika prisijungus:)kaip cia tu dabar-sveikai maitiniesi,o apie cipsus rasai,mergyt?toks dalykas,kaip cipsai,tai nei maitinanciai mamai,nei metanciai svori,nei sveikai valganciai schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
o nuo 19 val tikai turetum nebevalgyti,nes pati pamatysi,kad is pradziu bus sunku,o paskui atsikelsi zvalesne,lengvesniu skrandziu,ir issimiegosi daug geriau:)sekmes,nepradink..
ka as..nugi tirpinu baliaus likucius dar doh.gif siandiena pas mus susi vakarelis,bet schmoll.gif nepasiduosiu pagundai:)viskas bus su saiku smile.gif matysiu,kaip ryte rodys svarstykles lotuliukas.gif
pusryciai-1 keptas kiausinis su duona ,pomidoru ir agurku
pietus bus lasisos farso kotletukas su troskintom darzovem
paskui darysim susi:)
gal stikla vyno sauso
sekmes man ir jums visoms:))))
Atsakyti
Labas rytas,

vakar man buvo kaskokia bomba, ar cia pries tas dienas hormonai sukilo. negalejau sustoti. svoris sokineja +/- 300 gr, bet stengiuosi nevirsiti 86. bet vakar, jau pacios saves gaila buvo. doh.gif doh.gif

snd meniu,

4mandarinai,
grudetos varskes,
varske su braskiu uogiene,
lavasas su lasisa ir svieziom darzovem
lapuociu salotos
maslanka


QUOTE(vivilma @ 2014 08 07, 11:19)
sekmes man ir jums visoms:))))


Vivilma,
maciau nuotraukas tavo Facebook, tai LABAI NUOSTABIAI ATRODAI!!! mums visoms labai geras pvz, ka reiskia kai nenuleidi ranku. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Sekmadieni mano mazius vaziuoja i LT, keista bus kad vieni namuose liekam.... tik dabar turim tokia beda, kad anuku seneliai ir dedes nepasidalina doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vivilma @ 2014 08 07, 11:19)

o nuo 19 val tikai turetum nebevalgyti,nes pati pamatysi,kad is pradziu bus sunku,o paskui atsikelsi zvalesne,lengvesniu skrandziu,ir issimiegosi daug geriau:)sekmes,nepradink..



Oi labai aciu uz spyri siknon ax.gif
Atsakyti
O gal kas kokia gera dieta pradziai parekomenduotu? Skaiciau jog laikotes baltymu, bei kiekviena diena valgot ta pati, tai idomu kaip as galeciau isjudinti svori ir testi toliau. Nuo rudenio keliausiu sportuoti, bet uz 3 sav krikstynos laukia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(erduciukas @ 2014 08 07, 14:14)
O gal kas kokia gera dieta pradziai parekomenduotu? Skaiciau jog laikotes baltymu, bei kiekviena diena valgot ta pati, tai idomu kaip as galeciau isjudinti svori ir testi toliau. Nuo rudenio keliausiu sportuoti, bet uz 3 sav krikstynos laukia  blush2.gif


vivilma siule tokia keliu dienu issivalyma. valgoma yra tik baltymai: pieno produktai, tokia kaip varske, jogurtas, grudeta varske, maslianka, kefyras. baltymai numusa alkio pojuti, tai tikrai istversi. dariau pati ir labai veiksminga.

Kaskada laikiausi Dukano baltymu dieta, tai pati geriausia ir veiksmingiausia. su ja pasiekai savo 78kg svori. bet pirmus trys menesius reikia labai scyriai laikytis jos. nes drauge dvi savaites pasilaike, ir per baliu ryziu uzvalge..... jus tik nesijuokit, bet ji pridejo i kelnes tiesiogine ta zodzio prasme. vidurius taip paleido, kad nespejo nubegti i toleta.

Dar ka pastebejau, kai laikomasi baltymu, reikia gerti daug vandens, nes baltymai kaupiasi inksuose ir poto labai skauda ir gali buti klomplikacijos. tai jei nusimato valymosi diena uzsitarinkit vandens.


SVEIKA PRISIJUNGUS 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivilma @ 2014 05 11, 19:47)
Sveikutes
Na,ka,siandiena ryte vel -200g..taip norisi greiciau is to 80 iskrist:)
Smagu,kad jungiates:)
Norit pasakysiu viena receptuka,kaip uzvesti savo medziagu apykaita?Jei pasiruosusios 3 dienas valgyt ka as parasysiu jums:)
Pusryciai-200 g grudetos varskes
pietus-250 g virtos ar keptos vistos krutineles be druskos
pavakariai-250 g zuvies keptos ar troskintos be druskos
vakariene-2  virti kiausiniai
I tarpus galite gerti vandeni,nesaldyta arbata.JOKIOS KAVOS 3 DIENAS.JOKIOS DRUSKOS.Nieko,ko neparasiau valgyti negalima.Sverti maista pries kepant.Taip valgyti 3 dienas is eiles.Taip uzvesite savo medziagu apykaita.4 diena valgyti tik darzoves-virtas ir zalias.Toliau,kaip jau sugalvojate,ar sveikiau,ar dar kaip:)pabandykit,bet kavos negerkite:)

Va,cia sitas receptukas isjudint medziagu apykaitai:)Tik reik laikytis saziningai,tarpuose gerti daug vandens,kad pasalint nuodus is organizmo:)galima laikytis iki 5 dienu,6-ta darzoviu,ir toliau po mazai bet 5-6 kartus...Bandyk,ner taip sunku:)o dunkano dieta nera labai sveika..ner apskritai sveika daugiau kaip 5 dienas laikytis baltymu..nors svoris krenta,bet valgant angliavandenius nebekrenta svoris,nes vel nori baltymu..
Atsakyti
Sveikos tongue.gif naujokei 4u.gif
Viskas, nuo šiandien mankšta, visai atsileidau doh.gif
Atsakyti
sveikutes, baigesi ir mano atostogos. jauciuos labai gerai pailsejus ir taip gana ilgos pasijuto, nors tik pora savaiciu buvo. na ka, tai laikas vel eiti prie reikalo ir tirpint lasinius toliau smile.gif
Vivilma, liuks nuottraukeles tavo is baliuko smile.gif ar daug zvilgsniu teko atlaikyt ? smile.gif
Erduciukas, sveika prisijungus wink.gif

Kikavaida, as irgi kazkaip savo lanko sukima primirsau. laikas nupust dulkes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandycandy: 08 rugpjūčio 2014 - 13:56
Sveikos susirinkusios:)))balius geras buvo:)))sake,kad ryski buvau:))nu bet ka as padarysiu,kad mano suknele buvo raudona:)))prasom prasom pradet sportuot..mes irgi vakar,kai davem su vaikais tinklini:)))tai issikrate ir susi,ir sampanas:)))tai,kad as sporto,dar neapleidus:))siandiena elipsini minsiu visa filma:)susirandu kompe filma,ir varau visas 1.5 val:)gerai thumbup.gif
siandiena vaikai paliko savo kalyte,tai dabar namie 3 kales:)))pasnaudem pietu visos:)oras geras,gyvenimas puikus:)
Atsakyti