Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė ir bausmė

Javuzas gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif negaliu patiket.. Ar tikrai jis taip padare??? sad.gif
Atsakyti
Jus man pasakykit, kokio velnio Savasas supyko ant Hakano? Gi Cicek nei zmona, nei meiluze. Kad is karto nepasake? Nu tai nebegsi is karto girtis.

O Hakanas irgi doh.gif Jau kai pasake: kai kas tarp musu buvo. Skamba, kaip sukritau i lova su tavo zmona tongue.gif

Man kartais (gan daznai blush2.gif ) Jasemin keistai ziurisi. Atrodo, plaukai OK, akys OK ir t.t., o bendras vaizdas visai nesimpatiskas. Tokia spinta unsure.gif

Nepykit, Jasemin gerbejos 4u.gif

Javuza tai reikia nudeti, nebutu ir problemos tada.
Atsakyti
QUOTE(Leiton @ 2014 06 05, 20:48)
Javuzas gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  negaliu patiket.. Ar tikrai jis taip padare??? sad.gif

panasu, nes is Esrefo telefono paskambino unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(vemvet @ 2014 06 05, 22:50)
1 Jus man pasakykit, kokio velnio Savasas supyko ant Hakano? Gi Cicek nei zmona, nei meiluze. Kad is karto nepasake? Nu tai nebegsi is karto girtis.

2 O Hakanas irgi doh.gif Jau kai pasake: kai kas tarp musu buvo. Skamba, kaip sukritau i lova su tavo zmona tongue.gif

3 Man kartais (gan daznai blush2.gif ) Jasemin keistai ziurisi. Atrodo, plaukai OK, akys OK ir t.t., o bendras vaizdas visai nesimpatiskas. Tokia spinta  unsure.gif

Nepykit, Jasemin gerbejos 4u.gif

4 Javuza tai reikia nudeti, nebutu ir problemos tada.

1 aha, pabuciuoji ir begi iskart pas draugeli ir sakai - as tavo zmona pabuciavau lotuliukas.gif gi bande kelis kartus jis pasakyt, bet tai vis sumaisydavo kazkas

2 ir dar taip paslaptingai, tai jei Savasas su lakia fantazija, tai galetu ir daugiau prisigalvot

3 nu man irgi drinks_cheers.gif ir dar prasiziojusi savo papustomis lupytemis biggrin.gif as ir ne prie jos gerbeju schmoll.gif

4 senai reikejo . o pradzioj toks grazuoliukas, galantiskas vyriskis pasirode doh.gif doh.gif fu fu fu
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 06 05, 21:50)
Jus man pasakykit, kokio velnio Savasas supyko ant Hakano? Gi Cicek nei zmona, nei meiluze. Kad is karto nepasake? Nu tai nebegsi is karto girtis.




Javuza tai reikia nudeti, nebutu ir problemos tada.

As to irgi nelabai supratau tongue.gif Pradzioj galvojau, kad Savasas ant bairio cia viska sneka mirksiukas.gif , bet pasirodo ne...CIa gal labiau jsi ne del Cicek, o del to, kad, apskritai, nuslepe..Ne visada man suprantama vyriska logika g.gif

Javuza, tai faktas, kad reikia nuzudyt, bet as uz tai, kad bogiecius bent iki priespaskutiniu seriju paliktu rolleyes.gif nes, kitaip, kas kurs intriga, aistras.... unsure.gif O Javuzas toks visai charizmatiskas blogietis rolleyes.gif
Atsakyti
Bet tai kaip Javuzas isejo is kalejimo doh.gif Suprantu, kad butu isteisine uz pinigus, o cia per pazistamus pabego ir niekas neiesko smile.gif Baika, kad vieno kameroje truksta smile.gif

Nazan mamos glebyje graziai atrodo. Kur buvo Sahnur protas anksciau, galejo nelaikyti dukros iki 35 metu kaip kalejime.
Atsakyti
bet tai gi dar vienas sunus is moranu yra, kodek cia cicek klano galva patapo?
Atsakyti
QUOTE(icz @ 2014 06 06, 17:55)
bet tai gi dar vienas sunus is moranu yra, kodek cia cicek klano galva patapo?



Kiek pamenu, jis dar vaikas... smile.gif
Atsakyti
Dar vienas Baldaras atsirado bigsmile.gif sakyciau net panasaus i Savasa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 10 birželio 2014 - 22:10
Aha, ir aš panašumą įžvelgiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 06 10, 21:59)
Dar vienas Baldaras atsirado  bigsmile.gif  sakyciau net panasaus i Savasa

O man visai nepanasus biggrin.gif Kiek idomu tam broliu metu pagal scenariju, nes jis man jau toks gerokai pagyvenes pasirode smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 11, 13:16)
O man visai nepanasus biggrin.gif Kiek idomu tam broliu metu pagal scenariju, nes jis man jau toks gerokai  pagyvenes pasirode smile.gif

Kelis kartus minejo, kad pries keturiasdesimt metu tas laiskas atejo ir visa ta istorija buvo rolleyes.gif
Tai kas dabar ivyks? Pasaus savasa ir brolis kokio kraujo duot tures, kad isgelbetu? O gal brolis kulka prisiims? g.gif ehhh.. Paskutines serijos sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leiton: 11 birželio 2014 - 13:40
QUOTE(Leiton @ 2014 06 11, 14:39)
Kelis kartus minejo, kad pries keturiasdesimt metu tas laiskas atejo ir visa ta istorija buvo  rolleyes.gif
Tai kas dabar ivyks? Pasaus savasa ir brolis kokio kraujo duot tures, kad isgelbetu? O gal brolis kulka prisiims?  g.gif  ehhh.. Paskutines serijos sad.gif

Nieko panašaus mirksiukas.gif
Atsakyti