Įkraunama...
Įkraunama...

Kimo Protasovo dieta XIV,

QUOTE(Akvile099 @ 2017 02 06, 15:14)
<p>Sveikos. Jungiuosi prie jusu nuo rytojaus bandysiu laikytis šios dietos. Tikiuosi pavyks.. smile.gif </p>

Pavyks, pavyks. Aš jau savaitė šiandien bus kai laikausi. Jaučiuosi puikiai, per 6 dienas 2,2 kg numečiau. Tiksliau po 5 dienų tiek buvo, šiandien tiek pat kiek vakar svėriau ax.gif
Atsakyti

Pavyks, pavyks. Aš jau savaitė šiandien bus kai laikausi. Jaučiuosi puikiai, per 6 dienas 2,2 kg numečiau. Tiksliau po 5 dienų tiek buvo, šiandien tiek pat kiek vakar svėriau ax.gif

Kaip šaunu!! Aš jau nusiteikusi po darbo lėksiu i parduotuve užsipirkti daržoviu, pasuku ir pradėsiu :) tik galvoju kaip reiks pasiruosti i darba neštis daržoves

Atsakyti
QUOTE(Akvile099 @ 2017 02 06, 15:22)
Kaip šaunu!! Aš jau nusiteikusi po darbo lėksiu i parduotuve užsipirkti daržoviu, pasuku ir pradėsiu smile.gif tik galvoju kaip reiks pasiruosti i darba neštis daržoves</p>

Aš tai kasdien šaltibarščius nešuosi, viskas tas pats kas tikri tik be burokėlių. Jau 7 dienos tie patys pietūs ax.gif
Atsakyti

Pabandysiu ir aš. O kokius pieno produktus renkatės? 

Atsakyti
Natūralus jogurtas, kefyras, grūdėta varškė iki 5 proc. riebumo.
Atsakyti
Sveikos.ar galima saltbarscius
Atsakyti
Atėjo pavasatis, prasidės pliažinimosi sezonas, noriu būti liekna, atsikratyti per žiemą sukauptais riebalais. Vakar startavau. Gal kas į kompaniją nori jungtis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 03 11, 16:38)
Atėjo pavasatis, prasidės pliažinimosi sezonas, noriu būti liekna, atsikratyti per žiemą sukauptais riebalais. Vakar startavau. Gal kas į kompaniją nori jungtis ax.gif

jungiuos
Atsakyti
QUOTE(Paulyna @ 2018 03 26, 19:52)

Man jau trečia savaitė. 4 kilogramų nebeturiu. Dar reikia 5-6 numesti ax.gif
Atsakyti
Atėjo pavasaris. Reikia tirpinti kilogramus. Nors pernai metų pikodra nepasiekiau, bet artėju. Todėl nuo vakar sėdau ant dietos. Gal yra norinčių į kompaniją. Mano tikslas 7 kg.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2019 03 10, 19:42)
Atėjo pavasaris. Reikia tirpinti kilogramus. Nors pernai metų pikodra nepasiekiau, bet artėju. Todėl nuo vakar sėdau ant dietos. Gal yra norinčių į kompaniją. Mano tikslas 7 kg.

as ir mastau
Atsakyti

Aš šiandien pradėjau, nes jau į veidrodį baisu pažiūrėti. Tikslas -13 kg. Prieš keletą metų su šia dieta pavyko numesti net daugiau nei norėjau. Ir ilgai laikėsi stabilus svoris, bet laikui bėgant vėl priaugau

Atsakyti