QUOTE(devynbalse @ 2014 08 25, 12:12)
Taigi, kad su sausiaku sunku... Mūsiškės tik Royal Canina normaliai valgo.

O bandėm tai visokio. Ir tą išgirtą orieną ir canidae ir dar visokio kitokio... Iš pradžių viskas ok, o paskui atvirkščiais dantim.
šiaip royalio kaina kandžiojasi, nors ir turiu nuolaidą kaip veislynas, bet vis tiek dvidešimt kg išeina 153Lt suaugusių maistas (kaip ir būtų nieko kaina, bet turi užsisakyti ne mažiau kaip už 200 ir vėl kliūtis, gal kas norėtų kooperuotis?), o mažyliams tai dar brangiau. va šian užsakiau maišą vaikams ir maišą mergoms, tai vos ne keturis šimtus suplojau...
O jums tas ledanos variantas nepatinka? ten juk labai kultūringai būna supakuota po kg ir visai namai neišsiterlioja

? Aišku šaldiklis užkrautas šunų, o ne žmonių maistu
Vakar vaikų fotosesiją darėm, bet dar nuotraukų nesutvarkiau. Įdėsiu kai sutvarkysiu, nors labai gražių kol kas nėra, sunkiai mums sekės, jie tokie nenustovintys

, tai nelabai fotkės...
Uj, kokia gera kaina Jums gaunas Roylio-mes už tą savo Nutrivet instict 12 kg mokam su nuolaida 183 Lt

Bet gerai, kad dabar tik po kaušą suėda-tai ilgokai skelsia ir tas maišiukas

aš Ledanos produkciją perku ir neatsidžiaugiu-tikrai labai kultūringai supakuota, atveža į namus, produktai gražūs-tiek atraižos, tiek poliežuvinė mėsa, tiek gerklos, tiek kauliukai-ko daugiau norėt. Aš užsiperku kius 20 kg mėsytės ir panašiai pusantro mėnesio ramu

, o šaldiklį tai specialiai šuns mėsoms ir įsitaisėm