Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetodistonija...nerimas...baimės...

QUOTE(Taira1* @ 2014 09 11, 23:15)


Steijjse,tu tokia jautri,laukianti stebūklo kada tau pagerės nuo žolelinių vaistų,matau sunku tau labai,dėl kiekvienos smulkmenos tu panikuoji,tai tu man pasakyk,na per nėštumą kažkaip ištemsi,bet kaip tu auginsi leliuką ir jį prižiūrėsi,tai kartu ir didelis džiaugsmas,bet ir didelių pastangų,atsakomybės,atsidavimo reikalaujanti pareiga ? Jei tas lelius suserga,prigalvoji jau jam baisių ligų tokių kaip meningitų ir t.t oii žinok kaip trenkia per smegenys tokie dalykai,  kiek ašarų išlieta supant leliuką per naktis,kai serga  doh.gif .Kai aš visa tai patyriau nėštumo metu ir po gimdymo,maitinau tik dvi paras,teko grįžti prie vaistų,buvo žiauriai sunku,o rūpintis leliuku juk reikėjo  unsure.gif  Todėl tau iš širdies patariu,kad pagerk AD nors iki nėštumo  4u.gif

O šiaip matau ,kad mane ignoruojat,gal bendrauju ir kitaip,nes esu pasveikusi,o ne serganti todėl jums ir neįdomu,gal ir nieko gero aš čia jums nepatariu,o ir mano išgyvenimai neįdomūs,todėl aš geriau jus tyliai paskaitinėsiu laikas nuo laiko,nes čia kai kurių merginų labai geri patarimai,skaitysiu mokysiuos ,gal man pavyks ,gal nebesugryš liga  smile.gif

Sėkmės visoms ir linkiu nekreipti dėmesio į visokius galvos skausmus,o išgerti vaistų nuo migrenos,skausmo,raminančių ar nekreipti dėmesio,ir nebijoti visokių bėgiojančių skruzdelyčiu ir gyventi bus kažkiek lengviau  4u.gif


Tikra tiesa. Vaikus auginti ne juoko darbas. Prisimenu, kai vaikai karščiuodavo ir vaistais temperatūros nenumušdavau doh.gif . Arba kai nuo temperatūros prasidėdavo haliucinacijos... Naktys be miego. Žarnynas išsivalo kapitališkai. lotuliukas.gif
Bet tai gali būti ir išsigelbėjimas. Nebus laiko rūpintis savo negalavimais.
Aš irgi jaučiuosi pasveikusi. Nors negaliu pasakyti, kad nejaučiu nutirpimų ar klaidžiojančių skausmų. Tiesiog žinau, kad turiu dirbti su savimi, kartais per prievartą keisti mintis.
Suprantu, kad merginoms norisi pasibėdavoti apie simptomus. Nu bet visus 50 puslapių bėdavoti doh.gif . Bonita vis bandė siūlyti būdus pasveikti. To šitoje temoje trūksta. Merginos, jūs nenorit pasveikti. Jūs mėgaujatės tais simptomais. Na paimkit ir užsibrėžkit tikslą kiekvieną dieną nuveikti kažkokį neįdomų darbą, užsiimti sportu, keramika ir pan. Darykit nerutininius darbus, kurie reikalauja maksimalios minčių koncentracijos. Dalinkites patirtimi kaip įveikėt savo mintis. Aš visai nepiktai. Tiesiog iš šalies geriau matosi, kad kaip voverės sukatės rate ir negalite iš jo ištrūkti.
Atsakyti
Dziaugiuosi uz merginas kurioms pavyko issikapstyti is sios bjaurasties...As vis pasiskaitinedavau si foruma sau tyliai kol nusprendziau pasireikst;) o kas geriau gali tave suprast nei zmogus jauciantis ir isgyvenantis ta pati??
Buvo metas,kaip PA uzeidavo labai daznai,sedint kine,vairuojant masina,o pries koki skrydi tai isvis negaledavau uzmigti...atradau buda kuris mane is to kazkiek isvadavo,t.y akupunktura.Dabar jau nepamenu kada buvo koks P A,neprisikalbet man cia....wink.gif
O pati lyga man asmeniskai labai pasireiske po antro vaikelio gimimo.Nes lialius daznai sirgo,turejom kelias operacijas,gyvenom vos ne ligoninej,va taip ir paslijo ta sveikatele ir nerviukai,o vaikas visa ta jaucia ir jam blogai:( sunkus tas mamyciu darbas,reikia medalius mums kabint uz stiprybe!!! O as nematau nieko cia blogo jei pasidalini savo pojuciais ar isgyvenimais,juk tam ir sukurtas toks forumas,) Tos kurios issikapste,galetu dalintis daugiau patarimais...ir uzjausti tas kurios dar tik kapstosi;) Nes liga yra tokia,kad ji gryzta ir kita syki gryzta su visu kaupu,ir smogia taip,kaip labiausiai nesitiki;)
Ir va save kazkiek nuramini,kad tu ne viena jauti ta pati,cia nera megavimasis...Ir nemanau kad cia visos susirinkusios neturi veiklos ar darbu,ar neuzsiema sportu, ir tik sedi forume ir bedavojasi kaip tos voverytes per 50pusl.manau labai klystat;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginciucha: 12 rugsėjo 2014 - 06:32
Tai ir dalinkitės informacija: aš šiandien nuveikiau tą ir tą, kad negalvoti apie galvos svaigimą. Niekas mums nepadės, jei pačios nieko nedarysim. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2014 09 12, 08:53)
Tai ir dalinkitės informacija: aš šiandien nuveikiau tą ir tą, kad negalvoti apie galvos svaigimą. Niekas mums nepadės, jei pačios nieko nedarysim. 4u.gif

