Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas. Dabar tai jau tikrai. Metam svorį su visam

Sveikutes.Visai nesunku nuo 19val nevalgyt o ir tikrai ryte lengvesne jauciuosi mirksiukas.gif nuo pirmadienio laikysiuos baltymu dietos jusu rekomenduotos.parasysiu kaip sekasi butinai!
Atsakyti
Labas rytas, pilna optimizmo pradedu pirmadienį! Judam judam merginos, nebėra kada snaust schmoll.gif (čia gal aš labiau apie save) lotuliukas.gif
Varau rytinės mankštos daryt 4u.gif Įkeliu truputį motyvacijos mirksiukas.gif user posted image
Atsakyti
Sveikos,

Buvau dingus pora dienu. Vaikas issiustas i LT, jau megaujasi savo atstogomis. ir zinot, kaskaip keista, be jo... taip vienisa namuose. intensyvuiai sportuoju, nes turiu pakankamai laiko. Manksta uzima apie 40min, bet taip kad prakaitas zliauga biggrin.gif

Maistas mano .... kaip cia pasakius... KOVOJU.... gal ne taip pasakiau... PRATINU ... nes bandau save aukleti atsisakyti saldumo ir surumo. Vis save pagaunu kad ranka kyla prie tokiu dalyku, o tai priveda prie svorio sokinejimo. Taigi vis as dar tame etape, kai bandau save peraukleti.

mano meniu snd:
Spinatai+melynes+2kiausiniai - pusryciasm (galvojau kad remuo pakils, bet jauciausi gerai ir sociai)
dziovinti obuoliai - dvi saujos
grafrutas
maslianka
2 ciulpami saldainiai (free sugar) - bandau save apgauti su becukriais saldainiais
peitums - kepta zuvis su spinatais ir kepta cukinija.
Atsakyti
Nu va,ka tik isvaziavo sveciukai mano...paviesejo nuo pirmadienio..taip tylu:)o mano sunus Airijoj dirba,tai dabar atostogauja Portugalijoj,kazkoks ten muzikos festivalis,tai siandiena jau grizineja,penktadieni jam vel i darbus,tai man jau bus ramiau,o tai ziniu visai neturejau tas pora savaiciu,vakar tik parase,kad viskas gerai...pripranti zmogus,kad vaikai nebe kartu,niekur nesidesi:)
o as ka?nemeciau svorio tas dienas tikrai,tik ziurejausi,kad daug neprisiauginciau..poryt einam i svecius vel,ryt pas mus vaikai vyro atvaziuoja,suni vel paliks savaitgaliui smile.gif vienu zodziu,rugpjutis show time!!!Bet,sakau,kad tik karo nebutu,viskas daugiau bus liuks:)O NUO SESTADIENIO PRISIZADU SAU,IR JUMS,VEL PAREINU I TVARKINGA MAITINIMOSI GRAFIKA,NES JAU JAUCIUOSI TOKIA PAVARGUSI NUO TO JOVALO PILVE blink.gif nu,va,netycia parasiau didelem raidem lotuliukas.gif reiskiasi,tikrai taip ir bus:)))kazin kur kitos panelytes g.gif ???pareinam,mergos,juk mes viska galim 4u.gif


Kikavaida,kur dingus?Verseckiukai,gerai,kad dirbi su savimi 4u.gif o kas daugiau atliks ta juoda darba,jei ne tu pati lotuliukas.gif ?kai sportuoji,gerk vandens su C vitaminu thumbup.gif isimetu i bambali pora tableciu thumbup.gif daug visokio gerio iseina su prakaitu blink.gif
O kur Erduciukas???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vivilma: 13 rugpjūčio 2014 - 17:54
Labas rytas merginos,

mano sios dienos meniu,
Pasukos su selenom - labai gerai zarnyna valo, isiberiu i puodeli su pasuko ir labai gerai eina.
Vanduo
2x zuvys su keptom cukinijom
suris su spanguolem
kava su pienu.



QUOTE(vivilma @ 2014 08 13, 18:52)

Kikavaida,kur dingus?Verseckiukai,gerai,kad dirbi su savimi 4u.gif o kas daugiau atliks ta juoda darba,jei ne tu pati lotuliukas.gif ?kai sportuoji,gerk vandens su C vitaminu thumbup.gif isimetu i bambali pora tableciu thumbup.gif daug visokio gerio iseina su prakaitu blink.gif
O kur Erduciukas???


