Įkraunama...
Įkraunama...

Kimo Protasovo dieta XIV,

Bet gelbejimosi ratas ohoho sad.gif tikiuosi, kad jis greiciausiai nukris. Nesu as dar auksta 1,70 ugio smile.gif is po vakar ryte lengvesne atrodziau biggrin.gif matyt stengiuosi save motyvuoti, o jus pomidorus valgote? Nes jie alia vaisius skaitosi g.gif
Atsakyti
Aš tikrai valgydavau-man buvo pagrindinė daržovė
Atsakyti
As irgi valgau pomidorus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(keita @ 2016 04 28, 12:15)
Bet gelbejimosi ratas ohoho sad.gif tikiuosi, kad jis greiciausiai nukris. Nesu as dar auksta 1,70 ugio smile.gif is po vakar ryte lengvesne atrodziau biggrin.gif matyt stengiuosi save motyvuoti, o jus pomidorus valgote? Nes jie alia vaisius skaitosi  g.gif


Manau, galite drąsiai valgyt.
Beje, per balius mano dieta dar neprasidėjo blush2.gif Viskas, reikia susiimt blush2.gif
Atsakyti
sveiki, gal yra norinciu pradeti si dietos plana? reikia kompanijos, nes keliese smagiau smile.gif taip pat domina, gal turite kas nuorodu i receptus, nes nuoroda temos pradzioje neveikia. Labai aciu! 4u.gif
Atsakyti
Kokia užmiršta tema verysad.png
Dabar pats laikas protasovintis, daržovių į valias, jos nesintetinės ir pigios. Kas su manim, pradėjau užvakar, nes svarstyklės jau rekordą rodo.
Kažin ar galima ridikus, ridikėlius ir morkas valgyt, ar tie kas žemėje viskas draudžiama blink30x30.png

Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 08 24, 20:54)
Kokia užmiršta tema  verysad.gif
Dabar pats laikas protasovintis, daržovių į valias, jos nesintetinės ir pigios. Kas su manim, pradėjau užvakar, nes svarstyklės jau rekordą rodo.
Kažin ar galima ridikus, ridikėlius ir morkas valgyt, ar tie kas žemėje viskas draudžiama  blink.gif


Sveika

Nu sakau gal as prisijungsiu cool.gif man irgi atrodo kad ruduo pats laikas siai dietai cool.gif
Morkas ridikelius tikrai galima valgyti gi darzove mirksiukas.gif
Na kaip bebutu liudna bet as pora metu gyvenau na "kaip visi" ir turiu prieaugli nemaza blink.gif pradziai uztektu ir 5kg i minusa jau butu saunu :) ryt vazuoju pas gydytoja nes daviau krauja turejau problemu su hemoglobinu, tikiuosi viskas atsistate ir galesiu ramiai protasovintis thumbup.gif

O kaip tamstelei sekasi?
Atsakyti
QUOTE(*Elmyra* @ 2016 09 01, 13:47)
O kaip tamstelei sekasi?

Sekasi puikiai kol kas, per 10 dienų 3 kilogramus pamečiau, man bent 10 reikia numest. Ir kažkaip net keista, kad nesikankinu. Va kai prasideda mėsa, tada sužvėrėji biggrin.gif . Nors šiaip be mėsos man ne gyvenimas, o dabar kažkaip greit bus dvi savaitės ir nieko. Dabar į svečius ruošiamės, sakė pomidorų labai skanių turi biggrin.gif , neprapulsiu biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 09 01, 17:47)
Sekasi puikiai kol kas, per 10 dienų 3 kilogramus pamečiau, man bent 10 reikia numest. Ir kažkaip net keista, kad nesikankinu. Va kai prasideda mėsa, tada sužvėrėji biggrin.gif . Nors šiaip be mėsos man ne gyvenimas, o dabar kažkaip greit bus dvi savaitės ir nieko. Dabar į svečius ruošiamės, sakė pomidorų labai skanių turi biggrin.gif , neprapulsiu biggrin.gif .

As apsilankiau pas gydytoja kraujas blogas... blink.gif nu ir dabar net nzn ar galiu imtis...dar karta daviau krauja tikslesniems rezultatams...nu gal reik bandyti... dabar taip neramu...su krauju jau visa vasara kankinuosi...niekaip neatstatau...kad bent minimalia norma siektu rodikliai...

O tu saunuole thumbup.gif jau pavydziu tau blush2.gif
Atsakyti
Gal kas planuojat artimiausiu metu laikytis sios dietos? Kartu butu smagiau ax.gif
Atsakyti
Sveikos, jei yra besilaikančių ar norinčių pradėti:4u: .
Užlipau ant svarstyklių ir išsigandau, todėl užvakar pradėjau. Po dviejų dienų 1,5 kg nebeturiu. Gal kas prisijungsit kad smagiau būtų.
Atsakyti

Sveikos. Jungiuosi prie jusu nuo rytojaus bandysiu laikytis šios dietos. Tikiuosi pavyks.. :) 

Atsakyti