Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė ir bausmė

Kažin kuo serga Šachnur g.gif
Atsakyti
QUOTE(inga v @ 2014 06 04, 11:47)
Man labiausiai Čiček. Suprantu ją, kad brolį gina, kad ją nuo vieno vyro pas kitą varo.........tai kur nepakelsi balso, kad taip elgiasi kaip su preke. Norėčiau, kad ji su Hakanu susimestų

O kas ja varo prie kito vyro? Savasas? Taigi, kad ne.. broliuko gerojo planas buvo toks, kad suzinojus apie planuojama kita vyra jai nebesutiks skirtis. Bet neisdege. Taip, kad gerai Jasmin ir padare aprekusi nes jau tokia teisuole buvo pasidariusi. Gerai pasake, kad Cicek labai greit pamirso, kaip Savasas jai suteike galimybe mokytis, nesedet namie, uzstojo pries teva ir pan.
Visiskai jos negaila.
Dar man jai Hakanas per geras, galejo jis su Pelin likti. Daug graziau ziurejosi verysad.gif
Atsakyti
Siap as tikrai esu teisuoliu ir varguoliu myletoja, na, bet Cicek tai jau net ir mane ne karta isvede is kantrybes smile.gif Ir visiskai sutinku, kad Jasemin labai gerai padre, jai viskai isdescius thumbup.gif
Ir beje man Jasemin labai tinka i klano galvos zmonos vieta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 04 birželio 2014 - 13:21
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 04, 13:19)
Ir beje man Jasemin labai tinka i klano galvos zmonos vieta.


Jo, tinka jai pavadovauti smile.gif

Man kaip nelogiskai atrode Savaso rizika. Stovi viens pries viena su Javuzu, gi laisvai nusauti galejo. Ir butu nusoves bet kuri kita, bet gi cia filmas, gerieciai laimi tongue.gif

Man Nazan patinka. Toks zemiskas noras buti mylimai ir myleti. Nusipelne geresnes pabaigos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vemvet: 04 birželio 2014 - 14:49
Cicek kokia klano galva thumbup.gif Tuoj broliuka isgelbes ax.gif

Siaip jos vaidmuo nieko, bet man aktore nepatinka, nes zliumbia dirbtinai, amzinai susiraukusi.
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 06 04, 15:25)

Siaip jos vaidmuo nieko, bet man aktore nepatinka, nes zliumbia dirbtinai, amzinai susiraukusi.

Man ji kaip moteris simpatiska, bet kaip aktore tai nelabai patinka schmoll.gif Labiausiai del dirbtino verkimo schmoll.gif
Atsakyti
bet jau bloga nuo Cicek naivumo doh.gif kada ji prareges del savo brolio ? kaip tada gales visiems i akis paziuret ?
Atsakyti
biski praleidus esu. o Cicek dabar nevers teketi uz kazkokio pusbrolio sunaus? ir ar lengvai ivyko skyrybos? kodel nematau, kad ji su Hakanu bendrautu, ar jie nutrauke savo bendravima? 4u.gif
Atsakyti
Vede savasas ir kodel ne mane lotuliukas.gif gražu ir miela ir tą pradžia tokia pažinties nereali smile.gif muzika tik galejo kokia geresnę parinkt.
Atsakyti
Oj sveikos sveikos 4u.gif o ko taip tylu, taigi pagaliau VESTUVES!!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif
Na o db prie mano izvelgtu pastabu blush2.gif biggrin.gif
Visu pirma, gal klystu, gal isivaizduoju, bet ar tam filme, kur ziurejo hakanas ir pelin kalbedami telefonu, ta isimylejusi vyra ne ponas niekad vaidino? g.gif biggrin.gif
Del pelin, sutinku, ji man nu labai fainas personazas, ir aktore simpatiska smile.gif tikrai, labai dziaugciausi, jei jie su hakanu butu kartu, bet kazkodel taip neatrodo...
Del vestuviu, fajniausias man momentas buvo, kai savasas atidave grandinele su ziedu.. Ta momenta rusiskai ziurejau dar, kazkaip geriau man isverte.. Kad tik taip, su ziedu, galejo grazint grandinele... Labai man prasminga... blush2.gif smile.gif
Nu ir pagrindinis dalykas po siandien... Viskas gal butu ir gerai, bet... Kazkaip labai simboliska, bet tuo paciu gaila, kad taip ir liudna, bet pabaigoje maciau taip stipriai isreikstus du kontrastus: savasas su jasemin pagaliau kartu, vede, laimingi, o visi kiti...... Visi.. Dar ta muzika graudi ir scena tokia, kai nazan namo grizo... verysad.gif sahnur blogai, del vaiku, del ligos.. Nazan, jau tyliu... Ta pati cicek, nesvarbu aplinkybes, bet jai tikrai blogai... Pelin irgi... Ir hakanui nieko gero... Pala su fidan... Nu visi....
Taip atrodo, sieke sieke tos laimes, jiem blogai buvo, kai kiti dziaugesi, bet vis tiek atejus tam momentui, artimiesiems blogai... Tokia laime ant skausmo....
Na gal biski paastrinau spalvas, bet kazkaip neuzteko man tos laimes, taip ilgai lauktos....
Atsakyti
O as mastau kad cia rezisieriu sprendimas, atrodo va susituoke pabaiga, bet paliko daug kabliuku. Kaip bus su Nazan, kaip dedes seima, kaip Sachnur, kaip cicek ir t.t. aisku galetu per koki dvi serijas viska uzbaigt bet nea smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 06 04, 22:05)

Na gal biski paastrinau spalvas, bet kazkaip neuzteko man tos laimes, taip ilgai lauktos....


Bet ar ne taip gyvenime yra, jei ne del saves, tada del kito turi pasinervoti .Bent jau man daznai buna , kur nors linksminuosi ir pagalvoju kaip man linksma, galetu ir tam ir tam taip pat gerai buti , arba atvirksciai jei man kas sunku,pagalvoju kaip gerai kad ten sesuo ar tevai neliudi (cia as ne apie nuotaika o apie kokius slegiasius unsure.gif )
Atsakyti