Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiomis transporto priemonėmis važiuosite?

Vaziuosime tikrai ne limuzinu, nes tai mums bus per brangu, nes mylimasis is Vilniaus vaziuos pasiimti mane i Kauna, o beto labai nepatogu su suknele, nes as auksta.... Jau teko karta taip pasikankinti, pasakiau sau gana... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bagiriukas @ 2006 09 26, 21:17)
teko neseniai pabuvot vestuvese, tai vaziavo su autobusu  biggrin.gif

o man tai atrodo, kad autobusas - labai gera alternatyva limuzinui. aisku, tiems zmonems, kurie taupo pinigelius arba del kitu priezasciu nenori imti limuzino ar hamerio...
Atsakyti
Vaziuosime 2 blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2006 09 28, 16:03)
Vaziuosime 2 blush2.gif


O mes jau uzsisakeme limuzina wub.gif 24 vietu, nes norejome buti kartu su savo pulku, kad galetume pajuokauti ir sampano pagurksnoti wub.gif nes nusprendeme is Kauno i Trakus lekti pasipaveiksluoti, nes man tai pati mylimiausia vieta Lietuvoje blush2.gif Tik nezinau ar patikima kompanija Kauno limuzinai? Gal kas jau turejote reikalu su jais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hun: 29 rugsėjo 2006 - 21:56
Dabar galvojame imti VW Sharan ar Mersedes Vito g.gif g.gif

O mums tai per brangu is Kauno i Vilniu vaziuoti limuzinais mirksiukas.gif . Man tai isvis nesvarbu kokios masinos bus, ne tame laime, o tame kad mane myletu, gerbtu mirksiukas.gif ir pan...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo welkom1: 02 spalio 2006 - 10:40
o mane veze musu nuosava masinyte peugeot 605 smile.gif labai smagu ir gera buvo ir paskui su ja vazinet ir didziuotis, kad cia musu vestuvine masinyte... ax.gif o kiti sveciai su crysler voyager vaziavo smile.gif sake fainai buvo biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
siaip kokia transporto priemone pasirinkt taip pat priklauso nuo to, kiek tu gali isleist.
Atsakyti
O mes nuomosimes dvi senovines volgas thumbup.gif kaip man jos patinka, o dar kai papuosime graziai, tai isvis atrodys liuks thumbup.gif
Atsakyti
mes ir nenorim limuzino, nes ilga kelione laukia bigsmile.gif Kaunas- Panevezys- Kaunas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Niune @ 2006 10 13, 20:41)
mes ir nenorim limuzino, nes ilga kelione laukia  bigsmile.gif  Kaunas- Panevezys- Kaunas wub.gif



jo tikrai ilgauser posted image
Atsakyti
O as tai irgi limuzino nenoriu,labai jau ju pilna visur,na neoriginalu,banalu ir atsibode g.gif nepykit jei ka izeidziau,kad patogu limuzine taip as tikrai sutinku smile.gif bet musu vestuvems limuzino nenoriu,planuojam autobusiuka samdytis,tikiu kad net tikriausiai ir pigiau kainuos ,patogumas manau tas pats, bigsmile.gif na del originalumo tai ir nelabai originalu,bet ne taip isikyreje man kaip tie limuzinai.O jei kam reik originalumo dar tai prikolas butu su ikarusu (autobusas toks,jei kas nezinojo) vaziuot biggrin.gif lotuliukas.gif mirksiukas.gif g.gif smile.gif
Atsakyti
mes irgi galvojom senovines volgas imt, bet persigalvojom. Iš MB namų atvažiuos su kabrioletu, tada jau dviese važiuosim į bažnyčią ir į rotušę su ta mašinyte, o po visų ceremonijų paleisim tą mašiniuką ir pereisim pas pulką į Kautros geltoną autobusiuką 30 vietų. Čia aišku kol kas taip galvojam, tik reikia dabar dėl kainų pasiderėt su visais biggrin.gif Bet šeip kai jau būsim vyras ir žmona važiuosim su pulku autobuse ax.gif

welkom1 jei galimybės leidžia imčiau Vito mirksiukas.gif Man jie kažkaip ir gražesni ir aukštesnės klasės atrodo nei kad VW. Nors aplamai man mersai žiauriai nepatinka... Vienintelis modelis kuris tikrai man mielas tai Vito mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gagalia: 15 spalio 2006 - 23:17