Įkraunama...
Įkraunama...

Peg Perego vežimaičiai

Paaiškinkite man ar tas GT3 parduodamas su visu komplektu ar tik su sportine dalimi? Mums greit šeši mėn. sueis ir norim jau lipt lauk iš lopšio ir ieškau kokio tvirto sportinuko. Ar verta mums pirkti šį vežimą ar geriau žiūrėti ką nors iš lengvesnių? Planuojame keliauti lėktuvu, įdomu nebus problemų su juo paimant jį į bagažą>? blush2.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaa @ 2008 02 21, 12:52)
Paaiškinkite man ar tas GT3 parduodamas su visu komplektu ar tik su sportine dalimi? Mums greit šeši mėn. sueis ir norim jau lipt lauk iš lopšio ir ieškau kokio tvirto sportinuko. Ar verta mums pirkti šį vežimą ar geriau žiūrėti ką nors iš lengvesnių? Planuojame keliauti lėktuvu, įdomu nebus problemų su juo paimant jį į bagažą>?  blush2.gif
Ačiū  4u.gif


Galima pirkti viską atskirai rolleyes.gif
Keliaujant lėktuvu gal lengvesnio/mažesnio reikėtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2008 02 21, 15:46)
Galima pirkti viską atskirai  rolleyes.gif
Keliaujant lėktuvu gal lengvesnio/mažesnio reikėtų  g.gif


Didokas jis ar ne? blush2.gif Nu bet šiaip jis man kažkaip labai patiko. Kaip jūsų atsiliepimai? Ar atradote kokių trūkumų? Ar dar vis džiaugiates? 4u.gif
Atsakyti
Kazkodel nerandu atsiliepimu apie Mamas & Papas vezimelius. Gal ieskot nemoku? g.gif yra visai neblogu variantu, abet gal kas is patirties gali pasakyti apie vezimelius. Domina:
1. Mamas & Papas Ozon, jis labai panasus i centro completo ir svoris lyg tas pats.
2. Mamas & Papas Luna
Siaip juos pasiziureti galima cia:
http://www.mamasandp...cat/pushchairs/
Parasykit atsiliepimus, kas naudojates Mamas & Papas vezimaiciais.
Atsakyti
QUOTE(Majaa @ 2008 02 21, 17:20)
Didokas jis ar ne?  blush2.gif  Nu bet šiaip jis man kažkaip labai patiko. Kaip jūsų atsiliepimai? Ar atradote kokių trūkumų? Ar dar vis džiaugiates?  4u.gif


Kad dar nei 2 men nera kaip naudojam, tuo labiau kad ir ne bute gyvenam - tai kol kas trukumu nzn, nes nezinau net visu to vezimo galimybiu biggrin.gif Nors apie toki vezima visada svajojau ir tikrai nesigailiu tu isleistu tukstanciu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidulė: 24 vasario 2008 - 19:04
Sveikos, Peg Perego zinoves smile.gif Gal galetumet pasidalinti, prasau, ar be Peg Perego Pliko P3 yra dar koks sketukas, vertas demesio? ax.gif Nes pastarasis tai jau toks labai nepigus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrai @ 2008 02 27, 22:34)
Sveikos, Peg Perego zinoves smile.gif Gal galetumet pasidalinti, prasau, ar be Peg Perego Pliko P3 yra dar koks sketukas, vertas demesio?  ax.gif Nes pastarasis tai jau toks labai nepigus smile.gif

Kiek teko domėtis, tai man atgrodo pats pigiausias variantas Aria, bet jis ne skėtukas, o knygutė unsure.gif
Atsakyti
O gal kas zinote kiek Lietuvoje kainuoja Peg-perego X Lite vezimukai g.gif Kazkaip nemaciau ju, Kotryna neturejo kai buvau nuejus paziuret g.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2008 02 28, 11:15)
O gal kas zinote kiek Lietuvoje kainuoja Peg-perego X Lite vezimukai g.gif Kazkaip nemaciau ju, Kotryna neturejo kai buvau nuejus paziuret g.gif


O tu pabandyk pasiskambint į Kotryną ir paklaust, jei sakys kad neturi, tai užklausk kiek kainuotų, jei jie tau užsakytų tokį.....gal suveiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2008 02 28, 11:15)
O gal kas zinote kiek Lietuvoje kainuoja Peg-perego X Lite vezimukai g.gif Kazkaip nemaciau ju, Kotryna neturejo kai buvau nuejus paziuret g.gif


Jie jau nebegaminami 4u.gif
Kaina gal 670
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2008 02 28, 15:39)
O tu pabandyk pasiskambint į Kotryną ir paklaust, jei sakys kad neturi, tai užklausk kiek kainuotų, jei jie tau užsakytų tokį.....gal suveiks  mirksiukas.gif

Tai kad per Kotryna uzsakinet schmoll.gif Jie man Centro completo siule uz 2000 blink.gif

Gaila, kad negaminami, as matai is ebay ziurineju siustis gal g.gif

Siaip as Qunny zapp turiu, nepamainomas, bet mano meskius sunkus, i sonus lamkstosi, du kart vos neapverte, sakau paprastas sketukas gal stabiliau.

Nu su mergyte problemu nebuvo, net minties, kad gali apversti, o berniokas - oho doh.gif

O masinoj labai patogu maziuka parduotuvini turet, i Aria bijau, kad savo meskos neikisiu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingaaa @ 2008 02 28, 15:51)
Jie jau nebegaminami  4u.gif
Kaina gal 670


Tai pagal kaina reiskia apsimoka parsisiust g.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2008 02 29, 10:43)
Tai kad per Kotryna uzsakinet  schmoll.gif Jie man Centro completo siule uz 2000  blink.gif

Gaila, kad negaminami, as matai is ebay ziurineju siustis gal g.gif

Siaip as Qunny zapp turiu, nepamainomas, bet mano meskius sunkus, i sonus lamkstosi, du kart vos neapverte, sakau paprastas sketukas gal stabiliau.

Nu su mergyte problemu nebuvo, net minties, kad gali apversti, o berniokas - oho doh.gif

O masinoj labai patogu maziuka parduotuvini turet, i Aria bijau, kad savo meskos neikisiu lotuliukas.gif
Papildyta:
Tai pagal kaina reiskia apsimoka parsisiust g.gif

Tai jūs nuvažiuokit į Vaikų šalį, ten yra Aria ir išbandysit smile.gif
Atsakyti