Įkraunama...
Įkraunama...

Peg Perego vežimaičiai

Mes turim GT3 šių metų kolekcijos triratį vežiamaitį - nu nuostabus thumbup.gif Šiaip mano vyras į vaikišką techniką niekad nesikiša, visada perku aš, tai kai užsakiau, mėnesį aiškino kad išmečiau pinigus į balą ir t.t. Bet kai pamatė, liko sužavėtas thumbup.gif
O jau funkcijų kiek blink.gif thumbup.gif Kol kas tai tik už durų vaikiuką išstumiu, tai beveik nieko ir neišbandžiau, bet atšils oras, prasidės kelionės - manau būsim dar ne kartą nustebinti jo galimybių thumbup.gif
Dėl svorio, nu nėra pats lengviausias variantas, bet ratai dideli, minkšti thumbup.gif super lengvai viena ranka valdomas, manevringas, nes priekinis ratas sukiojasi apie savo ašį, thumbup.gif o galima ir užtvirtinti, kad nesisuktų, tai ypač gerai duobėtu keliu važiuojant rolleyes.gif Patogus pirkinių krepšys apačioje, yra dar mini rankinė kabinama ant rankenos, yra puodeliui pasidėti vieta thumbup.gif Apsauga nuo lietaus thumbup.gif Kas dar g.gif Nu be galo gražus wub.gif

Nu biskiuką pavariau blush2.gif bet kai svajonė išsipildo, tai kodėlgi nepasigyrus tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gustaine @ 2008 02 13, 17:24)
Sveikos Peg Peregų žinovės  4u.gif
Mano dukrai pusantrų metų, todėl galvoju, kad reikia keisti mūsų mylimą emmaljungą i lengvesnį vežimą.
Ką manot apie UNO, paskaitinėjau, tai kažkaip gundausi pirkti, bet gal dar kokių nuomonių būtų  smile.gif
Pasidalinkit, kas turit, o kas neturit taip pat pasisakykit ką manot  g.gif
AČIŪ  4u.gif

man sis vezemelis grazus. visai neblogas variantas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gustaine @ 2008 02 13, 17:24)
Sveikos Peg Peregų žinovės  4u.gif
Mano dukrai pusantrų metų, todėl galvoju, kad reikia keisti mūsų mylimą emmaljungą i lengvesnį vežimą.
Ką manot apie UNO, paskaitinėjau, tai kažkaip gundausi pirkti, bet gal dar kokių nuomonių būtų  smile.gif
Pasidalinkit, kas turit, o kas neturit taip pat pasisakykit ką manot  g.gif
AČIŪ  4u.gif

mes turim UNO, maniskei metukai tuoj bus, as galvoju pavasariui vasarai keisti i mazesni- mclarena mirksiukas.gif
UNO labai geras vezimukas, visom prasmem, net negaleciau pasakyti minusu g.gif tik ziurint ko nori, aisku, uz emmaljunga bus gal lengvesnis siek tiek, bet dydziu tai nemanau schmoll.gif mes naudosimes 2 vezimais turesim ir UNO didesni ir mclarena mazesni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2008 02 13, 17:50)
Mes turim GT3 šių metų kolekcijos triratį vežiamaitį - nu nuostabus thumbup.gif Šiaip mano vyras į vaikišką techniką niekad nesikiša, visada perku aš, tai kai užsakiau,  mėnesį aiškino kad išmečiau pinigus į balą ir t.t. Bet kai pamatė, liko sužavėtas  thumbup.gif
O jau funkcijų kiek  blink.gif  thumbup.gif Kol kas tai tik už durų vaikiuką išstumiu, tai beveik nieko ir neišbandžiau, bet atšils oras, prasidės kelionės - manau būsim dar ne kartą nustebinti jo galimybių  thumbup.gif
Dėl svorio, nu nėra pats lengviausias variantas, bet ratai dideli, minkšti  thumbup.gif super lengvai viena ranka valdomas, manevringas, nes priekinis ratas sukiojasi apie savo ašį, thumbup.gif  o galima ir užtvirtinti, kad nesisuktų, tai ypač gerai duobėtu keliu važiuojant  rolleyes.gif Patogus pirkinių krepšys apačioje, yra dar mini rankinė kabinama ant rankenos, yra puodeliui pasidėti vieta  thumbup.gif Apsauga nuo lietaus  thumbup.gif Kas dar  g.gif Nu be galo gražus  wub.gif

