Įkraunama...
Įkraunama...

Nelietuviškos rašybos vardai

Aš gal galūnę sulietuvinčiau g.gif . Antonijus būtų ax.gif .
Atsakyti
Tikrai nekeisčiau, ypač jei pavardė itališka schmoll.gif . Suaugs ir labai tikėtina, kad gimtinės trauka išliks, vistik genai, kraujas rolleyes.gif Tegul jau lieka kaip yra, nieko čia nepakeisi irnesakyk.gif O aplinkiniai manau greit pripras ir nereikia čia daryt problemos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gitap @ 2007 03 18, 14:12)
Aš gal galūnę sulietuvinčiau g.gif . Antonijus būtų ax.gif .

Popieriukų nereikia keisti- tegul juose buna Antonio, o LT tiesiog vadinti (arba nevadinti biggrin.gif ) Antonijum mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2007 03 18, 02:33)
Antonijus jai labai negražu ax.gif Va,gal kažkurios pasiūlytas Antonis nieko būtų...tiesiog ji nori lietuviškos galūnės,vis dėl to jauna,graži (na,man tai tikrai graži), protinga ir mana,ras tų vyrų ax.gif ne visi gi išmirė biggrin.gif ir aišku vaikutis būtų įsūnytas...nes tas italas yra atsisakęs teisių į vaiką ir pavardę kaip ir norėtų atimt (nu,žodžiu,istorija ten...,bet čia ne ta tema) mes svarstėm ar nieko Antonio prie lietuviškos pavardės,jei nekeist...kaip bus darže, mokykloj ir t.t. g.gif
Jeigu mama yra tikra, kad jos būsimasis įsūnys vaiką gal ir verta galvoti apie derinimą prie lietuviškos pavardės. Bet man „aišku vaikutis būtų įsūnytas“ labai juokingai skamba. Kodėl aišku? O jeigu neįsūnys? Ir vaikščios Antanas Mastrojani. Manau, kad jeigu vaikutis gimė, vardą gavo Italijoje, protingiausia palikti vardą tokį, koks yra. Vis tiek turbūt visi vadins Antonijumi, kaip Mariais vadina Marijus. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pepė ilgakojinė: 18 kovo 2007 - 15:31
Palikciau.

Uz 3- metu vel gyvenimas pasikeis pvz. ir kas tada g.gif

Atsakyti
Nekeisciau,o jei po metu kokiu sugalvos drauge vel gryzt i Italija ir vel keisti varda, g.gif nesamone kam cia kaitaliot,visai normalus vardas. wub.gif
Atsakyti
Aš asmeniškai tikrai keisčiau, nes ne visi gali tolerantiškai reaguot mirksiukas.gif Juk yra Lietuvoje visokių žmonių... Taigi sulietuvinčiau vien dėl paties vaiko
Atsakyti
Gimus vaikeliui davet jam toki vardeli,vadinasi jam tiko.tegul toks ir lieka. ax.gif
Atsakyti
Keisciau i Antonijus. O del to, kad vaikas priprates prie Antonio, taigi vistiek ji visi (kaimynai, darzelyje, kiti vaikai) Antanuku vadins, nes jiems taip patogiau bus. O jei pavarde planuojama lietuviska duoti, tai tuomet galima ir vardeli pakeisti...
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2007 03 19, 00:14)
Keisciau i Antonijus. O del to, kad vaikas priprates prie Antonio, taigi vistiek ji visi (kaimynai, darzelyje, kiti vaikai) Antanuku vadins, nes jiems taip patogiau bus. O jei pavarde planuojama lietuviska duoti, tai tuomet galima ir vardeli pakeisti...


o kodel turetu vadint, nesuprantu? g.gif jei vaiko vardas Antonio, tai kodel ji turi vadint Antanu? ar rusakalbius vadina Antanais? unsure.gif nemanau schmoll.gif
Atsakyti
Nekeisciau, dar ko nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2007 03 17, 19:59)
Draugė su vaiku grįžta į Lietuvą iš Italijos. Taip jau išėjo,kad ten planavo gyvenim,gimė leliukas,bet "tėvelis" pasiplovė...Draugė čia turi daugiau galimybių dirbti ir pan., todėl nusprendė grįžti...Svarstėm kurią dieną-reiktų lietuvinti sūnaus vardą ar ne-vaiko vardas Antonio,tai kiek supratom liet. būtų Antanas  smile.gif  Draugei variantas primtinas,o sunaus paklausti nelabai galima,nes jam tik 3ji metukai...
kaip manot-ar reiktų lietuvinti vardelį-ar tegul lieka Antonio?Pavardė vaikiuko itališka kolkas  ax.gif


aš lietuvinčiau, bet ne į Antaną, o į Antonijų (draugės sūnus Antonijus). vaikui vis tiek liks itališka pavardė.
beje, draugė jokiu Antanu nevadina, o pilnu vardu arba Antoniu.
Papildyta:
QUOTE(Leksa @ 2007 03 19, 00:14)
Keisciau i Antonijus. O del to, kad vaikas priprates prie Antonio, taigi vistiek ji visi (kaimynai, darzelyje, kiti vaikai) Antanuku vadins, nes jiems taip patogiau bus. O jei pavarde planuojama lietuviska duoti, tai tuomet galima ir vardeli pakeisti...


vadovaujantis tokia logika, mane Kęstute turėtų vadinti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 19 kovo 2007 - 10:47