Įkraunama...
Įkraunama...

Prisiplanavom, dabar auginam 8 tema

QUOTE(Kaira @ 2016 11 16, 00:12)
O kaip vaikai, ar pakanka jiems dėmesio? O kai serga kas prižiūri?


aišku, kad nepakanka, ne LT vidurkis 7 min, per dieną, bet norėtųsi ilgiau pabūti.
Neserga tongue.gif Vyras dirba pamainom, išsisukam, mamadienius/tėvadienius panaudojam. Šiais mokslo metais megaite kelias dienas sirgo ir visos ligos, bernai sveiki. bigsmile.gif
Atsakyti
Šaltukas užpuolė kaip reikiant ax.gif
Atsakyti
O aš va su savo 4mečiu pragulėjau savaitę ligoninėj. Buvo baisūs pilvo skausmai, niekas nieko negalėjo pasakyt, galiausiai su greitaja išvežė ir paaiškėjo, kad skrandyje 2 opos. Niekad nesu girdėjusi, kad tokio amžiaus vaikams būtų opos. Dėl maisto, tai jis vienintelis, kuris mano troškinius ir daržoves valgydavo, visi kiti išbrokydavo, nu ir suprask. Aišku, jam ir tą h pylori bakteriją rado, ji gali būti sukelėja. Tai privargom, prasinervinau nežmoniškai, o dabar vaikas po badavimo panašus į Afrikos vaiką, reikės kažkaip po truputį atsargiai atmaitint.
Atsakyti
Oi laikykitės Kaira, rimtai jūs čia 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,

seniai begirdėtos, beskaitytos biggrin.gif
Taigi galim ir FB susirašyti, gi turim grupę mirksiukas.gif

Kaira, sveikatos jums, vis pasergat...
Su Alekto FB draugauju, tai vis matau vaizdelių iš šeimos ar iš gėlynų biggrin.gif

Atsakyti
Ačiū 4u.gif Šinadien tai iš vis vietoj gydymosi ir šiltų tyrelių, pica ir saldainiai, nes mažiaus gimtadienis. Bet tik vieną dieną taip, po to vėl bus griežta dieta.
Alekto, su gimtadieniu ir tavo mažių ryt smile.gif
Atsakyti
Noriu temą užbaigti, užsidarys ir ištrins, o dabar 2 metus kabo 4u.gif
Žinoma, kad galim Facebooke pasikalbėt, taip ir darysim, po temos užbaigimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gera_mamyte333: 02 gruodžio 2016 - 20:54
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Balionai kasdien 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gera_mamyte333 @ 2016 12 04, 15:06)
4u.gif Balionai kasdien 4u.gif

ir aš dalinu balionus 4u.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif

Mes iš Santariškių ligoninės parsivežėm noro virusą, tai visi namiškiai prasirgo. Šiaip tik galvoju kažin kodėl tokia prasta ten pas juos dezinfekcija, senais laikais kvarco lempomis kvarcuodavo, o dabar pavalo pora pavargusių valytojų skudurėliais ir viskas. Tai mes dviese užsikrėtėm ligoninėj, ir dar tą gėrį visai šeimai parvežėm. Aišku, dabar jau ramu, trumpam imunitetas bus, bent darže neapsikrės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2016 12 04, 14:14)
ir aš dalinu balionus  4u.gif  4u.gif  4u.gif  biggrin.gif

Mes iš Santariškių ligoninės parsivežėm noro virusą, tai visi namiškiai prasirgo. Šiaip tik galvoju kažin kodėl tokia prasta ten pas juos dezinfekcija, senais laikais kvarco lempomis kvarcuodavo, o dabar pavalo pora pavargusių valytojų skudurėliais ir viskas. Tai mes dviese užsikrėtėm ligoninėj, ir dar tą gėrį visai šeimai parvežėm. Aišku, dabar jau ramu, trumpam imunitetas bus, bent darže neapsikrės smile.gif


Noras tiek ir gerai, kas viena diena ir viskas, rotas bjauresnis. Smagu, kad pasveikot.
Turiu galvos skausmą - ieškau išmaniosios apyrankės...reikalų daug su jom blink.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti