Įkraunama...
Įkraunama...

Kimo Protasovo dieta XIV,

QUOTE(nialliuke @ 2015 09 14, 11:00)
o įdomu, negalima valgyti daržovių sriubą? Man šiandien taip šalta, kad net nesinori pagalvoti apie šaltas salotas....


Deja.. Dietos esme zalios termiskai neapdorotos darzoves.


O as jau -3kg per pirmasias dvi savaites! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo extravaganza: 14 rugsėjo 2015 - 12:04
Jungiuosi i jūsų gretas. Norėčiau nors 6 kg numesti.
Atsakyti
Man jau antra savaitė eina, per pirmąją numečiau 2 kg smile.gif visai neblogai man čia sekasi, nors jogurtukus su varškytėm kartais nusiperku ir saldžius... blush2.gif
Atsakyti
Jei norisi kažko saldaus tai geriau ne pirkite gatavus saldintus jogurtukus, o nusipirkit natūralų ir pasisaldinkit stevijos lapeliais. Tai toks saldus augalas, neturintis kalorijų. Aš turiu šiltnamyje užsiauginusi, bet būna pirkti džiovintų tų lapelių. Diabetikai naudoja juos arba sveikos mitybos šalininkai smile.gif
Dar iš praėjusio dietinimosi pasidalinsiu patirtimi - kai labai atsibosdavo maistas, vakare pasidarydavau jogų kavos (pienas, kardamonas, cinamonas, gvazdikėlis, kalendra ir stevija, nors pagal originalų receptą turėtų būti medus. Pieną su putų plakikliu išplakti, kad pašiltų (arba tiesiog pašildyti) ir sudėti prieskonius) su patroškintu arba orkaitėje keptu obuoliu. Man būdavo labai skanu smile.gif Gal ir nelabai galima termiškai apdirbto obuolio, bet kitu atveju būčiau tikrai labiau sugriešijus blush2.gif
Dar darydavau ir dabar pasidariau saldaus pieno sūrio, nes neriebaus sūrio nepavyko gaut pirkti. Visai skanu su kava biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,

ar yra besilaikanciu protasovo? smile.gif as po triju metu pertraukos griztu - siandien pirma diena bigsmile.gif
Butu smagu turet kompanijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simuute @ 2016 04 11, 14:12)
Sveiki,

ar yra besilaikanciu protasovo? smile.gif as po triju metu pertraukos griztu - siandien pirma diena  bigsmile.gif
Butu smagu turet kompanijos  4u.gif


Aš planuoju pradėti smile.gif Kaip sekėsi prieš 3 m.?
Atsakyti
QUOTE(MeInBlack @ 2016 04 24, 12:30)
Aš planuoju pradėti smile.gif Kaip sekėsi prieš 3 m.?


Labai gerai sekesi, berods 7 kg tada nukrito. Simet sunku man savaitgalius atlaikyt doh.gif bet per pora savaiciu 2 kg nera. Kadangi subludijau porasyk, tai dar si savaite bus be mesos ax.gif

Kada planuoji startuoti? Siulau siandien! smile.gif
Atsakyti
7 kg. - tiesiog fantastinis rezultatas smile.gifAš startuoju nuo antradienio smile.gif
Atsakyti
Su ta dieta esu numetusi 8 kg....o po to vėl apsileidau sad.gif
Atsakyti
As startavau siandien smile.gif Nuo nauju metu nebedirbu (sedziu namuose) sad.gif tai is 36 dydzio soktelejau i 38 sad.gif svertis net baisu, tad nesisversiu, ar yra kas kartu laikosi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(keita @ 2016 04 27, 18:03)
As startavau siandien smile.gif Nuo nauju metu nebedirbu (sedziu namuose) sad.gif tai is 36 dydzio soktelejau i 38 sad.gif svertis net baisu, tad nesisversiu, ar yra kas kartu laikosi? smile.gif


Na, tai juk nėra labai daug smile.gif Bet suprantu, kad norisi grįžt į įprastinį wink.gif

Aš dar nestartavau - skauda galvą, kažkoks pavasarinis silpnumas sad.gif
Tikiuos, rytoj jausiuos geriau ir galėsiu imtis Protasovo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MeInBlack @ 2016 04 27, 22:34)
Na, tai juk nėra labai daug smile.gif Bet suprantu, kad norisi grįžt į įprastinį wink.gif

Aš dar nestartavau - skauda galvą, kažkoks pavasarinis silpnumas sad.gif
Tikiuos, rytoj jausiuos geriau ir galėsiu imtis Protasovo smile.gif



Oj tikrai nedaug atrodo smile.gif
As laikausi, tik vis kai iseini kur i miesta, taip ir nuklysti i lankas doh.gif Nu bet kaskart startuoju is naujo ir rezultatas dziugina smile.gif
Atsakyti