Įkraunama...
Įkraunama...

Sausumos vėžliai

Yra skelbimu internete, kur vezliukai netgi su dokumentais pardavinejami. Keliu metu vaikui tiktu tokia dovana? Man tai kyla klausimas, ar vaikas nori tokios dovanos ar tai tik tevu/giminiu/draugu ismislas? Nes paskui vistiek didziausia tikimybe, kad rupintis tai teks teveliams...
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 07 31, 13:53)
Keliu metu vaikui tiktu tokia dovana? Man tai kyla klausimas, ar vaikas nori tokios dovanos ar tai tik tevu/giminiu/draugu ismislas? Nes paskui vistiek didziausia tikimybe, kad rupintis tai teks teveliams...

drinks_cheers.gif Vat butent, o prie visa ko sita "dovana", jei viskas gerai gyvena kur kas ilgiau uz suni ar kate..taigi isipareigojimas yra laaabai ilgam.
5 metu pilieciui mano manymu geriausia gyva "dovana" yra sirijos ziurkenas - jei geros genetikos tai nesikandzioja, vaikas gali paglostyt, pasinesiot, na ir gyvena viso labo tris metus, islaikymas paprastas ir pigus - jei pasiteisins, galima ieskot didesniu gyvuneliu, o jei atsibos...tai tie trys metai netruks prabegt, o ir be seimininku demesio ziurkenas pernelyg neliudes, skirtingai nuo daugelio kitu gyvunu...
Atsakyti
Bet vaikas po tų 3 metų labai liūdi verysad.gif
Atsakyti
bet gali but, kad tam vaikui tas ziurkenas rupes 3 savaites, tai ziurkenui dingus po 3 metu, to net nepastebes. Ir taip buna. Be to, visad galima trupuciuka pameluoti, kad ziurkenas pabego ir... isigyt nauja, jei dar noresis. Ar galvot apie kita gyvuna.
Atsakyti
Sveikos:)
Ieskom sausumos vezliukes iki 9 metu amziaus. Gal kas turi nebrangiai parduoti?Lauksim cia i az pasiulymu. Reikia skubiai.Miestas Klaipeda-Kretinga-Palanga. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, turim laukinį sausumos vėžlį, dabar renku informaciją kaip tinkamai prižiūrėti. Skaitau, kad maudote jį, gal galima plačiau, kaip tai atliekama? Iki šiol laikiau lauke tai tiesiog lakstydavo po sklypą, bet dabar naktys vėsios, tai lauke laikau tik dieną.

Beje ieškau ir terariumo, gal kuri turite, ar žinote kur geriau jį įsigyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 07 31, 17:54)
drinks_cheers.gif Vat butent, o prie visa ko sita "dovana", jei viskas gerai gyvena kur kas ilgiau uz suni ar kate..taigi isipareigojimas yra laaabai ilgam.
5 metu pilieciui mano manymu geriausia gyva "dovana" yra sirijos ziurkenas - jei geros genetikos tai nesikandzioja, vaikas gali paglostyt, pasinesiot, na ir gyvena viso labo tris metus, islaikymas paprastas ir pigus - jei pasiteisins, galima ieskot didesniu gyvuneliu, o jei atsibos...tai tie trys metai netruks prabegt, o ir be seimininku demesio ziurkenas pernelyg neliudes, skirtingai nuo daugelio kitu gyvunu...


sutinku 100 proc. mano keturmeciui vezliukai ir papuga dzin.ne neprieina. ziurkenas 5min dziaugsmas gal karta per menesi. sunys ir kates tik pavaikyt po kambari kai zbingis uzeina. realiai tai gerokai per mazas tokio amziaus vaikas kad susidometu ilgam. tai ziurkenas ar zuvyte gaidelis butu idealiausi augintiniai pradziai.
Atsakyti
hi.gif
Turiu blogų naujienų verysad.gif Kipis užsikasė, reiškia po 2 savaičių bus šalta verysad.gif
Gero žiemojimo Kipi wub.gif , lauksim tavęs pavasarį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liuka** @ 2015 09 15, 15:19)
hi.gif
Turiu blogų naujienų verysad.gif  Kipis užsikasė, reiškia po 2 savaičių bus šalta verysad.gif
Gero žiemojimo Kipi wub.gif , lauksim tavęs pavasarį 4u.gif

Na ką padarysi, yra kaip yra ax.gif Ruoškimės ir mes atšalimui wink.gif ir laukim Kipio grįžtant į paviršių pavasarį 4u.gif 4u.gif 4u.gif Gero žiemojimo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vytenė @ 2015 09 15, 16:22)
Na ką padarysi, yra kaip yra  ax.gif  Ruoškimės ir mes atšalimui wink.gif ir laukim Kipio grįžtant į paviršių pavasarį  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Gero žiemojimo  wub.gif

aciuks.gif
Atsakyti
sveiki, ar sausumos vezlys tinkamas gyvunas 4-5 metu vaikui? kada geriausia vezli issigyti? kur galima isigyti? kokio amziaus geriausia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GitanaDainius: 24 rugsėjo 2015 - 22:58
QUOTE(GitanaDainius @ 2015 09 24, 23:57)
sveiki, ar sausumos vezlys tinkamas gyvunas 4-5 metu vaikui? kada geriausia vezli issigyti? kur galima isigyti? kokio amziaus geriausia?

Sveiki smile.gif
Na kaip čia pasakius... kai aš pati žinau kiek, ko ir kaip reikia auginant vėžlį namuose - tai 4-5 metų vaikas to tikrai nesugebės smile.gif Vėžlys - ne užgaida, ne žaislas. Ne mašinytė, kurią galima ant grindų stumdyti... Tai augintinis, gyvas sutvėrimas, su jausmais, poreikiais, pojūčiais ir raudonu krauju kūne... Jį įsigijus - rūpintis (jei viskas ok, jei nesusirgs ar pan.) reiks labai ilgai, nes vėžliai ilgaamžiai. Todėl gal labiau tiktų toks teiginys: vėžlys tinkamas augintinis, kur auga vaikas 4-5 metų, bet tik su suaugusiojo priežiūra ir rūpesčiu. Todėl, prieš įsigyjant, tikrai derėtų labai gerai pagalvoti ar esat pasiruošę tam wink.gif
Atsakyti