Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai

Ačiū lyn27, Sidabre, net blush2.gif smile.gif

Ir visi katinėliai mūsų labai gražūs smile.gif wub.gif

O jau kokį globalinį klausimą čia Nimfa sprendžia, kad net ūsai į priekį sustatyti ir taip pat įpareigoti tą klausimą išspręst smile.gif

rariukas, koks skirtumas kuri tema, juk ta "bėda" visiems katinėliams tokia pati. Ar jis škotas, ar britas, ar amerikonas ar vietinis kieminukas. smile.gif Ir va, blogiausia kad tos bendros nuo - iki taisyklės galioja, bet kiekvienas atvejis individualus. Ir dėl to sunku nuspręsti. Tad labai malonu kad atsiliepiat thumbup.gif

Žiūriu, artėja mūsų temutę į pabaigą o turbūt dažniausiai tuo klausimu pagelbėdavo Niurkutė. Kaip čia padaryt, kad mūsų katinėliai imtų ir prisisapnuotų jai rolleyes.gif

O gal ir daugiau yra mokančių ?
Atsakyti
Aš tai nemoku naujos temos atidaryti g.gif
Točis labai gražus wub.gif O mano Čiko su tokiu žaisliuku pažaidė, pažaidė ir numetė. Jau neįdomus jam. Galvoju gal paslėpti, o paskui vėl duoti g.gif

O Nimfa tai tokia fainulka smile.gif Man mūsų katukai labai gražūs, meilūs, kai jie taip sėdi žandukus pakabinę wub.gif Tokie meškiukai smile.gif

O dar pastebėjau, kad Čiko labai snukučio išraiška keičiasi priklausomai nuo pozos - kai guli, taip net kartais piktai atrodo, toks rimtas labai; kai galvą nuleidžia, kaiip Nimfa, tai toks meškiukas mielas; o kai vaikšto dar man toks atrodo ir nedidelis smile.gif Ir snukutis toks netgi mažesnis atrodo.
Atsakyti
Man irgi gražu tie nuleisti ūsai, kaip Nimfos, tada snukutis toks mažutis kvadratinis biggrin.gif

Dar man labai juokinga kai žiovauja, bet niekaip negaliu nuotraukoj užfiksuoti unsure.gif

Tada irgi prasiveria tokia maža kvadratinė burnytė, tarytum kukliai nori nusižiovauti, o po to, jau prasižioja iš visos dūšios biggrin.gif Ai, daug linksmų ir juokingų momentų su tais katinėliais bigsmile.gif

lyn27, prašome / įpareigojame/ surasti Niurkutę ir labai gražiai paprašyti sukurti naują škotukų temą mirksiukas.gif Aš kažkada bandžiau, bet su nuotraukų sudėliojimu man ten nežinomos problemos, paskutiniu laiku išvis tik per part.lt temoku blush2.gif O juk išsitrins viskas labai greitai verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif

Drauge neseniai parase, kad jus negalite temutes atidaryti ax.gif . Galiu pagelbeti mirksiukas.gif . Buvau ziauriai turejus daug reikalu , todel apie supermama lakinai uzmirsau mirksiukas.gif . Tai imuosi darbo 4u.gif . Jeigu niekas pries mirksiukas.gif
Atsakyti
Niurkute, mes tik už drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Lunyte @ 2015 02 25, 19:23)
Niurkute, mes tik už  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif

Puiku, nes jau pradejau darbuotis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Planas ivikdytas pioneer.gif Tikiuosi merginos jums patiks ax.gif . Del nuotrauku, emiau is paskutiniu jusu pokalbiu kur manes jau nebuvo, stengiausi paivairinti ir nieko nenuskriausti ax.gif . Kas neras savo numyletinio njuotraukytes, nepikite. Iskarto dekite i nauja tema mirksiukas.gif . Labai smagu matyti merginos, kad palaikote skotuku temute drinks_cheers.gif . Greitu laiku ir as prisijungsiu su savo visais nuotikiais. Daug ka turiu papasakoti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Niurkute thumbup.gif 4u.gif
Labai ačiū už naujus namučius, tikrai esate visapusiška škotukų rėmėja thumbup.gif
Taip greitai sureagavote ir prašymą išpildėt ax.gif

O jau Bugis kokią garbingą vietą užėmęs - koją išmetęs per visą koliažą blush2.gif biggrin.gif

Yra vienas delikatus klausimas - tarp mūsų škotukų draugų yra busycat nuotrauka su jos mylima Gabana.....Tiesiog prieš keletą dienų ji neteko Gabanos... verysad.gif

Nežinau kokia busy reakcija į šią nuotrauką, ar jai bus smagu ir ir gera prisiminti, ar gal būt skausminga matyti.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 02 25, 20:17)
Niurkute thumbup.gif  4u.gif
Labai ačiū už naujus namučius, tikrai esate visapusiška škotukų rėmėja thumbup.gif
Taip greitai sureagavote ir prašymą išpildėt ax.gif

O jau Bugis kokią garbingą vietą užėmęs - koją išmetęs per visą koliažą blush2.gif  biggrin.gif

Yra vienas delikatus klausimas - tarp mūsų škotukų draugų yra busycat nuotrauka su jos mylima Gabana.....Tiesiog prieš keletą dienų ji neteko Gabanos... verysad.gif

Nežinau kokia busy reakcija į šią nuotrauką, ar jai bus smagu ir ir gera prisiminti, ar gal būt skausminga matyti.... g.gif

O jei, kaip liudna verysad.gif . Na gal ji nesupiks. Kitam sykiui jau reikes draugu koliaziuka padaryti kitoki. O jai didziausia uzuojauta verysad.gif . Visgi taip sunku kai mes netenkame savo milimus draugus verysad.gif .

O del naujos trobos, tai man smagu, kad patiko ir tiko thumbup.gif . O Bugis kadangi Skotu temos drausmintojas, draugas, istikimiausias dalyvis, tai pamaniau, kad jam turi atitekti tokia garbinga vieta 4u.gif . Nors jus merginos vios esate saunios ir jusu katukai irgi saunus wub.gif

Taigi uodegites i virsu ir greit i nauja troba begat biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurkute: 25 vasario 2015 - 20:22
Merginos, patarkit kokias žirklutes nagams kirpti? smile.gif kokias pačios naudojat? smile.gif mes vienas turim, bet labai neaštrios ir taip Pipiriukas tik kankinasi g.gif
Atsakyti
Niurkutei ačiū už naujus namučius

QUOTE(Niurkute @ 2015 02 25, 20:20)
O Bugis kadangi Skotu temos drausmintojas, draugas, istikimiausias dalyvis, tai pamaniau, kad jam turi atitekti tokia garbinga vieta  4u.gif


Sutinku 100 procentų drinks_cheers.gif

Niurkutė savo katukų nuotraukų neįdėjo į koliažą verysad.gif

Turbūt ateity ir vietoj Vidam Magijos nuotraukos reikėtų įdėti išdykėlę Nikitą ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ganyta @ 2015 02 25, 21:31)
Merginos, patarkit kokias žirklutes nagams kirpti? smile.gif kokias pačios naudojat? smile.gif mes vienas turim, bet labai neaštrios ir taip Pipiriukas tik kankinasi  g.gif

Mes naudojam tokias. Man jos patogios. Kitokių nesu bandžiusi.

http://www.kika.lt/s...mo-zirkles.html
Atsakyti
QUOTE(Riolita. @ 2015 02 25, 22:49)
Niurkutei ačiū už naujus namučius
Sutinku 100 procentų  drinks_cheers.gif

Tikraaaai, taip sakote ? g.gif g.gif g.gif

user posted image

Ei! Išmaudykit mane - eisiu į naują triobą doh.gif

user posted image

Mes naudojam tokias, yra Maximoj, Kikoj ir t.t., su manikiūrinėm tikrai negalima karpyti:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 25 vasario 2015 - 22:07