Nu biskiuką pavariau  blush2.gif bet kai svajonė išsipildo, tai kodėlgi nepasigyrus  tongue.gif  biggrin.gif

Tai gal jau ir sportinės dalies tvirtinimo kryptį galima keisti??
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2008 02 13, 17:50)
Mes turim GT3 šių metų kolekcijos triratį vežiamaitį - nu nuostabus thumbup.gif Šiaip mano vyras į vaikišką techniką niekad nesikiša, visada perku aš, tai kai užsakiau,  mėnesį aiškino kad išmečiau pinigus į balą ir t.t. Bet kai pamatė, liko sužavėtas  thumbup.gif
O jau funkcijų kiek  blink.gif  thumbup.gif Kol kas tai tik už durų vaikiuką išstumiu, tai beveik nieko ir neišbandžiau, bet atšils oras, prasidės kelionės - manau būsim dar ne kartą nustebinti jo galimybių  thumbup.gif
Dėl svorio, nu nėra pats lengviausias variantas, bet ratai dideli, minkšti  thumbup.gif super lengvai viena ranka valdomas, manevringas, nes priekinis ratas sukiojasi apie savo ašį, thumbup.gif  o galima ir užtvirtinti, kad nesisuktų, tai ypač gerai duobėtu keliu važiuojant  rolleyes.gif Patogus pirkinių krepšys apačioje, yra dar mini rankinė kabinama ant rankenos, yra puodeliui pasidėti vieta  thumbup.gif Apsauga nuo lietaus  thumbup.gif Kas dar  g.gif Nu be galo gražus  wub.gif

Nu biskiuką pavariau  blush2.gif bet kai svajonė išsipildo, tai kodėlgi nepasigyrus  tongue.gif  biggrin.gif


Noriu paklausti kiek mokėjot už Peg Perego GT3 completo? Ar pirkot visą komplektą (sportinis, lopšys ir autokėdutė)? Mane domina šis triratis ax.gif Aš sėdima dalis išsitiesia iki gulimos? Ar lopšys erdvus? Ar į komplektą įeina tokie priedai, kaip apsauga nuo lietaus, krepšys, antkojis ir pan?



Ir dar, gal kuri žinot, ar naujoj kolekcijoj bus Peg Perego GT3 modelis? nes kažkaip internete jo neradau tarp 2008metų kolekcijos.... g.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,noreciau suzinoti jusu nuomones apie gt3 ir jane triracius vezimelius, smile.gif gal kas galetumete issakyti savo nuomone ar palyginti privalumus ir trukumus.laukiu jusu nuomoniu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diija @ 2008 02 17, 14:11)
Noriu paklausti kiek mokėjot už Peg Perego GT3 completo? Ar pirkot visą komplektą (sportinis, lopšys ir autokėdutė)? Mane domina šis triratis  ax.gif Aš sėdima dalis išsitiesia iki gulimos? Ar lopšys erdvus? Ar į komplektą įeina tokie priedai, kaip apsauga nuo lietaus, krepšys, antkojis ir pan?
Ir dar, gal kuri žinot, ar naujoj kolekcijoj bus Peg Perego GT3 modelis? nes kažkaip internete jo neradau tarp 2008metų kolekcijos....  g.gif


Naujoj kolekcijoj yra GT3 completo , va cia : http://www.pegperego...f...;pg=02&cl=N

Atsakyti
Sveikos 4u.gif Mes esam nusižiūrėję Aria, bet vis dar abejoju. Man imponuoja tai kad jis lengvutis, tačiau šiaip širdis linktų prie BC Alegro+ unsure.gif Vyras sako pirkt Aria, bet man jo ratukai atrodo tokie plastmasiniai- zaisliniai ir šiaip Alegro+ medžiagos kokybiškesnės atrodo. Bet apie Alegro+ girdėjau kad ratukai dažnai cypia doh.gif Ždodžiu mėtausi kaip reikiant, be to bijau kad vežimas nebūtų siauras, nes vaikis mano ne iš smukliųjų unsure.gif Gal kas galit palygit šiuos du vežimus iš savo ar patirties? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rimas19 @ 2008 02 14, 13:48)
Tai gal jau ir sportinės dalies tvirtinimo kryptį galima keisti??

Geras klausimas, kuris man dar nebuvo iškilęs doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Diija @ 2008 02 17, 14:11)
Noriu paklausti kiek mokėjot už Peg Perego GT3 completo? Ar pirkot visą komplektą (sportinis, lopšys ir autokėdutė)? Mane domina šis triratis  ax.gif Aš sėdima dalis išsitiesia iki gulimos? Ar lopšys erdvus? Ar į komplektą įeina tokie priedai, kaip apsauga nuo lietaus, krepšys, antkojis ir pan?
Ir dar, gal kuri žinot, ar naujoj kolekcijoj bus Peg Perego GT3 modelis? nes kažkaip internete jo neradau tarp 2008metų kolekcijos....  g.gif


Nepirkau to kieto lopšio (man nepatinka), aš tą lopšį-tašę pirkau ir auto kėdutę tvirtinamą ant vežimo rolleyes.gif Realiai lopšys tinkamas tik pradžioj, mano mazgis gimė sausį, tad jam ir to lopšiuko užteks, o paskui orams atšilus jau liks sportinė dalis smile.gif
O tas lopšys yra pakankamai erdvus, didelis, tik sunkus - kam aktualu rolleyes.gif
Įeina apsauga nuo lietaus, krepšys nea, tik tokia a la piniginė prie rankenos prisisega, smulkiems daiktams, ant kojų yra uždangalas 4u.gif
Pas mus jau 2008 metų kolekcijos GT3 vežimaitis mirksiukas.gif wub.gif Taip kad tikrai jau yra prekyboje senokai, dar prieš Naujus pasirodė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta @ 2008 02 19, 14:01)
Sveikos  4u.gif  Mes esam nusižiūrėję Aria, bet vis dar abejoju. Man imponuoja tai kad jis lengvutis, tačiau šiaip širdis linktų prie BC Alegro+  unsure.gif  Vyras sako pirkt Aria, bet man jo ratukai atrodo tokie plastmasiniai- zaisliniai ir šiaip Alegro+ medžiagos kokybiškesnės atrodo. Bet apie Alegro+ girdėjau kad ratukai dažnai cypia  doh.gif  Ždodžiu mėtausi kaip reikiant, be to bijau kad vežimas nebūtų siauras, nes vaikis mano ne iš smukliųjų  unsure.gif  Gal kas galit palygit šiuos du vežimus iš savo ar patirties?  blush2.gif

