Įkraunama...
Įkraunama...

Peg Perego vežimaičiai

QUOTE(marakeš @ 2008 03 01, 16:05)
Oi, sumakalavai čia kažką smile.gif Visų pirma, yra Peg Perego Pliko P3 ir Peg Perego Centro, tai skirtingi vežimai.

Centro completo:

user posted image

pliko p3 classico:

user posted image

kaip suprantu, classico neturi užkloto kojoms

Pliko P3 pramette - su uždėtu pramette lopšiu. jei neklystu, dedasi ir navetta.

user posted image


Sorry, bet as tikrai susimakalavau smile.gif Bet tai koki tada cia sketuka visos merginos giria. Jos raso Peg Perego Pliko P3, o as kiek pardese ziurinejau tai visada dar buna kazkoks penktas zodis prirasytas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrai @ 2008 03 01, 16:11)
Sorry, bet as tikrai susimakalavau smile.gif Bet tai koki tada cia sketuka visos merginos giria. Jos raso Peg Perego Pliko P3, o as kiek pardese ziurinejau tai visada dar buna kazkoks penktas zodis prirasytas  lotuliukas.gif


tai, pliko yra vis tiek pliko smile.gif o ar su uždangalu kojoms, ar dar plius su lopšiu, tai čia pagal poreikį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marakeš @ 2008 03 01, 16:16)
tai, pliko yra vis tiek pliko smile.gif o ar su uždangalu kojoms, ar dar plius su lopšiu, tai čia pagal poreikį smile.gif


Na taip, jei jau plikas, tai plikas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2008 03 01, 16:03)
p3 clasico ir compelto skiriasi tik tuo, kad compelto turi koju uzdangala ir lietaus apsauga. Is savo patirties galiu pasakyt, kad lietaus apsauga nereali - nelygint su parduotuviniais celafanais, o ir koju uzdangalas mum labai reikalingas. Nereikia tu kailiniu voku, tokiam orui pats tas tas uzdangalas.
O pramete jau visai kitas modelis.
P3 clasico
user posted image
P3 compelto
user posted image
Pramete
user posted image

Ar jus patenkinti tuo pppp3 completo koju uzdangalu? As pasiskaiciau mamyciu nuomone cia forume, ir pirkau be uzdangalo.Nes mano mergyte megsta pamiegoti lauke po pora valandu, tai persala is nugarytes.Tas uddangalas uzdedengia tik kojytes, o pvz. vokas tai tiesiamas per visa sedyne ir tada neatsala is nugaros.Aisku man labai graziai atrodo kai viskas vienos spalvos.
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2008 03 01, 19:23)
Ar jus patenkinti tuo pppp3 completo koju uzdangalu? As pasiskaiciau mamyciu nuomone cia forume, ir pirkau be uzdangalo.Nes mano mergyte megsta pamiegoti lauke po pora valandu, tai persala is nugarytes.Tas uddangalas uzdedengia tik kojytes, o pvz. vokas tai tiesiamas per visa sedyne ir tada neatsala is nugaros.Aisku man labai graziai atrodo kai viskas vienos spalvos.

kokio amziaus jusu mergyte? musiskis lauke nemiega, sedi ir dairosi. Jeigu lauke vesiau (apie 0) ir vezimas guli masinoj, tai paimam ties nugaryte itiest koki pleduka, bet labai retai, nes dabar dazniausiai vezima laikom rusy, o ten silta. Kazkaip nesusala tas musu vaikas. Jeigu butu kokie -10, tai apsukciau pleduku ir kojytes. Istikruju butumem paprasta be uzdangalo pirke, bet nebuvo norimos spalvos biggrin.gif Tai pirkom completo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forgete: 01 kovo 2008 - 19:34
QUOTE(meduliukas @ 2008 02 28, 11:15)
O gal kas zinote kiek Lietuvoje kainuoja Peg-perego X Lite vezimukai g.gif Kazkaip nemaciau ju, Kotryna neturejo kai buvau nuejus paziuret g.gif

Mazylio pasaulyje yra, Vilniuje. Domejausi antru maclarenu, tai siule butent sita, kaip pigesni sketuko varianta (kaina apie 800,-lt) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2008 03 01, 20:23)
Ar jus patenkinti tuo pppp3 completo koju uzdangalu? As pasiskaiciau mamyciu nuomone cia forume, ir pirkau be uzdangalo.Nes mano mergyte megsta pamiegoti lauke po pora valandu, tai persala is nugarytes.Tas uddangalas uzdedengia tik kojytes, o pvz. vokas tai tiesiamas per visa sedyne ir tada neatsala is nugaros.Aisku man labai graziai atrodo kai viskas vienos spalvos.


pas mane ne ppp3, centro. bet uždangalas tai tas pats turbūt. kadangi nemėgstu tų apsaugų nuo lietaus, niekada jos nededu, tai kojų uždangalas man reikalingas, kai lyja. dažniausiai dedu kokį voką ar pledą - tai uždangalas saugo vaiką nuo lietaus.

pfu, kaip painiai parašiau smile.gif
Atsakyti
man apsauga nuo vejo ir lietaus labai padeda kai buna vejuota. Nes negaliu ziuret kai vaikas sedi ir asaros bega. O jeigu nuleidi stoga beveik iki buomelio, tai nervuojas kad nieko nemato smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2008 03 01, 21:32)
man apsauga nuo vejo ir lietaus labai padeda kai buna vejuota. Nes negaliu ziuret kai vaikas sedi ir asaros bega. O jeigu nuleidi stoga beveik iki buomelio, tai nervuojas kad nieko nemato smile.gif


gali būti smile.gif mano vaikas dar tik pradeda sėdėt, vežioju dažniausiai dar gulinčią smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2008 03 01, 20:32)
man apsauga nuo vejo ir lietaus labai padeda kai buna vejuota. Nes negaliu ziuret kai vaikas sedi ir asaros bega. O jeigu nuleidi stoga beveik iki buomelio, tai nervuojas kad nieko nemato smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2008 03 01, 20:33)
kokio amziaus jusu mergyte? musiskis lauke nemiega, sedi ir dairosi. Jeigu lauke vesiau (apie 0) ir vezimas guli masinoj, tai paimam ties nugaryte itiest koki pleduka, bet labai retai, nes dabar dazniausiai vezima laikom rusy, o ten silta. Kazkaip nesusala tas musu vaikas. Jeigu butu kokie -10, tai apsukciau pleduku ir kojytes. Istikruju butumem paprasta be uzdangalo pirke, bet nebuvo norimos spalvos biggrin.gif Tai pirkom completo smile.gif



Maniskei ka tik metukai suejo.Bet ji lauke megsta pamiegoti net po tris valandas.Tai netgi jeigu oras ir apie nuli, per toki laika be voko atsaltu.Traukia kazkaip salti, jeigu nieko nepatiesta.O voka as pirkau silta peg perego.
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2008 03 02, 00:31)
Maniskei ka tik metukai suejo.Bet ji lauke megsta pamiegoti net po tris valandas.Tai netgi jeigu oras ir apie nuli, per toki laika be voko atsaltu.Traukia kazkaip salti, jeigu nieko nepatiesta.O voka as pirkau silta peg perego.
Papildyta:
user posted image

labai fainas, kokia kaina jeigu ne paslaptis? Nauja pirkot ar deveta?
Atsakyti