Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo MEMORIAL klinika, TR

QUOTE(ailima @ 2014 06 19, 09:50)
kuo toliau, tuo liūdniau, o visiems sakiau, kad IVF kaina tokia kaip lt, su tokiomis kitų dalykų kainomis, tai mums dar taupyt, taupyt, taupyt  verysad.gif kur nepasisuksi, jau ne lyrų šimtinės bet eurų  verysad.gif


Na siaip su gyvenimu ir bilietais tai beveik dvigubai nei LT ( LT panasiai iki 10.000 o cia apie 17.000 kaip bepasisuktum reikia ir pragyvent ten - aisku reikia ivertint kad ir LT siaip ar taip tas 2 savates gyveni valgai ir pinigu issileidzia), tik tikimybe manau kad dvigubai didesne, ir sveikata labiau pasaugai vietoj 2 IVF LT cia 1 daryt... aisku bijau dar ka ir kalbeti mes juk dar ten nebandeme smile.gif Bet tokia nuomone susidariau is kitu nariu patirciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Afrodite69 @ 2014 06 19, 09:57)
As jiems sakiau kad mes esam bendruomene ir mes tiesiog suzinom kokios sumos reikalingos ir dauguma taupomes kad tik surint ta suma, skolinames ar kitaip bandom sukrapstyti -as tiesiai pasakiau jus nemaisykt musu su Naujaisiais rusais.
As jau nieko Edena neberasiau del to saldymo, neaisku ar bsu kas saldyt,o jei bus tada sakiau kelsiu klausima kodel vieniems reikejo tiek moketi o man zymiai daugiau.Bet kuriuo atveju visur sakiau prasysiu nuolaidu.
MYG. man aiskinoo genetikas taip,kad kai ima PGD tyrimui lastele is trecios dienos embriono,tai ima tik viena ir galimybe suklysti yra apie 40 proc..O jei ima PGD is blastocistos tai ima jau daugiau lasteliu ir galimybe suklysti kazko nepamatyt siekia tik 1 proc.
Bet jei daro PGD  blastocistoms,kaip mums noris daryt,tai jas paskui isakrt uzsaldo.Ir teks vykt dar karta kad pasiimt sveikus embrioniukus jei tokiu bus.
Man visai idomiai nuskambejo ir Semros ir genetiko pasakymas kad jie rekoemduoja PGD tyrima jei nepavykusiu IVF yra daugiau nei 3 kartai.
Bet kitoms kiek zinau nerekomendavo g.gif Del saves as nieko nesakau pas mane mozaikine translokacija, MTHFR geno mutacia homozigote-tai jau nieko nebesakau.
Sakiau kad neisivaizduoju kaip reaguosiu jei ivyks stebuklas ir paaiskes kad man viskas ok su kariotipu ir MTHFR genu-gal vietoj ten sirdis sustos doh.gif Nes jau dabar neaisku visai niekas doh.gif


Labai gerai pasakei thumbup.gif Ir mes tuoj nuvaziuosim reikes aiskiai susideliot su jais tas sumas , nes tikrai neatsivezam AMEX korteles su 40.000 Doleriu kreditu ! Po tokio antpludzio greit liru kainas Eurais pakeite. Cia kaip ir operaciju kainos pasikeite ant tiek kartu. Zodziu - reiks skaiciuot smile.gif Na ka noret - Turkija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Edena @ 2014 06 19, 11:00)
Na siaip su gyvenimu ir bilietais  tai beveik dvigubai nei LT ( LT panasiai iki 10.000 o cia  apie 17.000 kaip bepasisuktum reikia ir pragyvent ten - aisku reikia ivertint kad ir LT siaip ar taip tas 2 savates gyveni valgai ir pinigu issileidzia), tik tikimybe  manau kad dvigubai didesne, ir sveikata labiau pasaugai vietoj 2 IVF LT cia 1 daryt...  aisku bijau dar ka ir kalbeti mes juk dar ten  nebandeme smile.gif Bet tokia nuomone susidariau  is kitu nariu patirciu  4u.gif