Labuka!
Mes turim BC Viva, viva yra patobulintas Alegro+, t.y. nuo jo nuimta tai kas nereikalinga ir gaunasi viva, del to viva šiek tiek lengvesnė. Galiu išvardint minusus-pirmiausia tai medžiaga nevėžimėlinė, tokia lyg medvilnė, ties kojytėm išsipašė nuo batų lipukų, sėdynė siaura, mano mergina prirengta žiemą į ją netelpa, taigi vėžimas tik vasarai, ir apskritai ta medžiagytė kiaurai perpučiama; pirkinių krepšys mažas ir nepatogus, apsipirkti neišeina normaliai, turiu nešt ir maišą, viena ranka vėžimo nepastumsi dėl tų atskirų rankenų, pas alegrą ta rankena tik vizualiai viena. Dėl ratukų mūsų cypė, bet sutepėm išplovėm ir nieko. Pajūry ir nelygiais keliais pravažiuoti sunku.. Vienintelis pliusas, kad lengvas, kompaktiškai susilanksto. Džiaugiuosi, kad jis mums tik vasarą reikalingas, kai mažiukė eit pavargsta pvz Palangoj ax.gif
Apie Aria nieko pasakyt negaliu, nes jo gyvai nemačiau ir nenaudojau, antram pirkčiau PP GT3 komplektą ir jokių skėtukų doh.gif Manau Peg peregpo kalba už save, gerai išnagrinėjus pirkčiau bet ką kitą iš geresnių tik ne BC.
Sėkmės pasirenkant, mes turėjom 4 vėžimelius ir tik tako buvau patenkinta, nes svoris man nebuvo aktualus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Liūdesytė @ 2008 02 19, 18:07)
Labuka!
Mes turim BC Viva, viva yra patobulintas Alegro+, t.y. nuo jo nuimta tai kas nereikalinga ir gaunasi viva, del to viva šiek tiek lengvesnė. Galiu išvardint minusus-pirmiausia tai medžiaga nevėžimėlinė, tokia lyg medvilnė, ties kojytėm išsipašė nuo batų lipukų, sėdynė siaura, mano mergina prirengta žiemą į ją netelpa, taigi vėžimas tik vasarai, ir apskritai ta medžiagytė kiaurai perpučiama; pirkinių krepšys mažas ir nepatogus, apsipirkti neišeina normaliai, turiu nešt ir maišą, viena ranka vėžimo nepastumsi dėl tų atskirų rankenų, pas alegrą ta rankena tik vizualiai viena. Dėl ratukų mūsų cypė, bet sutepėm išplovėm ir nieko. Pajūry ir nelygiais keliais pravažiuoti sunku.. Vienintelis pliusas, kad lengvas, kompaktiškai susilanksto. Džiaugiuosi, kad jis mums tik vasarą reikalingas, kai mažiukė eit pavargsta pvz Palangoj ax.gif
Apie Aria nieko pasakyt negaliu, nes jo gyvai nemačiau ir nenaudojau, antram pirkčiau PP GT3 komplektą ir jokių skėtukų doh.gif Manau Peg peregpo kalba už save, gerai išnagrinėjus pirkčiau bet ką kitą iš geresnių tik ne BC.
Sėkmės pasirenkant, mes turėjom 4 vėžimelius ir tik tako buvau patenkinta, nes svoris man nebuvo aktualus rolleyes.gif

Ačiū, kuo toliau tuo labiau manau kad pirksim Aria. Tikiu kad GT3 super, mes turim ir dabar naudojam BC Everest, tai mums jis labai patinka tačiau reikia lengvesnio, nes vežimą laikom namie, o gyvenam trečiame aukšte. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta @ 2008 02 20, 00:51)
Ačiū, kuo toliau tuo labiau manau kad pirksim Aria. Tikiu kad GT3 super, mes turim ir dabar naudojam BC Everest, tai mums jis labai patinka tačiau reikia lengvesnio, nes vežimą laikom namie, o gyvenam trečiame aukšte.  doh.gif


Aš taip pat galvoju apie lengvesnį vežimą. Tik kad aš mėtausi tarp peg perego pliko P3, peg perego UNO ir Jane.
Apžiūrėjau parduotuvėj Aria. Gal ir neblogas, bet tokio tikrai nepirkčiau vien todėl, kad vaikutis visai pažemiui, na galima sakyti man palei kelius būtų (aš aukšta pakankamai). Labai jau tas Aria žemas.
Atsakyti