Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai

Sveikos siu nuostabiu katineliu myletojos ir augintojos. Ieskome sios veisles katciuko. Turejome britu trumpaplauki, taciau penktadieni teko atsisveikinti, netekti labai skaudziai isgyvena 4 metuku dukryte, tad ieskome naujo draugo ir seimos nario. Jei turite pasiulymu, mielai laukiam. 4u.gif
Atsakyti
Sveika, marakuja,
Taigi, esame tiktai mylėtojos ir augintojos, bet ne veisėjos.....

Škotukų veislynai surašyti 1-ame šios temos puslapyje, galima juos susirasti ir peržiūrėti jų puslapius.

Iš mums pažįstamų veislynų šiuo metu katinėlių vadą turi veislynas Gold Pluche' Cits,
gal dar Deidaru dažnai turi vadas, o gal ir kiti, tiesiog nesekame jų veisimo planų...

Linkiu rasti patį gražiausią, kuris užpildytų atsiradusią netektį... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lunyte @ 2015 02 15, 17:28)

veisėja sakė, kad škotukai auga kitaip nei visi kačiukai. Tipo dabar jų tįsta liemuo, paskui apie metus kai bus, tai pradės augti galva.



QUOTE(Sidabrė @ 2015 02 15, 19:11)
Apie tą skirtingą augimą man irgi pasakojo veisėja ( prieš tai niekada nebuvau girdėjusi

Pirmą kartą apie tai išgirdau. Ir ačiū jums už informaciją. Jau senokai stebiu savo Šelmį. Žiūriu, kad kažkoks kūdas, ilgas kaip silkė, ir galva lyg ir per maža smile.gif . Na, bet galvoju, ko norėt, gi neveislinis biggrin.gif O čia pasirodo paaugliškas ištįsimas smile.gif

O užuolaidų ir man reikia naujų smile.gif Piktybiškai nedrąsko, bet žaisdami gerokai apgadino. Būna, kad vienas pasislepia už užuolaidos, o kitas šoka ant jo iš kitos pusės smile.gif
Atsakyti
kaip po meiles dienos nuotaikos?

Bilas tai labai geros nuotaikos biggrin.gif
Atsakyti
O mes per meilės dieną žaidėme slėpynių wub.gif
user posted image
Atsakyti
Mes tai meilės dieną praleidome bendrame guolyje - šeimyninėj lovoj, tpsakant ax.gif

user posted image
Atsakyti
O mes meilės dieną buvome Rumšiškėse smile.gif Blynų valgyti smile.gif Tai Čiko vakare buvo nepatenkintas, kad palikome vieną ilgam smile.gif
Katukai visi mūsų kokie gražūs wub.gif
Atsakyti
Labas:)

Jau Bilas koks gražuolis:) ir torčis:) smagu po savaitgalio uzsukus pasiziuret grazumu:)

vajei cia gal buhalteriu veisle - nulepausiai:)))))) smagu, dar vieną uzsikasusia darbais cia matyt ax.gif
Atsakyti
user posted image[/IMG]

o per žinias meinukų gražiossios šeimynos neparodys?smile.gif)) ar gal Bilo linkėjimus garsiai perduos:DDD
Atsakyti
Nu šaunuolė Nimfa - domisi įvykiais Lietuvoje ir pasaulyje thumbup.gif biggrin.gif

O aš supykau ir nutariau nelaukti, kada per tv tą grąžiąją šeimyną rodys blink.gif

Nuėjau į veislyno puslapį - nu ir prisižiūrėėėjau ax.gif ax.gif ax.gif O Eldorado, o Džiuljeta ax.gif ax.gif O Da Vinčis ax.gif ax.gif ax.gif

Ir škotukai jau bent poros mėnesių ax.gif ax.gif ax.gif , bet visi jau užsakyti ir rezervuoti thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lyn27 @ 2015 02 17, 11:35)


vajei cia gal buhalteriu veisle - nulepausiai:)))))) smagu, dar vieną uzsikasusia darbais cia matyt ax.gif

Tai va tikrai kad tokia mintis buvo - prisiskaičiau atsiliepimu kokie ramiakai škotukai tai maniau kompensuos tą darbinį stresą thumbup.gif . Na bent kol kas tai labai triukšmingas mano Točiukas - vaikšto iš paskos ir kniaukia - dėmesio per daug nebuna biggrin.gif

O aš irgi labai laukiau Niurkutes GeLu vaikučių. Ir labai jau į Etną dairiausi thumbup.gif . Bet va nutiko kaip nutiko. Matyt wub.gif iš pirmo žvilgsnio. Ir nusipirkau Etnos netikrą broliuką 4u.gif
Atsakyti
Aha graži Niurkutės šeimyna aš vis facebooke pasigrožiu ir per darbus nerandu laiko nueit 4u.gif gėda jau net:) išdalins savo šeimyną kol susiruošiu:)
Atsakyti