Kaip tu ir minejai VIVILMA, kad tik ne taip suvalgai is kart organizmas sureguoja. o merginos gal ir su savim kovoja. nes jei prigriesini juk geda i akis paziuret 4u.gif 4u.gif 4u.gif ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikutes

As esu ;-).vis paskaitau,bet nieko negaliu naujo parasyti nes tu iskrovos dienu deja taip ir nepradejau doh.gif mat po 1.5m kazkur sugrizo "mano dienos" blush2.gif aisku nepasiteisinimas,bet negalejau nesuvalgyt kazko saldaus.ir dar plius darzoviu prisiveziau savaitgali is sodo,o as jas taip megstu.Taigi nuo 19val nebevalgyt man iseina ir tikrai nekisu "s..." i save.Dar vienas etapas pas mane- bandau nujunkinti savo suneli nuo savo pieno taigi viduje toks nerimas.
Beje tureciau prisiduoti su svoriu kazkur arne? taigi 0.5kg jau esu lengvesne thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erduciukas @ 2014 08 14, 13:17)
Sveikutes

As esu ;-).vis paskaitau,bet nieko negaliu naujo parasyti nes tu iskrovos dienu deja taip ir nepradejau doh.gif mat po 1.5m kazkur sugrizo "mano dienos"  blush2.gif  aisku nepasiteisinimas,bet negalejau nesuvalgyt kazko saldaus.ir dar plius darzoviu prisiveziau savaitgali is sodo,o as jas taip megstu.Taigi nuo 19val nebevalgyt man iseina ir tikrai nekisu "s..." i save.Dar vienas etapas pas mane- bandau nujunkinti savo suneli nuo savo pieno taigi viduje toks nerimas.
Beje tureciau prisiduoti su svoriu kazkur arne? taigi 0.5kg jau esu lengvesne  thumbup.gif

O kodel nerimauji?Kad bus sunku nujunkyti?Kad neatlaikysi vaiko spaudimo? mirksiukas.gif Laikykis:)Jam jau uztenka tavo pieno,tegul valgo normalu maista...O darzoves,kad valgai,tai gerai,uzeis kada noras,ir pasidarysi tas kelias dienas,susiplanuosi,kai nebus jokiu rupesciu ir pagundu..o prisiduodam 15 diena ir paskutine menesio diena,prisiduodavom paskutiniu metu candycandy,bet,kad nezinau,kur ji dingo?merginos,jei jau paskaitot ir neturit naujienu,tai nors pasilabinkit,kazkaip liudna be jusu...as ryt dar baliuka atlaikau,o nuo sestadienio greiztai imuosi,.vsio,uzteks cia:)pabaigiau agurku vakavimo sezona,uzteks irgi:)taigi,pradesim savimi rupintis..pareinat,salta jau darosi,kur jus lakstot?
Atsakyti
Labas rytas visom grazuolem 4u.gif 4u.gif

snd mano svoris stabilus 85.100. Turejau griexu, bet tai mano pacios valios lauzymas ir dresiravimas. stebejau kaip mano organizmas reaguoja ir priejau prie tam tikru isvadu paciai sau..

taigi mano dienos meniu:

pasukos su selenom
melynes geros trys saujos
puse bagetes su grill desrele
lasisos ir spinatu kotletukai - mano ekpserimentas, jei noresit recepto - parasysiu
suris su spanguolem
kava su pienu
ir zinoma vanduo 2Litrai



QUOTE(vivilma @ 2014 08 14, 22:30)
taigi,pradesim savimi rupintis..pareinat,salta jau darosi,kur jus lakstot?