na aš tą žinau, kiek buvo anksčiau kalbėta IVF kaina panaši,jeigu su IMSI, vaistai pigiau, tik tas pragyvenimas ir važinėjimas, aš tai nurašau kaip atostogas, juk atostogaudamas egipte ar dar kur tikrai 8tūkst.išleidi, aš kalbu apie kitus dalykus, laparaskopiją, šaldymus, tyrimus ir pan. tada jau kaina tikrai gaunasi toli gražu ne 17, o daugumai visų tų dalykų reikia ir labai nbesmagu, kai kainos kyla kosminiu greičiu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2014 06 19, 10:11)
na aš tą žinau, kiek buvo anksčiau kalbėta IVF kaina panaši,jeigu su IMSI, vaistai pigiau, tik tas pragyvenimas ir važinėjimas, aš tai nurašau kaip atostogas, juk atostogaudamas egipte ar dar kur tikrai 8tūkst.išleidi, aš kalbu apie kitus dalykus, laparaskopiją, šaldymus, tyrimus ir pan. tada jau kaina tikrai gaunasi toli gražu ne 17, o daugumai visų tų dalykų reikia ir labai nbesmagu, kai kainos kyla kosminiu greičiu sad.gif

Tai mes kazkaip irgi "nurasome" atostogoms.. Na ne visiems visko reikia, siaip pagrindas AMH ir spermograma kad butu pas juos. O del LP tai manau galima ir cia pasidaryti, cia juk beveik nekainuoja 4u.gif Tyrimu kainos pas juos labai panasios kaip pas mus…Na bet gal Jums nereikes tiek genu tyrimu ir pan. ir uzteks suplanuotu pinigeliu 4u.gif 4u.gif As cia pasidariau GN grybo g. pasiziurejau kad dabar jau cia gerokai pigiau gaunasi , nusiunciau , sake atrodo viskas gerai jokiu rimtu dalyku nemato ir galim startuot su ivf, tai dauguma atveju to uztenka ir LP nereikia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edena: 19 birželio 2014 - 10:27
Sveikos,
nu jo..su kainom tai unsure.gif Mums net 10 000 litų nekainavo IVF su vaistais doh.gif Nu aišku, apie tyrimus nieko nesakau, mums tokių nedarė, andrologas nekonsultavo (Afrodite, o buvo naudos iš tos konsultacijos?) , PGD nedarė, nešaldėm, iš tyrimų darėm tik AMH ir kariotipą, nu tai va LP kainavo, mes irgi kaip į atostogas žiūrėjom į papildomas išlaidas, bet tikrai kainos ne tokios buvo g.gif

MYG, pasikartosiu, LP prieš IVF reikalinga (dažnai), pvz jei įtariamas hidrosalpsingsas, jei yra sąaugų, o dėl endo -na, pavalytų kažkiek, bet šiaip IVF kaip ir "apeina" endo, tai vienintelis sprendimas, jei pvz yra 4 stadija. Bet šiaip..kalbant apie turkus, jie turbūt padarytų GN ir tada pasakytų savo nuomonę.

