Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiomis transporto priemonėmis važiuosite?

QUOTE(Gagalia @ 2006 10 16, 00:18)
mes irgi galvojom senovines volgas imt, bet persigalvojom. Iš MB namų atvažiuos su kabrioletu, tada jau dviese važiuosim į bažnyčią ir į rotušę su ta mašinyte, o po visų ceremonijų paleisim tą mašiniuką ir pereisim pas pulką į Kautros geltoną autobusiuką 30 vietų. Čia aišku kol kas taip galvojam, tik reikia dabar dėl kainų pasiderėt su visais  biggrin.gif Bet šeip kai jau būsim vyras ir žmona važiuosim su pulku autobuse  ax.gif

welkom1 jei galimybės leidžia imčiau Vito  mirksiukas.gif Man jie kažkaip ir gražesni ir aukštesnės klasės atrodo nei kad VW. Nors aplamai man mersai žiauriai nepatinka... Vienintelis modelis kuris tikrai man mielas tai Vito  mirksiukas.gif


jo, man vito thumbup.gif jei butu galimybe as ir juos imciau rolleyes.gif
Atsakyti
Aš tai mašinoms dėmesio skyriau mažiausiai, man kažkaip tai visai nereikšiminga atrodo...Nei tų mašinų nuotraukose, nei filmuotoj medžiagoj nesimato, tai važiavom visi su savo mašiniukais, tik papuošiau savo darytais bumbulais iš gėlių ryškių ir tiek...Nu nežinau, man tai išvis tos mašinos galėjo būti nesvarbu kokios... schmoll.gif
Atsakyti
Sorry is anksto, bet mums su savo brangiausiaja limuzinai nuvalkioti.. schmoll.gif Tai paprastai vaziavom - jaunieji su pirma pora Avdi A4, pirsliai BMW 5 klases, o jaunimas - su mikriuku wink.gif Mikriukas paprastas, Transit'as berods buvo, papuosem pora dideliu kaspinu ir psio.. wink.gif O jei butumem sumaste ka nors issinuomuoti, tai tik kabrioleta koki senovini ar kazka tokio butumem ieskoje wink.gif
Atsakyti
QUOTE(no_name @ 2006 11 07, 11:30)
Sorry is anksto, bet mums su savo brangiausiaja limuzinai nuvalkioti ..  schmoll.gif  Tai paprastai vaziavom - jaunieji su pirma pora Avdi A4, pirsliai BMW 5 klases, o jaunimas - su mikriuku wink.gif Mikriukas paprastas, Transit'as berods buvo, papuosem pora dideliu kaspinu ir psio.. wink.gif O jei butumem sumaste ka nors issinuomuoti, tai tik kabrioleta koki senovini ar kazka tokio butumem ieskoje wink.gif


Nuskambejo lyg kokia zvaigzde butum mirksiukas.gif Na jei vazinejai jais kasdiena gal ir yra labai iprasta ax.gif o draikytis plaukus kazkokiam kabriolete schmoll.gif bet mes jau turejom ta diskusija, kad visame pasaulyje zmones vazineja limuzinais ir jie NERA NUVALKIOTI ax.gif Skonio reikalas, bet nereikia cia taip stipriai apie vejus kalbeti 4u.gif
Atsakyti
Aš norėčiau su savo mylimuoju važiuoti ant kokio Harley-Davidson motociklo wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hun @ 2006 11 07, 13:44)
Nuskambejo lyg kokia zvaigzde butum mirksiukas.gif Na jei vazinejai jais kasdiena gal ir yra labai iprasta ax.gif o draikytis plaukus kazkokiam kabriolete schmoll.gif bet mes jau turejom ta diskusija, kad visame pasaulyje zmones vazineja limuzinais ir jie NERA NUVALKIOTI ax.gif Skonio reikalas, bet nereikia cia taip stipriai apie vejus kalbeti 4u.gif


Teisingai, skonio reikalas wink.gif Tik atsakiau i temo klausima ir tiek wink.gif
Atsakyti
QUOTE(no_name @ 2006 11 09, 13:08)
Teisingai, skonio reikalas wink.gif Tik atsakiau i temo klausima ir tiek wink.gif


Mes cia kalbam su ar be (limuzinais), o va Dujokaukee sau galvos del to nekvarsina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hun @ 2006 11 09, 16:49)
Mes cia kalbam su ar be (limuzinais), o va Dujokaukee sau galvos del to nekvarsina  thumbup.gif


Tai aišku. tongue.gif O kam man galvą kvaršinti, jei aš nei vaikiną turiu, nei kas man peršasi ir išvis... tėvai jau seniai man numatę senmergės likimą ir jau planuoja mano 30-mečio proga katiną padovanot lotuliukas.gif Iš viso, ką aš čia rašau, tai čia tik mano svajonės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dujokaukee @ 2006 11 09, 20:30)
Tai aišku. tongue.gif O kam man galvą kvaršinti, jei aš nei vaikiną turiu, nei kas man peršasi ir išvis... tėvai jau seniai man numatę senmergės likimą ir jau planuoja mano 30-mečio proga katiną padovanot lotuliukas.gif Iš viso, ką aš čia rašau, tai čia tik mano svajonės 4u.gif


Oi tu isdykus lotuliukas.gif Bet tikrai nuotaika pakeli su savo keistom idejom lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image

Aš norėčiau su tokiu busiku thumbup.gif

Tp skant, hipiai atrieda atidunda user posted image
Atsakyti
Na, siaip tai tokia tema jau yra 4u.gif mirksiukas.gif
http://www.supermama...?showtopic=6034
Atsakyti
QUOTE(Schneewitchen @ 2006 11 10, 19:33)
Na, siaip tai tokia tema jau yra 4u.gif  mirksiukas.gif
http://www.supermama...?showtopic=6034


Ajajai, kokios mes nepastabios blush2.gif
Atsakyti