reikia butinai susiismti visoms - juk greitai Kaledo ir Nauji metai newyear.gif


Vakar perziurejau savo spynta, ir atrodo numeciau tik4kg, o kaip jauciasi ant rubu. tilpau i savo senesnes sukneles, tai sokinejau net is dziaugsmo... , mano tikslas kitai savaitei pasiekti 84kg. fitness3.gif

o del oro, tai ir pas mus atveso, lyja visom dienom. ruosiames po truputi Lietuvon, pasiilgau savo vaiko. galvojau pailsesiu kai jo nebus, bet kai isvyko, tai didelis trukumas jauciasi. wub.gif
Atsakyti
sveikutes merginos. as biski nutrukau nuo rezimo irgi per tas atostogas. vis zadu grizt i vezes , tikiuos nuo pirmadienio smile.gif nors svoris ir neuzsoko, bet noretus susiimt ir kaip toje va foto kur kikavaida idejo pamotyvuot, tokia patapt. kad ir kitai vasarai. hihi. nagi, griztam i vezes wink.gif svori gal tik karta i menesi dedam i lentele? kaip manot. gal uztektu.
verseckiukai, liuks, taip ir toliau. 4kg minuso jau neblogai, as irgi atsimenu kaip dzinsai jau tiek nebeverze po keliu kg biggrin.gif kai pagalvoju , man jau 4menesiai bus kaip pradejau mest svoreli. daugiausiai nukrito per kojas (liaskas) smile.gif -4cm. klubai kazkur 3cm, rankos - beveik 3cm, liemuo nzn, gal 2-3cm. nedaug gal per tiek laiko, bet gerai. kaip jus, ar sekat apimtis?
Atsakyti
Sveikos sveikos
Na,stai ir pirmadienis..tesiam toliau drinks_cheers.gif pusryciai-kavos silpnos puodelis ir 3 trapuciai su kepenu pastetu smile.gif einu braskiu ravet ax.gif
Nesimatuoju as apimciu,nes ir taip visus drabuzius draugems isdalinau ax.gif sakau,bukit jus storos,jei norit:))))ir kaip taip zmones nenori gerai atrodyt,nesuprantu niekaip g.gif viena skundziasi kojos skausmais,sakau,numesk 2-3 kibirus lasiniu,ir koja nebeskaudes:)kita skundziasi,kad drabuziu nebeliko,visi mazi..nusipirk didesniu,sakau,jei nenori lasiniu mest mirksiukas.gif arba isleisk kur nors naudingiau tuos pinigus lotuliukas.gif na,pilna tokiu,kurie dejuoja,o nieko nedaro...viena diena reikia kazka pradeti daryti,juk cia ne tas pats,kas i Amerika skristi ax.gif gali kiekvienas bent jau pasistengti pabandyti...negi busim pilvo vergai??? doh.gif kur dingo musu gruodes??supuokles??ir kitos?liudna verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mamos! As cia dar visai zalia smile.gif noreciau prisijungti prie sito lieknejimo maratono... smile.gif gal galetumet mane priimti? smile.gif Esu Agne, man 21 smile.gif ugis mano 165, o svoris (net geda sakyt) 75 biggrin.gifD !!!! Na, jau du kg pameciau, tai galima sakyti 73 smile.gif siuo metu esu uzsienyje, tad maisto gamintis galimybes visiskai nera, stengiuosi valgyti kuo ivairesni maista mieste, sriubyte, salotytes, vistyte smile.gif))) Kaip jus judat? smile.gif)

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnyttia: 18 rugpjūčio 2014 - 10:54
Labas rytas suraitytas,

snd mano meniu bus silpnas,

Kava su pienu, obuolys, pasukos, suris su spanguolem (uzsedau kas kaip ant jo ax.gif ), o vakare net nezinau.

kas liecia del stambumo, tai kiekvienos asmeninis reikalas. Yra tipas zmoniu - noriu ir oasiekiu, o yra pasvajosiu, pasiguosiu ir gyvensiu toliau.

Siu laiku problema, kad yra visko daug ir visko norisi. Pastebekit, kai buvo eiles prie slapiankes, ar prie duonos, tai ir maistas buvo kitaip vertinamas. o dabar doh.gif

Gyvenu Londone ne daug metu, bet jau spejau suprasti, kad cia zmones pasinese ant maisto ir rubu. ka uzdyrba tai pravalgo arba pranesioja, nes kiekviena karta reikia djau didesnio dydzio rubus pirkti.

Einant prie pabaigos, mes esam kiekvienas savo gyvenimo kalvis, o vakar dar ziurejau vieno rusu akademiko laida, kur jis kalbejo apie zmogaus sveikata ir man patiko jo pasakymas '' musu organizmas yra sukurtas taip, kad mes galime save gydyti patys, tik beda tame, kad patys save zudom su peiliu ir sakute letai ir skausmingai'
Atsakyti