Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai

QUOTE(Lunyte @ 2015 02 19, 14:21)
o kol kas tik  help.gif šianakt su savo nosyte ir ūsais 3 val nakties prikėlė... Gal baisų sapną  gun_rifle.gif  scare.gif  susapnavo


Tiesa, mano abu grožiai dievina šį žaislą:
http://www.e-senukai...st_tab=articles
ir kainuoja apie 10 lt... dar skanukų įdedu į lovelį, tai visai kaip pamišę laksto... smile.gif
Atsakyti
Mano katinukai tai nėra pavydūs. Bet jie neturi ko pavydėti, nes nemėgsta nei ant rankų būti, nei ant kelių gulėti. Skanukų gauna po lygiai, o paglostymų pasiima kiek kuriam reikia smile.gif Puma rytais apie kojas aštunkėm trinasi, tada turi ją glostyti, o Šelmis dešimt kart per dieną gali prieiti-miau miau- nukrenta ant šono ir glostyk jį smile.gif Ryte, kai nueinu į tualetą, tada irgi abu manimi pasidalina:draugiškai krebždena duris iš anos pusės biggrin.gif Nors kartais būna ir nelabai draugiški. Būna taip: iš pradžių žaidžia gražiai, malonu žiūrėti, paskui skraido plunksnos, t.y. kailio gabalai, paskutinis etapas, kai Šelmis guli sustingęs ant nugaros gynybinėj pozoj, iškėlęs keturias kojas į viršų, o Puma tupi šalia, žiūri iš viršaus, ir plačiais mostais kairėn dešinėn mataruoja uodegą. Tada jau gelbėju Šelmį, liepiu jam nenusileisti, o Pumą baru, kad skiaudžia mažesnį smile.gif


Dėl katinėlių liūdnumo... Man patiktų, kad jie mokėtų šypsotis rolleyes.gif


Pumos mėgstamiausias žaislas - paprastos pelytės iš RIMI, tokios iš virvelių. Žaidžia su jom beveik kasdien nuo kalėdų. Nei vienas žaislas tokio populiarumo neturėjo smile.gif O Šelmis tai kuklus berniukas - jam geriausi tokie rutuliukai iš saldainių popieriukų smile.gif

Būsiu pikta, jei tukdysi miegoti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Riolita. @ 2015 02 21, 01:08)

Būsiu pikta, jei tukdysi miegoti

Uuij lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif Nu jo, tikrai pikta biggrin.gif

Dėl kačių tarpusavio santykių nieko pasakyti negaliu, nes turiu tik vieną g.gif Užtat pas mane buvo kita problema - sūnus pavydėjo katinui smile.gif, kadangi yra vienturtėlis. Paskui apsiprato, tad dabar viskas ok, bet buvo toks periodas, kai pasakydavau katinui kokį švelnesnį žodį, o sūnus supykdavo. Bet aš nusprendžiau, kad vaikui tik į naudą. Ir taip pakankamai egoistiškas auga, nieko nepadarysi - vienas vaikas, viskas jam smile.gif
Atsakyti
Labas,

Kaip smagu skaityt vusų nuotykius kas turi po du kacius:)

oi Nimfa ir gi liūdno veido riteris pas mane:DDD
Atsakyti
Ateinu pasisveikinti - labas visiems 4u.gif

user posted image

Paskutiniu laiku aš labai užsiėmęs... doh.gif

user posted image

Ir aplamai - manęs nėra schmoll.gif

user posted image

O ką veikiate jūs ? g.gif g.gif
Atsakyti
Oi Bugučio kokie ūsai thumbup.gif
O mes ką veikiam - Čiko šiandien mano koją gaudė smile.gif Rado sau užsiėmimą smile.gif Aš ją iškišau iš po kaldros, o jis nusprendė, kad aš su juo žaidžiu taip.
Dar naktį girdėjau kaip užuolaidas griaužė smile.gif Irgi užsiėmimas geras g.gif Aš tas siūlines nupirkau, galvojau, kad neturės kaip užsikabinti, bet ne - rado būdą. Ten per vidurį tokie burbuliukai yra ir prie jų tie siūlai tvirtinasi, tai jis užsikabina už tų burbuliukų ir bando nugriaužti nuo jų siūlus blink.gif Nežinau ar supratote, ką čia bandžiau pasakyti, bet esmė yra tokia, kad užuolaidas greitai reikės išmesti.
Ką dar mano katinas veikia g.gif Daug miega biggrin.gif
Atsakyti
Bugis , kaip varliukas guli ir stebi zuvytes:) super uzsiemimas:)

Nimfa siandien ryte is mano tases bande vitaminu dezute sumedziot:)
Atsakyti
Labas rytas,
Manau, kad su katinėliais niekad nebūna nuobodu, jie prigalvoja... biggrin.gif

Mano tai visos siūlinės užuolaidos, bet siūlai praktiškai nuo pat viršaus, tik viršuje kažkokios gėlytės supintos, bet burbuliukų nėra, tai dar laiko... smile.gif

Užtat žaliuzių burbuliukai kai kur ir nutraukti, o po to surišti, kad nors kaip nors veiktų bigsmile.gif

Aš prieš kelias dienas išgėriau širdies lašų, ten yra valerijono. Suprasdama situacijos rimtumą, kad katinai gali nosį nugraužti arba nubučiuoti negyvai, skubiai išgėriau vandens su citrina apsilaižydama, bet vistiek Bugis pradėjo pagreitintas detektyvines paieškas biggrin.gif Lėkė ir į vonią, kur aš buvau, ir puoduką su citrina išnagrinėjo ir visus namus apžiūrėjo, išuostė biggrin.gif
Atsakyti
Labas visiems 4u.gif

Ale tikrai, kokie Bugučio gražūs ūsai, užriesti į viršų. Kaip Čiapajevo rolleyes.gif Ir nuotraukoj, kur žuvytes stebi, labai gražiai prisiplojęs ant akvariumo.


O Nimfa, kai matau nuotraukose, niekada nepagalvoju, kad ji liūdna. Man ji atrodo labai rami ir gerietė.

O dėl Čiko pasakysiu, kad kai sužinojau , kad jis kastruotas, labai gailėjausi biggrin.gif Toks gražus katinas ir neturės palikuonių ax.gif
Atsakyti
Oi Riolita neberkit druskos ant žaizdos. Aš taip pergyvenau, kai vežiau jį kastruoti, bet visų pirma - tokia buvo Alinos (veisėjos) sąlyga jį parduodant mums, o visų antra - neketinome užsiimti veisimu, o katinui gi reikia draugių, jei jis nekastruotas. Į lauką niekada jo nepaleisčiau vieno schmoll.gif

Už pagyras ačiū 4u.gif Man mūsų katius labai gražus, tikriausiai užtat, kad savas smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Kaip laikotės? smile.gif kaip katinėliai jūsų gyvuoja? smile.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti