Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė ir bausmė

as kažkada žiūrėjau rusiškai bet tik norėdama suzinoti kokia įvykiu eiga bus,dar pamenu ezeli žiūrėjau, aš su mielu noru tik rusiškai žiūrėčiau,betgi aš rusiškai nesuprantu sad.gif nes kaip kažkuri jau rašė,atkreipiau dėmesį,kad rusų įgarsintojai labai įsijautę viską verčia,ir vertėjų balsai man patiko smile.gif
Atsakyti
Tai kaip cia dabar bus su Savasu? Pratunos kalejime per skyrybas? Gal Cicek jau suprato koki broliuka turi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leiton @ 2014 05 31, 19:05)
Tai kaip cia dabar bus su Savasu? Pratunos kalejime per skyrybas? Gal Cicek jau suprato koki broliuka turi?  g.gif


bet tai nesuprantu, Javuzas noredamas Savaso atskratyt tikisi Jesemin taip prisiviliot blink.gif jei taip, tai jis pats durniausias vyas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 06 01, 09:35)
bet tai  nesuprantu, Javuzas noredamas Savaso atskratyt tikisi Jesemin taip prisiviliot blink.gif jei taip, tai jis pats durniausias vyas doh.gif

drinks_cheers.gif turetu suprasti, kad Jasemin jo nekencia.
O tas Ismailas is tikruju parsidave Javuzui? blink.gif jeigu taip tai baisu.. Juk Savasas jam suteike galimybe, jis isdave blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Leiton @ 2014 06 01, 11:56)

O tas Ismailas is tikruju parsidave Javuzui?  blink.gif  jeigu taip tai baisu.. Juk Savasas jam suteike galimybe, jis isdave    blink.gif

Būtent. Jau vieną kartą gavo antrą šansą, bet ir vėl susigundė schmoll.gif
Atsakyti
Dede Pala nusivyliau doh.gif verysad.gif ale tikrai amziaus kriza- pavizgino uodega, padovanojo tusinuka ir dedulei susisuko smegeneles doh.gif kaip buciau vozus tas tapkes jam galvon doh.gif doh.gif
Bora tai tyliu siandien doh.gif dar gerai, kad nors greitaja iskviete. galejo Savasas ir labiau ji ten aptalzyt
Parsidave Ismailas kaip nebutu gaila verysad.gif bet gerai, kad ir vel Savasui pasiseke ji suciupti, vis tiek kitu atveju ji Javuzas nuzudytu
Atsakyti
Nemaciau paskutines savaites seriju, tai idomu ka ten Pala prisidirbo, gal kas papasakosit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amatevi @ 2014 06 03, 20:42)
Nemaciau paskutines savaites seriju, tai idomu ka ten Pala prisidirbo, gal kas papasakosit  ax.gif

nu gi su Dzeida pataluose pasivoliojo tongue.gif
Dzeida auksini verini, o zmonai tapkes padovanojo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amatevi @ 2014 06 03, 21:42)
Nemaciau paskutines savaites seriju, tai idomu ka ten Pala prisidirbo, gal kas papasakosit  ax.gif

Saunuole siandien Jasemin su uosviene sutare puikiai, pliusa uzsidejo pries Sachnur, ir su Leila smagiai pasisnekuciavo, patinka man tu turku santykiai. ***** Bora lengvai prasisuko, del Palos tai ka jis pats nesupranta kas jam cia uzejo jau jauciasi kad gailisi del visko. Savasas kaip visad nors prie zaizdos dek :-) wub.gif
Ziauriai Pelin gaila ji man tokia ciotka, vaidmuo toks fainas :-) ir siaip labai simpatiska mergina :-)
Atsakyti
O as tikejaus, kad iki tiek nesusisuks Palai galva doh.gif
Atsakyti
O jau Savasas tai tikras supermama.gif
Jauciasi jau labai, kad filmas eina i pabaiga.. sad.gif
Papildyta:
QUOTE(Amatevi @ 2014 06 03, 21:10)
O as tikejaus, kad iki tiek nesusisuks Palai galva  doh.gif

Jooo as irgi unsure.gif ir dar labai tikejausi, kad Borai liudniau baigsis.. unsure.gif
Atsakyti
Man labiausiai Čiček. Suprantu ją, kad brolį gina, kad ją nuo vieno vyro pas kitą varo.........tai kur nepakelsi balso, kad taip elgiasi kaip su preke. Norėčiau, kad ji su Hakanu susimestų
Atsakyti