Afrodite, tai jūs sekmadienį vėl skrendat? BIlietus gavot už bent pakenčiamą kainą?
Atsakyti
MYG musu trecias IVF buvo pas Griciu. Man jis kaip gydytojas patiko - buvo demesingas, neskubantis. Po Usoniene tikra atgaiva. Deja IVF pas ji buvo didziausias nusivylimas... papildomu jokiu tyrimu neskyre, man atrodo taike ilga schema, gavom 11 kiausialasciu, 10 apsivaisino. Ta diena skraidem padebesiais, nes niekad tiek daug neturejom. Kita diena suzinojom, kad dalinasi tik vienas... pats gydytoas ir emriologe buvo sutrikusi, kazka jau minejo apie genetinius nesuderinamumus. Kai atejo neigiamas rezulratas nebeturejau jegu grizti pas gydytoja ir galvoti apie IVf beveik metus... gal mes tiesiog jam nebedavem sanso. Na bet dabar tai as zinau, kad su prastesne kiausialasciu kokybe ir zemu amh nera ko stimukiuoti didelem dozem, nes svarbiausia yra kokybe...
Afrodite as manau, kad jie pgn skiria po triju nepavykusiu ivf savo klinikoje... Mes daremes kariotipo tyrimus, bedu nebuvo, todel manau nesekmes nurase lt kliniku neprofesionalumui. Labai gaila, kad tos kainos taip auga... kazkaip labai laisvai nuo tl prie eur jie sokineja...
Atsakyti
Ailima, viskas juk paaiskes jums po pirmos konsultacijos.Kiek tu pinigeliu reiks ir pan. Matai man susidejo daugybe dalyku,plius vyra tire ir kt.juk as esu dar ir onkologinis ligonis.
Brangti tai brangsta nuo to niekur nepabegsi.Ir pasakiau jums ne kad gazdinti,o kad tiesiog zinotumet ir butumet informuoti.
Man pvz. nereikejo nei LP,nei histero- nes as tiek operaciju turejusi,kad jie buvo patys apsale. per LP ir histero juk ziureti buvo kiausintakiai-viskas ok. Raudoniukes tyrimus turejau ir kt. jie paskyre kas jiems dabar aktualu siuo metu.
Mano situacija visai kitokia nei sakykim Kitty ar Maniako ar Rositos. Bet niekada negali zinoti,o gal atsiras su panasiom bedom,neaiskumais moteris ir jai bus aktualu. Be to,kaip pasake Semra pas mane per daug ispjautas kaklelis,todel dar reiks papildomu dalyku nes man tiesiog gali iskristi mazylis. Tai irgi susideda i suma, bet as jau jos i IVF suma net neskaiciuosiu.
Zodziu,sakau nieko nenoriu gazdinti.Parasiau ir Rosita surase kas pas mus per bedos, manem kad nera jau super duper nezmoniskos,o nuvykus ten paaiskejo kad neapdairiai buvo viskas daroma. verysad.gif Todel ir verkiau... ir pikta esu...Bet kaip bebuve, as geriau sumokesiu ta suma bet mane nors priziuri visoje visumoje ir su mano liigomis kurios nesusije net su ginekologija, ir onkologai dirba-zodziu visa komanda. Tad sunku,trenkia stipriai per kisene ir smegenis bet...labai tikiuos kad galesiu buti is tu sunkesniu atveju bet su grazia pabaiga.
cestrella buvo kaip tik antradieni irgi konsultacijai. Idomu ka jiems pasake,ka patare-ziurekit bus dar visai kitaip nei mums.O as labai laukiu jos naujienu,sake kad viesbutyje pas juos blogai veikia internetas,tai gryzusi tikiuos parasys 4u.gif
Kitty,mes labai apsidziaugem kad papuolem pas androloga. Jis paaiskino mano vyro negalavimu priezastis, israse vaistu kuriu vienu visai nezinau ar LT yra,o kiti LT kainuoja 20 lt. kai mes uz tuos pacius sumokejom tik 7 llt.uz dezute. Jam reiks tuos vaistus gerti 6 sav. Isziurejo viska mano vyrui,net krutine,liaukas tas perziurejo ir t.t. yra varikocele1 l., padidejusi,kietesne prostata, uzdegimo nerodo ekstryniai tyrimai, judrumas sake mazas ir labai tirsta sperma-kitu jis buvo dar negaves tyrimu tai nezinom nieko. Vyrui dare spermograma,kazkoki dar tyrima kaip spermos tik man google vertejas neverte, MSOME tyrima,slapimo tyrima, slapimo paselio tyrima.
Bilietus gavome nezinau ar uz didele kaina 2040 lt. tiesioginiai bilietai. Bet mes neturejom laiko is tikro zaisti ir ieskoti, be to su persidemiais neneorejom imti. Del buto nieko nezinom-va tas tai gaxdina verysad.gif
O YRA DAR KAS IS MUSISKIU SKRENDA SI SEKMADIENI SU TURKU AVIALINIJOMIS IS RIGOS?
Atsakyti
Nu jo, sumos auga dienom ir liros virsta eurais doh.gif
QUOTE(Edena @ 2014 06 19, 11:25)
O del LP tai manau galima ir cia pasidaryti, cia juk beveik nekainuoja  4u.gif

