Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 52 tema

kaip jums su naujuoju Tamo sekasi?
aš dar nieko negaliu daryti ir pradingę nauji planai neatsiranda... blink.gif
Atsakyti
Ačiū peliukui už naują temą. Tai plepėsime! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Visas sveikinu su nauja pradžia 4u.gif Kad viskas eitųsi kaip iš pypkės biggrin.gif

Aš irgi šian nusikaliau, nors mano tik trys pamokos tebuvo, bet pati dar naujokė, plius naujokų klasėje yra, tai nusilaksčiau, švelniai tariant ax.gif

Atsakyti
Sveikutės,
QUOTE(leliuko_mama @ 2014 09 02, 20:40)
kaip jums su naujuoju Tamo sekasi?
aš dar nieko negaliu daryti ir pradingę nauji planai neatsiranda...  blink.gif

naršom po jį. Vakar atsirado eilutė - savaitės ugdomoji veikla. Ar jau buvai naujus planus įsikėlusi? Aš dabar tik pupos baigiau įkelt. Nesuprantu, kaip galima pakoreguoti (pvz įterpti praleistą temą).
Atsakyti
22peliukas22 - prirašykite prie elbitele 2 klasė ir anglų kalba. Ačiū
Atsakyti
Sveikos, mergaitės, gal kuri galite atskenuoti 2 klasės gilės pratybas. Iš anksto ačiū.
Atsakyti
Dar norėjau paklausti kaip rašote datą antroje klasėje? Ir gal kas turite GILĖS ir vieversio 2 klasei planus. Iš anksto labai ačiū.
Atsakyti
QUOTE(leliuko_mama @ 2014 09 02, 22:40)
kaip jums su naujuoju Tamo sekasi?
aš dar nieko negaliu daryti ir pradingę nauji planai neatsiranda...  blink.gif


Sunkiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2014 09 02, 20:13)
Ačiū peliuk, už gražų rudenį. Kaip sekasi adaptuotis naujiems mokslo metams? Aš tai dar nepajutau, kad jau prasidėjo rimtas darbas, gal su laiku ateis įkvėpimas.

man kažkaip irgi sunku įsivažiuot, ežiukas rūke vis dar biggrin.gif

ačiū peliukui už gražią rudenišką temą.

ką tik susivedžiau tvarkaraštį į naują tamo, ryt bandysiu pildyt temas.

o jūs teminius planus keliat į tamo ir nereikia popierinio varianto? mums tik popierinis variantas, planų nereikia kelti į tamo g.gif
Atsakyti
Labas,
QUOTE(arden @ 2014 09 03, 14:24)
..........ką tik susivedžiau tvarkaraštį į naują tamo, ryt bandysiu pildyt temas.
o jūs teminius planus keliat į tamo ir nereikia popierinio varianto? mums tik popierinis variantas, planų nereikia kelti į tamo  g.gif

kaip tau pavyko? Man neleidžia pažymėti pamokos numerio. Mums visi planai TAMO, jokių popierinių nereikia.
Atsakyti
Mergaitės, dar kartą į Jus kreipiuosi. Pernai per šokių pamoką buvau sustačiusi šokį ,,Lietaus lašeliaii, tikrai puikiai pavyko. Gal turit kokį vaizdo įrašą kokio ritminio ar šiaip kokio lengvo šokio ketvirtokams? Kažkaip pritrūko idėjų... g.gif
Atsakyti
Sveikos, darbininkėlės smile.gif Sveikinu visas su startu smile.gif Esu čia naujoke, turiu ketvirtokus ir labai nedaug patirties sad.gif Na bet tikiuosi susitvarkysiu. Gal atsirastų kuriai negbūtų gaila savo brangaus laiko ir brūkšteltų Jūsų taisykles bei terminus, kaip ir kam siųsti turimą informaciją ar metodinę medžiagą, kad vėliau galėčiau pasinaudoti ir kitų idėjomis, darbeliais bei mintimis.
Atsakyti