Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiomis transporto priemonėmis važiuosite?

O mes vaziuosime juodu dzipu, salonas baltos odos bus rolleyes.gif
Atsakyti
pas mus bus BWM 7 juodos biggrin.gif limuzino nenorėjau, nes noriu į bažnyčią važiuot atskirai nuo jaunikio ax.gif
Atsakyti
labutis visoms...
bye1.gif
mano vestuvės buvo šeštadieni. Mes vaziavom 2 mikriukais. tai ištiesų buvo smagu-dainavom dainas vieni kitiems per taksi racija lotuliukas.gif lotuliukas.gif
selom,linksminomės....
Aš manau, jog automobiliai vestuvėse nėra svarbiausias dalykas... g.gif
Cia mano nuomonė...
Atsakyti
QUOTE(kaasaandraa @ 2006 08 18, 12:55)
labutis visoms...
bye1.gif
mano vestuvės buvo šeštadieni. Mes vaziavom 2 mikriukais. tai ištiesų buvo smagu-dainavom dainas vieni kitiems per taksi racija lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
selom,linksminomės....
Aš manau, jog automobiliai vestuvėse nėra svarbiausias dalykas... g.gif
Cia mano nuomonė...


Sveikinu patapusi zmona biggrin.gif

Kad automobilis nera svarbiausias dalykas as tau visiskai pritariu drinks_cheers.gif , juk viskas priklauso nuo kolektyvo thumbup.gif
Atsakyti
mes - limuzinu vazinejomes... man sita transporto priemone ne kasdieniska,tai metais kai tekejau ji buvo pakankamai ne dazna.. o i mano kaima is vis neuzsuko.. tai vat zarisovka gera ir komfortas visai palydai.. nzn,norejau vestuviu su paciais artimiausiai,bet zinojau kad baznycia tai tik vilniaus arkikatedra- o masina-tai tik limuzinas smile.gif
Atsakyti
Aš iš pačių pradžių rėkiau kuo garsiausiai.. kad jau tik jokių limuzinų.. nes buvau tos nuomonės.. kad jais pagrinde važinėja tik tie... kurie pasirodyt ir pasipuikuoti nori.. dry.gif
O galiausiai gavosi taip.. kad pati ir važiavau su limuzinu.. doh.gif Ir ką.. buvo nerealiai patogu.. sedėjom berods 14 žmogų vienoj vietoj.. smile.gif Na super patogu.. visa chebra vietoj.. smagu buvo.. prisidūkom, prisižvengėm.. biggrin.gif smile.gif Taigi dabar nuomonę pakeičiau.. ir manau, kad limuziną verta pasiimt praktiškai vien dėl patogumo.. smile.gif
Atsakyti
as irgi sakiau jokiu limuzinu,nes jau kaip ir nusibode,bet gavosi kad draugo tevai mums uzsake limuzina,tai atsisakyti negrazu.taip kad bus limuzinas smile.gif o is kitos puses tai niekad nesu vaziavus limuzinu tai bus pirmas kartas biggrin.gif
Atsakyti
... as brolio vestuves vesiu su ZIMu...
Atsakyti
QUOTE(kaasaandraa @ 2006 08 18, 12:55)
Aš manau, jog automobiliai vestuvėse nėra svarbiausias dalykas... g.gif
Cia mano nuomonė...


O mes peshkom eisim. Na jaunikis gal taksu atvaziuos i baznycia su mama, o as su teciu pestute ateisiu smile.gif tikiuosi, kad nelis biggrin.gif

Atsakyti
Su tiuninguota masina - norejau tanko, bet labai tiko ir tiuningas cool.gif
Atsakyti
teko neseniai pabuvot vestuvese, tai vaziavo su autobusu biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai kadangi niekad limuzinu nevažiavus -tai visai norėčiau sau pasidaryti šventę ir važiuoti limuzinu smile.gif
O ir smagiau juk visiems kartu smile.gif
Atsakyti