Kas dėl lp čia, tai aš jau bijau daryt, nes kaip kažkurį rašė, kad lt nieko nerado, arba rado ir sakė kad nepastosi, o kai tr padarė lp tai diagnozė priešinga. Tai ką daro mūsų gydytojai per tas lp??? Aišku būna visokių gydytojų, bet jau bijau čia rizikuot
Atsakyti
o pačią LP ir histero ir GN juk norisi, kad ten ir darytų, kad paskui nebūtų taip, kad reikėtų pakartoti dar ir ten
o kadangi pas mus abu su vyru situacija netokia jau ir paprasta,o gal dar daug ko nežinom, tai ir baisu, kad kainos kyla, ir ačiū tau Afrodite, kad informuoji, labai gerai, kad žinom situaciją ir tikėsimės bet ko, taigi spaudžiamės diržus ir taupom, pradžiai bent pirmai konsultacijai, aišku ir pirmai be rudens, tikrai negalėsim nuvykti

Atsakyti
O tai kokia tikroji PGD kaina Memoriale? Pagal jų saite nurodytas kainas, kaip suprantu, jei tikrinamas tik chromosomų skaičius, tai tada 350 USD 1 embrionui. O jei tikrinami genai, tada užtenka tų 650 EUR? Nes jų saite rašo "For set-up procedures 3630 USD, for each PGD cycle 650 euro", tai ar neprisumuos ir tų 3630 USD (vienkartinio)?

Dėl embrionų šaldymo, irgi labai įdomu. Kitose TR klinikose šaldymas, matau, 1000-2000 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Karmensita @ 2014 06 19, 18:08)
O tai kokia tikroji PGD kaina Memoriale? Pagal jų saite nurodytas kainas, kaip suprantu, jei tikrinamas tik chromosomų skaičius, tai tada 350 USD 1 embrionui. O jei tikrinami genai, tada užtenka tų 650 EUR? Nes jų  saite rašo "For set-up procedures 3630 USD, for each PGD cycle 650 euro", tai ar neprisumuos ir tų 3630 USD (vienkartinio)?

Dėl embrionų šaldymo, irgi labai įdomu. Kitose TR klinikose šaldymas, matau, 1000-2000 Lt.

As gavau atsakyma,kad man PGD blastocistoms jei tokiu turesiu kainuos 650 euru,neziurint i blastocistu kieki.
Saldymas kaip ir sakiau 200 euru.
Wiliux,man irgi minejo ir Semra ir genetikas su kuriuo kalbejome,kad jie rekomenduoja poroms po triju nesekmingu pagalbiniu apvaisinimoo proceduru jau darytis PGD.
Bet juk kitoms mergaitems nerekomendavo,tai matyt jie gal rekomenduoja jei pas juos darai tris kartus ir nepavyksta g.gif
Beje.KARMENSITA o kur tu radai kaininika ju? blush2.gif
Atsakyti
Tai tiek ten to ir kainininko, dėl PGD yra kainos jų puslapyje kur Payment, žemiau IVF kainos :

PREIMPLANTATION GENETIC TESTING FEES

-Aneuploidy testing by array-CGH technique

350 USD per single embryo analysis

-Mutation analysis for single gene disorders/HLA matching

For set-up procedures 3630 USD, for each PGD cycle 650 euro

O dėl operacijų, tai būnant ten Kristina nusivedė į buhalteriją ir ten atspausdino operacijų kainas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karmensita: 19 birželio 2014 - 17:25
Taip, manau, kad jie rekomenduojia PGD, jie mato,kad yra genetinių problemų arba jeigu nepavyksta pas juos. Mūsų atveju jie dažniausiai mato labai daug spragų, kas buvo negerai atlikta ir tikriausiai dėl to nepasisekė. Kad ir mūsų atveju: Semros nuomone, buvau neteisingai stimuliuota, nebuvo gerai atrinkti spermiukai ir greičiausiai lėmė nesėkmę, Semra sakė, kad nemato priežasčių nepastoti, dar padarr kariotipo tyrimą,buvo geras, turim bendrą vaiką, tai į genetiką daugiau ir nelindo.
Atsakyti