Įkraunama...
Įkraunama...

Prisiplanavom, dabar auginam 8 tema

Sveikos, mamos, kaip jaučiatės pavasarėjant? 4u.gif
Mes vėjaraupiais prasirgom visi trys, aš sportuoti pradėjau:) Aerobiką jau pusę metų lankau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gera_mamyte333 @ 2017 04 07, 22:02)
Sveikos, mamos, kaip jaučiatės pavasarėjant? 4u.gif
Mes vėjaraupiais prasirgom visi trys, aš sportuoti pradėjau:) Aerobiką jau pusę metų lankau. mirksiukas.gif

Mes gyvenam ir jaučiamės gerai, jau mėnuo kai grįžau į darbą, visi vaikai einą į daržą smile.gif Laukiam vasaros smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,

mes irgi gerai gyvenam tongue.gif Gimtadienį švęsim kitą savaitę smile.gif
Atsakyti
Su artėjančiom Šv. Velykom. Gražių švenčių.

Kažin kaip Bite gyvena?
Atsakyti
4u.gif
Žiema atėjo, ne Velykos, o Kalėdos bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos, seniai matytos. Aš SM jei būnu, tai tik pirkimų temose. Apkrėtė mane Kaira ta liga ir vsio biggrin.gif
Šiaip gyvenam gerai, užsisukę reikaluose ir kasdienybėje. vaikai auga, stiebiasi. Mano vyriausia ( 23m ) UK gyvena, sūnus (21m) išėjo Savanoriu, atitarnavo, patiko ir liko. Du paskui mokyklinukai, o lepūnė Elzytė nuo rudens darželį gavo. Tai va.
Pasirodom biskį ax.gif
Livija (9 metai)
vartotojo įkelta nuotrauka

Elzė ( 4metai)
vartotojo įkelta nuotrauka

Rokas (12 metų)
vartotojo įkelta nuotrauka

O čia visi trys smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labai gražūs vaikučiai, Iš Stiklo.
4u.gif

Atsakyti
Pagaliau pavasaris:) O iki vasaros nepilnos dvi savaitės.

Kaip gyvenam?

Mes puikiai, slogos su kosuliais užpuolė, bet šeip puikiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gera_mamyte333: 18 gegužės 2017 - 20:14
Sveikos mielosios smile.gif
Visom po smile.gif
Mes jau atgavom ramybę,greit bus metai ,kaip name gyveman.Patenkinta...,laiminga, džiaugiuos,kad vaikai jau paugę. Paulius 10-tokas,savam stiliuke.,padeda labai prie namų,turim naują maniją, fotkinimą metė, nes visus Kauno ir rajono daugiabučius su liftais išfotkinom...:)jau antrą ratą buvom pradėję, dabar klesti taromatai ,rūšiavimas.Man patinka,ketvirtad. sumeta sumedžiotą grobį (butelius)į vsio,o juos tiesiog per atstumą tuščius užuodžia, dar aš iš darbo parnešu ,bendradarbiai noriai atiduoda smile.gif2 kontikus namie turim ,tai aplinka blizga.
Darius, jau aštuntokas bus...fainas vyrukas darosi, jau smagu su juo, Jokūbas 7m.,eis į pirmą klasę....mano švelnumas,gerumas , Vincentui 4 visus stroina, stato visus ant ausų, bet šiaip labai savarankiškas vaikiukas.
Įsikūrę jau pilnai ,vyras konstrupja šiltnamį, nežinau, vaikai žadėjo laistyt.....aš kolkas, mėgstu lauke skaityti ,nei dirbti, neturiu nei daržų ,nei gėlių, aplink tik žalia pieva, kurią vyrai prižiūri, tas labai patogu smile.gif
Svarbiausia naujiena, kad turiu 2 katinus, juodą vyruką ir rainą merginą. Vaikai labai džiaugiasi, o aš 5 kart labiau. Tokie faini mano draugeliai, kur tik einu ,jie iš paskos,kaip šuniukai .Lauke išeinam su dvirkom ,tai tie iš paskos....
Aš kaip visada įsimylėjusi, savo vyrą,vaikus, kartais ,kai rauna stogą ir nežinau nuo ko,.,pasislepiu,viena sau pabūnu....ir vėl gerai.Užsirašiau į kaimo biblioką,šiaip bendruomenei padalyvaujam,kartu su vaikais, tas džiugina labai.
Na ką gi likit visos aplankytos mano mielosios.
Būkit laimingos .

Ate smile.gif




Atsakyti
QUOTE(Bite123 @ 2017 05 19, 11:33)
Sveikos mielosios smile.gif
Visom po smile.gif
Mes jau atgavom ramybę,greit bus metai ,kaip name gyveman.Patenkinta...,laiminga, džiaugiuos,kad vaikai jau paugę. Paulius 10-tokas,savam stiliuke.,padeda labai prie namų,turim naują maniją, fotkinimą metė, nes visus Kauno ir rajono daugiabučius su liftais išfotkinom...:)jau antrą ratą buvom pradėję, dabar klesti taromatai ,rūšiavimas.Man patinka,ketvirtad. sumeta sumedžiotą grobį (butelius)į vsio,o  juos tiesiog per atstumą tuščius užuodžia, dar aš iš darbo parnešu ,bendradarbiai noriai atiduoda smile.gif2 kontikus namie turim ,tai aplinka blizga.
Darius, jau aštuntokas bus...fainas vyrukas darosi, jau smagu su juo, Jokūbas 7m.,eis į pirmą klasę....mano švelnumas,gerumas , Vincentui 4 visus stroina, stato visus ant ausų, bet šiaip labai savarankiškas vaikiukas.
Įsikūrę jau pilnai ,vyras konstrupja šiltnamį, nežinau, vaikai žadėjo laistyt.....aš kolkas, mėgstu lauke skaityti ,nei dirbti, neturiu nei daržų ,nei gėlių, aplink tik žalia pieva, kurią vyrai prižiūri, tas labai patogu smile.gif
Svarbiausia naujiena, kad turiu 2 katinus, juodą vyruką ir rainą merginą. Vaikai labai džiaugiasi, o aš 5 kart labiau. Tokie faini mano draugeliai, kur tik einu ,jie iš paskos,kaip šuniukai .Lauke išeinam su dvirkom ,tai tie iš paskos....
Aš kaip visada įsimylėjusi, savo vyrą,vaikus, kartais ,kai rauna stogą ir nežinau nuo ko,.,pasislepiu,viena sau pabūnu....ir vėl gerai.Užsirašiau į kaimo biblioką,šiaip bendruomenei padalyvaujam,kartu su vaikais, tas džiugina labai.
Na ką gi likit visos aplankytos mano mielosios.
Būkit laimingos .

Ate smile.gif

Kaip smagu tave skaityti, Bite wub.gif Pas mane panašūs du dalykai smile.gif Vienas, kad taip pat turiu 2 katinus, bet jau seniai, tačiau kai einam į mišką ir nepabaido šunys, tai jie eina su mumis, būna kartais net žmonės miške sustoja paklaust kaip aš čia katinus vedžiojuosi biggrin.gif O antras dalykas, tai mano mažius, kuriam dabar 3,5 m, nu toks diktatorius, viskas turi būti pagal jį, o jei tik ne, tai staugia, keikiasi ir pn biggrin.gif Per jį visur su žmonėmis susipažįsu, nes žmonės gi reaguoja į staugiantį vaiką biggrin.gif Gal dar trečias panašumas, kad mano vidurinis, kuriam tuoj 5 m, taip pat labai meilus ir švelnus, visai kitoks nei likusieji smile.gif
O šiaip džiaugiamės šiluma, pavasariu, kiek įmanoma keliaujam. Kai tik geras oras, tai kiekvieną šeštadienį raunam kur nors į gamtą, pažintinius takus ir pn. Prieš porą savaičių buvom Kryžių kalne, Šiluvoj ir kaip tik Šiluvoj sugedo automobilis, bet visiškai, aušinimos skystis išbėgo čiurkšle ir viskas, pilk nepylęs, iškart nėr. O iki Vilniaus 200 km, vakaras, naktys dar buvo šaltos, tai su vaikais kažkiek ir neramu patapo, tačiau tikrai ten gyvena stebuklingi žmonės, nei vieno neprašiau pagalbos, jie patys visi mus pastebėjo, rado ar kažkas panašaus, bet gavome visapusišką pagalbą, nakvojom Raseiniuose (nes iki jų šiaip taip nusigavom pildami vandenį, kurio pakeliui mums kažkokiam kaime labai daug atvežė geri vyrukai). O Raseiniuose degalinėje mums pagalbą pasiūlė šeima, kuri mus pristatė į Raseinių parapijos namus, bendruomenė mums prinešė čiužinių, patalynės, maisto, dar visą vakarą prasikalbėjome su šauniu kunigu, žodžiu, pasirodo, kad tikrai aplinkui pilna gerų, jautrių, supratingų, pasitikinčių žmonių. Kaip sakau, sugedus automobiliui gali nakvoti 5 žvaigždučių viešbutyje ir jaustis labai nelaimingu, laikyti, kad kelionė nevykusi ir pn, o gali nakvoti ant žemės su rūbais ir jausti stebuklą, šiltus, puikius žmonės ir laimę, kad su jais susipažinai smile.gif Tai vat tokie kelionių įspūdžiai smile.gif Ryt vėl į trasą nuo namų 150 km, gal nebesuges automobilis, nes tada galbūt su dar vienos parapijos bendruomene susipažinsim biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaira: 19 gegužės 2017 - 22:36
Ir aš turiu katinąsmile.gif jau mėnesis. Padūklėlė.

Dirbu, gyvenu, skubu ir mėgaujuosiu, kai neskubu smile.gif Sportuoju, bėgioti pamėgau, bet labiausiai aerobika veža, vasarą atostogos, laukiu nesulaukiu, kol vėl prasidės nuo rugsėjo.
Vaikai auga, greičiau, nei spėji apsidairyti.

Taip ir gyvenam. Namus gražinam, remontas į pabaigą pirmo penkmečio, tuoj prasidės antro biggrin.gif nes kol pirmą pabaigėm jau pradėjo tapetai ir dažai luptis blink.gif

Darbas patinka, labai džiaugiuos, kad visko nemečiau, buvo labai sunku, kol išmokau, geri 3 metai.

Vasara baiginėjasi, ir vėl ratas iš naujo...rugsėjo kardeliai ir sąsiuvinukai. Tada pirmų snaigių ir Kalėdų laukimas. Paskui pusnys, rogutės ir pavasario ilgesys...tada snieguolės, pakalnutės, pavasarinis vėjas ir kasmetinis įsimylėjimas wub.gif Paskui alyvos, vasariškos atostgoų nuojautos, jūra, saulė, braškės ir avietės...
Ir vėl iš naujo...ir vėl pasiilgta ir nenusibodę, kiek metų begyventum.

IKI, draugės 4u.gif
Atsakyti