Na manyciau tada ir reiktu kreiptis i Darbsciuju ranku burelio ar dar koki kitoki foruma ir diskutuot ka nuveikem,o ne siame...nematau nieko cia blogo pasidalinant savo pojuciais ir isgyvenimais...tam ir sukurtas toks forumas.Is jo paskaicius suzinojau kad as ne viena tokia esu wink.gif kas dabar butu jei skaityciau siame forume kad siandien ar vakar kazkas kazkam numezge pvz.megstini lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginciucha: 12 rugsėjo 2014 - 07:03
QUOTE(ginciucha @ 2014 09 12, 07:02)
Na manyciau tada ir reiktu kreiptis i Darbsciuju ranku burelio ar dar koki kitoki foruma ir diskutuot ka nuveikem,o ne siame...nematau nieko cia blogo pasidalinant savo pojuciais ir isgyvenimais...tam ir sukurtas toks forumas.Is jo paskaicius suzinojau kad as ne viena tokia esu wink.gif kas dabar butu jei skaityciau siame forume kad siandien ar vakar kazkas kazkam numezge pvz.megstini lotuliukas.gif




Labas rytas 4u.gif

Ir as nematau nieko blogo,kad pasibedavoji jog po tavo kuna vaikscioja skruzdes;)))arba sukasi galva ,arba jautiesi labai blogai.

Veiklos pas mane labai daug,kad ir vakar ,pjaunu zole ir jauciu,kad ne mano rankos nors tu ka..........isgerus Lexotanil apramino biski, siandien ryte ,deja ta pati savijauta....kuri Erzina, nes darbe turiu apie ka kita galvoti, o ne apie diskomforta.

Geros dieneles...
Atsakyti
QUOTE(bonita28 @ 2014 09 11, 20:13)
Labukas mergytes,
uzsukau pasilabint. Sveikos prisijungusios naujos panikuotojos. As tai a[ie savo savijauta bijau ir prasiziot. Nera idealu, bet PA jau kokia savaitele aprimus. Tiesa pagerineju Removali ir dabar geriu tokius Moler vitaminus kur kompleksas yra dienai dvi kapsules viena suvies tauku, kira B grupes vitaminai. Sakau gali jie padejo. Nereklamuoju, bet zinokit gal tikrai nuo ju stipriau jauciuosi. Zinokit jei jau tokia savijauta butu visada, tai butu dalima gyvent. Nors galva man svaigineja ir paskauda. Bet as nuo skausmo ibumetino isgeriu.
Stejjse, gal neatsimeni, bet pries pora savaiciu cia rasiau lygiai tuos pacius simptomus apie galva, lygiai ties spaudimai, tempimai.
Yesboss kaip Tau reabilitacija. Kokia terapija labiausia patinka?


