Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 52 tema

QUOTE(b.s @ 2014 09 03, 15:38)
Labas,

kaip tau pavyko? Man neleidžia pažymėti pamokos numerio. Mums visi planai TAMO, jokių popierinių nereikia.

tvarkaraštis- redaguoti- pridėti pamoką (pridedu tiek kiek tą dieną yra 4 arba 5, nes jei po vieną saugai, tai viena ir išsisaugo), tada pasirenki dalyką, kelinta pamoka ir kiek galioja.
Atsakyti
QUOTE(mindojur @ 2014 09 03, 12:31)
Dar norėjau paklausti kaip rašote datą antroje klasėje? Ir gal kas turite GILĖS ir vieversio 2 klasei planus.  Iš anksto labai ačiū.

Antroje klasėje datą aš rašau žodžiu per vidurį eilutės, pvz: Rugsėjo 3 d.
Papildyta:
QUOTE(NOKIA @ 2014 09 03, 16:14)
Mergaitės, dar kartą į Jus kreipiuosi. Pernai per šokių pamoką buvau sustačiusi šokį ,,Lietaus lašeliaii, tikrai puikiai pavyko. Gal turit kokį vaizdo įrašą kokio ritminio ar šiaip kokio lengvo šokio ketvirtokams? Kažkaip pritrūko idėjų... g.gif


Aš perku žurnaliukus "Vakaro žvaigždelė" ir ten yra priedas CD su dainelėmis. Tai ten labai neblogos ir puikiai pavyksta sušokti pagal tas daineles šokiukus. Jei neturite pabandyčiau kažkaip persiųsti tas daineles iš turimų CD.

O aš labai norėčiau gauti Jūsų statytų šokiukų video ir muziką.
Atsakyti
Sveikos, ačiū peliukui už namučius.. smile.gif

QUOTE(leliuko_mama @ 2014 09 02, 21:40)
kaip jums su naujuoju Tamo sekasi?
aš dar nieko negaliu daryti ir pradingę nauji planai neatsiranda...  blink.gif

Aš jau noriu senojo Tamo varianto... Nepatinka visai nauja versija...
Atsakyti
Sveikos, gal kas vedėt dailės būrelį ir turit planą?
Atsakyti
4u.gif Sveikos

QUOTE(zuzanele @ 2014 09 03, 17:54)
Sveikos, gal kas vedėt dailės būrelį ir turit planą?

Ir man neprošalį būtų blush2.gif

Skaitėt ČIA ?
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2014 09 03, 16:21)
tvarkaraštis- redaguoti-  pridėti pamoką (pridedu tiek kiek tą dieną yra 4 arba 5, nes jei po vieną saugai, tai viena ir išsisaugo), tada pasirenki dalyką, kelinta pamoka ir kiek galioja.

Pridėjus pamoką, pasirenku grupę, o langelis Pamoka-neleidžia nieko pasirinkti,jis tuščias. Va čia man nepavyksta niekaip.
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2014 09 03, 20:27)
Pridėjus pamoką, pasirenku grupę, o langelis Pamoka-neleidžia nieko pasirinkti,jis tuščias. Va čia man nepavyksta niekaip.

o grupes susikūrus visų dalykų?
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2014 09 03, 19:44)
o grupes susikūrus visų dalykų?

Jo, visas. Tai grupę rodo, viskas tvarkoj, tik langelyje PAMOKA nieko neleidžia nei įkelti, nei įrašyti.
Atsakyti
QUOTE(Tili Mili @ 2014 09 03, 19:28)
4u.gif Sveikos
Ir man neprošalį būtų blush2.gif

Skaitėt ČIA ?

O gal kas vedėte sporto būrelį ir turit jo planą?


Straipsnis įdomus verčiantis susimąstyti. Kaip sunku mokytojui, kai visiems reikia įtikti, visur suspėti... Tačiau aišku, svarbiausia vaikas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnele2: 03 rugsėjo 2014 - 20:12
QUOTE(leliuko_mama @ 2014 09 02, 20:14)
ačiū, jau radau  smile.gif
o jei dar su 4 kl. Riešuto mokyt.kn. 2 dalimi kas pagelbėtų...  ax.gif  tai visai gerai butu  blush2.gif

Taigi matematikos p.d. yra ir ši knygelė.
Papildyta:
QUOTE(domassss @ 2014 09 02, 20:26)
verysad.gif Ne visi mirtingieji ten patenka...  smile.gif

Kai PUPOS antrai klasei mokytojo knygą siunčiau, kažkas kažką lyg ir žadėjo ... ax.gif nail.gif
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2014 09 03, 20:55)
Jo, visas. Tai grupę rodo, viskas tvarkoj, tik langelyje PAMOKA nieko neleidžia nei įkelti, nei įrašyti.

keista g.gif tam langely nereikia rašyt, ten tik pasirenki kelinta pamoka

QUOTE(liepsnele2 @ 2014 09 03, 21:10)
Straipsnis įdomus verčiantis susimąstyti. Kaip sunku mokytojui, kai visiems reikia įtikti, visur suspėti... Tačiau aišku, svarbiausia vaikas...

"neskaniai" perskaičiau, labai jau persūdytas, neįsivaizduoju tokios šventės scenarijaus.
Atsakyti
QUOTE(domassss @ 2014 09 02, 19:05)
Gal kas galit atsiųsti ,,Pupos" mokytojo knygą 4 klasei.  ax.gif  Vėl biblioteka kažką ,,pridirbo", neturi dar ...  schmoll.gif  schmoll.gif



QUOTE(leliuko_mama @ 2014 09 02, 19:17)
ir man gerai būtų...  blush2.gif



QUOTE(gabija4 @ 2014 09 02, 20:06)
Sveikutės ,mergaitės, su nauja pradžia, su naujais džiaugsmais ir vargais. ,,Pupos" mokytojo knyga 4 klasei yra kalbos pašte jei neklystu.



QUOTE(domassss @ 2014 09 02, 20:26)
verysad.gif Ne visi mirtingieji ten patenka...  smile.gif


aš taip pat į kalbos paštą nepatenkų unsure.gif , gal kas pagelbėtų, būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti