Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpaausiai ir stačiaausiai

QUOTE(Ganyta @ 2015 02 24, 17:29)
Sveikos  4u.gif

Kaip laikotės? smile.gif kaip katinėliai jūsų gyvuoja? smile.gif

Sveika, Ganyta,
O kaip Pipiras laikosi, nes mes tai dažnai papasakojam apie savo katinėlius ax.gif

O Pipiras dar prieš ar jau po visų baisiųjų procedūrų ? g.gif g.gif
Atsakyti
Gal kas turit kaziuku parduot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 02 24, 20:22)
Sveika, Ganyta,
O kaip Pipiras laikosi, nes mes tai dažnai papasakojam apie savo katinėlius ax.gif

O Pipiras  dar prieš ar jau po visų baisiųjų procedūrų ? g.gif  g.gif



Oi gerai gyvenam smile.gif tik pastarosiom dienom labai jau miega biggrin.gif bet greičiausiai dėl oro biggrin.gif
Padykelis tikras jis smile.gif

O dėl procedūrų tai su draugu nesutariam dar vis biggrin.gif aš už, o jis prieš biggrin.gif tai nežinau koks reziumė bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ganyta @ 2015 02 24, 21:13)
O dėl procedūrų tai su draugu nesutariam dar vis biggrin.gif aš už, o jis prieš biggrin.gif tai nežinau koks reziumė bus biggrin.gif

Suprantu tą vyrišką solidarumą, bet jie turbūt nevisai supranta, kas yra morčiuojantis katinas g.gif
O blogiausia, katinai, kurie pradeda žymėti, o vėliau kastruojami, gali ir nebeatprasti žymėti...., nors kastracija ir bus padaryta kažkada vėliau....
Nenorėčiau gyventi bute, kur katinas palieka savo šlapimo dvoką... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 02 24, 21:44)
Suprantu tą vyrišką solidarumą, bet jie turbūt nevisai supranta, kas yra morčiuojantis katinas g.gif
O blogiausia, katinai, kurie pradeda žymėti, o vėliau kastruojami, gali ir nebeatprasti žymėti...., nors kastracija ir bus padaryta kažkada vėliau....
Nenorėčiau gyventi bute, kur katinas palieka savo šlapimo dvoką... schmoll.gif



Tai aš jam sakiau tuos dalykus ir jis pats žino, bet jo argumentas, kad katinas nebus leidžiamas į lauką - tai jis neužuos kitų moteriškių blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nenorėčiau jūsų liūdinti, bet tai, kad katinas nebus leidžiamas į lauką, nereiškia, kad ji nemorčiuos. Netgi atvirkščiai. Jam subrendus, jis vis tiek pradės žymėti teritoriją, jei nebendraus su katėms. Mes irgi su vyru kažkaip abejojom, bet po to, kai mūsų Čikutis paliko savo "pėdsaką" ant vyro pagalvės, greitai apsisrendėm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ganyta @ 2015 02 24, 22:59)
Tai aš jam sakiau tuos dalykus ir jis pats žino, bet jo argumentas, kad katinas nebus leidžiamas į lauką - tai jis neužuos kitų moteriškių  blush2.gif  biggrin.gif

Užuos smile.gif Vet. gydytojas minėjo, kad katinas morčiuojančią katę užuodžia maždaug už 200 metrų.

Atsakyti
Tai aš tai viską suprantu smile.gif
Sakiau slapčia atšilus orams įsidėsiu Pipirą į boxą ir nunešiu į veterinariją biggrin.gif nes netoli namų yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sharlota @ 2015 02 20, 11:49)
Tiesa, mano abu grožiai dievina šį žaislą:


thumbup.gif Bandysiu iš viršaus
user posted image
Nesigauna g.gif g.gif g.gif Gal tada iš apačios umn.gif
user posted image


Va va ir aš galvoju apie tą kastraciją. Jau ir pirmiau jūs čia daug apie ją diskutavot. Man tai sake, kad kastruot nuo 7 iki 10 mėn. Bet jei per anksti iškastruosi - bus toks visą gyvenimą kaip paaugliukas ištįsęs kačiukas, o jei per vėlai - pradės žymėt. O kačiukas gi nepasakys kada jau laikas... Mano draugė turėjo katytę ir pagalvojo, kad ji morcauja, nes pradėjo keistai elgtis, nusinešį pas veterinarą, kad duotų vaistų. O jis sako čia gi visas katinas blush2.gif doh.gif Tada iškastravo, bet matyt buvo vėlu.... Gal jis supyko kad taip padarė bash.gif Ir tada dažnai rasdavo kai grįšdavo iš darbo ant lovos ar šiaip kur balutę sad.gif Galop išeidama iš namų celofanais viską užtiesdavo...
Atsakyti
Laba diena,
atsiprašau, kad ne į savo temą įlindau ax.gif , bet gal ir mano nuomonė padės dėl kastracijos.
Aš savo katiną kastravau (auginamas tik bute), kai jam buvo 1 metai. Labai ilgai nesiryžau, kadangi dar tada ir vet.klinikų nelabai buvo (prieš 15 metų), bet kai pradėjo dėl morčiavimo nuo palangių vazonai skraidyt, buvo apžymėti batai (ypač svečių), kiliminis takas ir t.t. ir t.t. Kvapas bute buvo siaubingas, kas kad visur buvo valoma ir kraikas keičiamas. Šlapimo kvapas buvo labai aštrus.
Teko kastruoti. Pasekmių jam jokių, toliau žymėjimų nebuvo ir nėra iki dabar. Apsiramino, pasidarė dar meilesnis. Tik va kurį laiką bijojo tos draugės, kuri man pagelbėjo nuvežant jį į kliniką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lunyte @ 2015 02 25, 11:47)
thumbup.gif  Bandysiu iš viršaus
user posted image

Nu koks gražus man Točis ir taip nuoširdžiai paieškas atlieka thumbup.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,

O jau grazumas Točio:) ir pipiras seniai matytas juodulis:)

tai sakot rimta mano mergina:))) rimtuole ji tikra pas mane:)

user posted image[/IMG]
Atsakyti