Įkraunama...
Įkraunama...

Nelietuviškos rašybos vardai

QUOTE(muminukas @ 2009 03 08, 09:22)
emigrante, o kodėl KS jums netinka? juk pirmoji mergaitė su Ė varde, tai nekilo dėl Ė Švedijoje problemų? be to, KS visur perskaitys kaip reikia. pavz., lenkai vardą Violeta ir savo šalyje rašo dvejopai: Violeta ir Wioleta, bet visi perskaito vienodai. juk Aleksandra toks paplitęs vardas, kad KS tikrai nesudarytų problemų.
o Lietuvoje abc lietuviška lotyniškosios pagrindu, džiaugiamės, kad turime išskirtinę lithuania.gif


Švedijoje Ė raides neraso, visur Austeja. O KS man nepatinka nors tu ka,tai Švedijoje nesudarytu problemu del KS bet musu seima nenori kad butu KS. Ir turetu registruoti Lietuvoje su x, kadangi svediskame gimimo liudijime butu X.
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2009 03 08, 11:36)
Švedijoje Ė raides neraso, visur Austeja. O KS man nepatinka nors tu ka,tai Švedijoje nesudarytu problemu del KS bet musu seima nenori kad butu KS. Ir turetu registruoti Lietuvoje su x, kadangi svediskame gimimo liudijime butu X.


bet matai, švedai Ė neparašė mirksiukas.gif o mūsų abc iš viso pasaulio abc būtent Ė ir išskiria smile.gif bet čia tarp kitko. o jei berniukas, Alexandras? ar kaip? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 03 08, 12:52)
bet matai, švedai Ė neparašė  mirksiukas.gif o mūsų abc iš viso pasaulio abc būtent Ė ir išskiria  smile.gif bet čia tarp kitko. o jei berniukas, Alexandras? ar kaip?  unsure.gif


Jo švedai neraso Ė,Č Ū. mano mergina ciute, o turetu buti -čiūtė.
Ne jeigu berniukas tai Astijus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 03 08, 12:52)
bet matai, švedai Ė neparašė  mirksiukas.gif o mūsų abc iš viso pasaulio abc būtent Ė ir išskiria  smile.gif bet čia tarp kitko. o jei berniukas, Alexandras? ar kaip?  unsure.gif


Anglai musu santuokos liudijima su visais pauksciukais ir taskiukais surase tongue.gif Deja, dukros pase ju neirase. Taciau man tai nekliudo, nes pas juos tokios tasykles galioja VISIEMS. Tuo tarpu LT, vieniems raso W ir X, kitiems - ne. Priklausomai, nuo dedienes uzimamu pareigu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Betse @ 2007 03 17, 22:04)
Koks vaikui vardas duotas, toks tegul ir lieka.
Galbūt kai pakeis vardą, užaugęs jis panorės jį susigrąžinti. Kas padaryta, tas padaryta, jau dabar reikėtų palikti spręsti pačiam vaikučiui (kai jis suaugs  tongue.gif ).

as irgi palikciau toki pat mirksiukas.gif man jis graziau nei Antanas blush2.gif
Atsakyti
as palikciau toki, koks yra.
Gal uzauges vel vaziuos gyvent i Italija, tai po to vel keis atgal?
Be to prie italiskos pavardes labiau dera
Atsakyti
uz tai reikia gyvent ir dirbt LT!!!! O jei nesigauna, tai uzsienieciai ismoks tart ir varda ir pavarde smile.gif mano sese urbonaviciute smile.gif Vokieciai ilgai mokesi jos pvarde tart, bet uz tai 2000 zmoniu firma ja visi zino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurarrr @ 2011 02 01, 14:57)
uz tai reikia gyvent ir dirbt LT!!!! O jei nesigauna, tai uzsienieciai ismoks tart ir varda ir pavarde smile.gif mano sese urbonaviciute smile.gif Vokieciai ilgai mokesi jos pvarde tart, bet uz tai 2000 zmoniu firma ja visi zino smile.gif

Kokia kvaila nuomone bigsmile.gif
Atsakyti
mergaite gime UK, dar negimusiai jau buvo isrinktas vardas , sprendziame dilema del galunes. Liksime gyventi UK , taciau planuojame issiimti ir Lt piliecio pasa, abu teveliai lietuviai. Jei pav UK registruojame Emili, ar galesime LT priregistruoti su galune -i , ar butina varda sulietuvinti? butu Emilija.
Atsakyti
QUOTE(gyde @ 2011 04 24, 17:37)
mergaite gime UK,  dar negimusiai jau buvo isrinktas vardas , sprendziame dilema del galunes.  Liksime gyventi UK , taciau planuojame issiimti ir Lt piliecio pasa, abu teveliai lietuviai.  Jei pav UK registruojame Emili, ar galesime LT priregistruoti su galune -i , ar butina varda sulietuvinti?  butu Emilija.


As irgi sita varda esu isrinkus mergytei (nezinom ko laukiames).. tai jei dukra tai bus Emilia. As be j raides rasysiu...Pirmagimes vardas irgi be j raides, tai lietuvoj ir anglijoj puikia istaria...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle22 @ 2009 08 01, 08:57)
Anglai musu santuokos liudijima su visais pauksciukais ir taskiukais surase  tongue.gif Deja, dukros pase ju neirase. Taciau man tai nekliudo, nes pas juos tokios tasykles galioja VISIEMS. Tuo tarpu LT, vieniems raso W ir X, kitiems - ne. Priklausomai, nuo dedienes uzimamu pareigu  blink.gif


totali nesamone ir neteisybe schmoll.gif

jei dukros pase neirase pauksciuku, todel, kad ji UK piliete ir en nera lietuvisku raidziu, lygiai taip pat kaip LT piliecio nebus w,x raidziu. Nebent jis pirma igijo kito svalstybes pilietybe ir tik po to LT, tuo atveju perrasomas vardas.

istatymas yra vienas ir vienodai taikomas visiems tiek LT, tiek LR ambasadose.

LR teises aktai reglamentuojantys vardu ir pavardziu rasyma pamineti auksciau, sioj temoj

o cia, jei idomu, ES Teismo sprendimas

http://eur-lex.europ...09J0391:LT:HTML
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saphia: 20 gegužės 2011 - 00:04
QUOTE(*Anila* @ 2011 04 05, 13:48)
QUOTE(laurarrr @ 2011 02 01, 14:57)
uz tai reikia gyvent ir dirbt LT!!!! O jei nesigauna, tai uzsienieciai ismoks tart ir varda ir pavarde  mano sese urbonaviciute  Vokieciai ilgai mokesi jos pvarde tart, bet uz tai 2000 zmoniu firma ja visi zino

Kokia kvaila nuomone 

O Jūsų nuomonė ne tik kvaila (atsiprašau), bet dar ir mužikiškai išreikšta. Laurarrr visiškai teisi. Esant reikalui, išmoksta net kilometrines islandžių pavardes su -dotir.
Atsakyti