Sveikos 4u.gif
Gerai mes cia, kaip siltnamy smile.gif labiausiai patinka psichodrama, ten gaunam visokiu uzduociu, suvaidint ar dar ka pavaizduot, po to aptarinejam jausmus, siejam su realiu gyvenimu smile.gif
O as kolkas patart nieko negaliu, semiuosi jegu is kitu, man sunku, nes dar pati pradzia...
O bonita, nepamenu ar saket, esat AD gerus? Ar pries tai nusiteikus? Jauciu man juos siulys...o cia kitos kur giriasi pasveikusios, pasidalinkit patirtim, su vaistais ar be ju draugaujat su PA?
Atsakyti
laba ryta 4u.gif
mano nuotaikos neblogos.. 4u.gif
nei wakar nei uzvakar nei snd, negeriau nei jokiu lasiuku, nei sawo sedacalma, paziuresiu kas bus kai ju nebergersiu bigsmile.gif
bet wakar buwo liudna uz tai.. mano vyrui daznai skauda galwa.. bet taip, kad nieko negali daryt, tik gulet.. nejudet.. wakar taip skaudejo kad isgere 4 salpadeine tabletes, ir nenueme.. tik gulejo, nei walge, nei gere nieko.. tai labai viduj pergyvenu.. prisigalwoju kad jam kazkas rimto.. labai baisu.. tokiom dienom, ypatingai pradedu suprast kaip jy myliu.. ir lyg veju tas mintis, bet nesigauna, labai pergyvenu del jo.. bet jam ta galwa taip skauda jau gal apie 12metu, buna kad ir vemia, ir sviesa jy nervina.. kita diena pabunda ir galwos neskauda, o as blogiausio prisigalwoju..
o mano sveikata noprmali...pakolkas nieko nei skauda, nei nieko..
jei ne del sawes pergyvenu, tai del sawo seimos nariu.. nu negali vis klostytis labai gerai, vis kas nors sutrukdo visapusiskui pasveikimui..

jauniute, as wa tokius geriu..My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stejjse:): 12 rugsėjo 2014 - 08:33
QUOTE(stejjse:) @ 2014 09 12, 08:33)
laba ryta 4u.gif

jei ne del sawes pergyvenu, tai del sawo seimos nariu.. nu negali vis klostytis labai gerai, vis kas nors sutrukdo visapusiskui pasveikimui..




Bet kodel taip yra doh.gif doh.gif ,atrodo jei jau viskas pakankamai normaliai, tada trenkia koks nors sapnas arba dar kas nors.

Atsakyti
O man tai šiandien linksma diena smile.gif Pramiegojau darbą gerokai lotuliukas.gif kad parpiu sau, kad parpiu, sapnuoju jūrą, atostogas, dar kažką, šuo aplink laimingas laksto... Ir tik apima toks vidinis nerimas, kad kažkas ne taip - pramerkiu akį, ogi įtartinai per šviesu. Pasirodo, pusantros valandos praparpiau ilgiau, nei reikėjo, žadintuvas kažkodėl neįjungtas... lotuliukas.gif kai šokau iš lovos, bėgom bėgom, šunį tik skubinu į lauką eit, tai šuo dar iš to strioko nuo laiptų nučiuožė ant šiknos biggrin.gif žodžiu, gera pradžia pusė darbo smile.gif
Atsakyti
Stejjse, bonita, smagu, kad jum geriau:) as jauciuosi lb prastai, kyla rugstys, pykina, visus sonus skauda, vakar taip uztemo akyse, galvojau nualpsiu..nesuprantu kas man cia darosi..stengiuosi nekreipti demesio, bet kad taip daznai uzeina tokiom bangom, neisivaizduoju kaip vakar atidirbau sad.gif nusibodo taip jaustis, nebezinau ka su tuo skrandziu daryt, jokie vaistai nepadeda:(
Atsakyti
nu takemycars prajuokinai mane biggrin.gif vargsas ciucikas bigsmile.gif

livijaaa, ir man su skrandziu buvo oi negerai, labai negerai, vemdawau kiekviena diena, nieko newalgydawau, o viestiek vemdawau.. nuejau praryjau zarna, pasake kad wiskas gerai, ir ka praejo man.. as suprantu kad sunku negalwoti apie tai, wistiek pasamoneje zmogus pergyvena kad ka nors skauda, todel zmogus uzsiprogramuoja ir nori nenori apie tai galwojasi..
Atsakyti
Dar pasiuodeguosiu truputį, varžybų nuotraukas peržiūrėjau, radau ir saviškę įamžintą smile.gif išgulėjimo pratimas, minutė gulėjimo šeimininkui atsitraukus per 10 metrų smile.gif mano sfinksas artimiausias drybso smile.gif spėjo fotografas nutraukt visą grupė, kol maniškė likus 5 sekundėm iki pratimo pabaigos nepabėgo iš ringo pas draugą lotuliukas.gif ir dar kitą šunį privertė paskui nubėgt lotuliukas.gif

https://fbcdn-sphoto...bcd5c579f3ba2f7
Atsakyti