Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 52 tema

QUOTE(liepsnele2 @ 2014 09 03, 21:10)
O gal kas vedėte sporto būrelį ir turit jo planą?



Jau pašte smile.gif
Atsakyti
gal kuri ex antrokė pasidalintų pernykščiu kūno kultūros planu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tili Mili @ 2014 09 03, 21:28)
4u.gif

Skaitėt ČIA ?

Man nereali šita situacija, neturiu savo aplinkoj tokių mokytojų, tikrai neskani situacija g.gif
Atsakyti
QUOTE(domassss @ 2014 09 02, 21:26)
verysad.gif Ne visi mirtingieji ten patenka...  smile.gif

Ir as vis galvoju, kaip uzsipelnyt auksini rakteli nuo paslapciu skryneles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gvadalupė @ 2014 09 03, 21:41)
Jau pašte smile.gif

Neturiu aš dar raktelio nuo lobių skrynios... :-(
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2014 09 03, 16:14)
Mergaitės, dar kartą į Jus kreipiuosi. Pernai per šokių pamoką buvau sustačiusi šokį ,,Lietaus lašeliaii, tikrai puikiai pavyko. Gal turit kokį vaizdo įrašą kokio ritminio ar šiaip kokio lengvo šokio ketvirtokams? Kažkaip pritrūko idėjų... g.gif


Aš tai labai mėgstu vaikus priartinti prie liaudiškų šokių. Mano ketvirtokai labai gražiai sušoko Petkevičiaus polką, polką keturinę.
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2014 09 03, 21:49)
gal kuri ex antrokė pasidalintų pernykščiu kūno kultūros planu?  4u.gif


Ne pernykštis, bet antros klasės. Gal pravers... Įmesiu į paštą.
Atsakyti
Sveikos, kaip greitai užbaigėt aną temą ir šitoj jau kiek prikalbėjusios doh.gif mirksiukas.gif nespėju su Jumis "gyventi", bet šaunuolės , džiaugiuosi, kad esate. Linkiu visoms kūrybinės ugnelės, neblėstančios fantazijos ir gerų mokinukų.



QUOTE(liepsnele2 @ 2014 09 03, 18:29)
Antroje klasėje datą aš rašau žodžiu per vidurį eilutės, pvz: Rugsėjo 3 d.
Papildyta:
Aš perku žurnaliukus "Vakaro žvaigždelė" ir ten yra priedas CD su dainelėmis. Tai ten labai neblogos ir puikiai pavyksta sušokti pagal tas daineles šokiukus. Jei neturite pabandyčiau kažkaip persiųsti tas daineles iš turimų CD.

O aš labai norėčiau gauti Jūsų statytų šokiukų video ir muziką.


domina ir mane, mirksiukas.gif gal būtų galima į paštą įmesti g.gif


Atsakyti
QUOTE(liepsnele2 @ 2014 09 03, 22:11)
Ne pernykštis, bet antros klasės. Gal pravers... Įmesiu į paštą.

aciuks.gif
Atsakyti
Gal kartais kuri vedėte informatikų pradžiamokslio būrelį? Būčiau dėkinga, jeigu pasidalintumėte planu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2014 09 03, 23:07)
Gal kartais kuri vedėte informatikų pradžiamokslio būrelį? Būčiau dėkinga, jeigu pasidalintumėte planu blush2.gif

Įmesiu į paštą kompiuterių būreli planą. Senai vedžiau, bet gal kokia idėja pasinaudosite.
Papildyta:
QUOTE(alaizy @ 2014 09 03, 22:21)
Sveikos, kaip greitai užbaigėt aną temą ir šitoj jau kiek prikalbėjusios doh.gif  mirksiukas.gif  nespėju su Jumis "gyventi", bet šaunuolės , džiaugiuosi, kad esate. Linkiu visoms kūrybinės ugnelės, neblėstančios fantazijos ir gerų mokinukų.
domina  ir mane,  mirksiukas.gif  gal būtų galima į paštą įmesti g.gif

Bandysiu pasikonsultuoti kaip iš CD išimti tas daineles, kad būtų galima persiųsti. O gal kas žino, kaip jas išimti, kad galima būtų persiųsti?
Atsakyti
Sveikutės, gal kuri turite užklasinio skaitymo sąsiuvinį "IŠMANIOJO SKAITYTOJO UŽRAŠAI III-IV klasės mokiniams" ir gali jį nuskenuoti? Būčiau labai dėkinga.
Atsakyti