Įkraunama...
Įkraunama...

Sausumos vėžliai

Laba diena. Noriu ir aš prisijungti į šį forumą. ax.gif Skaičiau ir seną forumą, tai nusprendžiau prisijungti prie jūsų. Trečiadienį nusipirkau vėžliuką. Visą įrangą. tik niekaip nesugalvoju vardo, tai laukiu jūsų pasiūlymo. http://www.part.lt/p...f66be282670.jpg


Apie vėžliuką : Stepinis vėžlys. Išperėtas 2014 metais. Su dokumentais, Kaip suprantu Uzbekistanas jo kilmės šalis. O Lenkijon atvežtas buvo. Sveria 71 g.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NojusK: 06 lapkričio 2015 - 19:45
Sveikos, mamytės,
Gavome dovanų vėžliuką, gyveno visą laiką palaidas ir, matosi, nelabai kas juo rūpinosi, dėl to ir atidavė, kad atsibodo. jam dabar 9 metai, kiek žinau apie vėžlių gyvenimą namuose tai tiek, kiek radau internete. Dabar kai namie turiu šį auksą noriu jūsų paklausti:
1. Ar įmanoma vėžlį permaitinti? Maniškis valgo du kartus per dieną, nedideliais kiekiais. ( senieji šeimininkai sakė, kad jis žiema miega ir valgo kartą per 1-2 sav, kai prabunda, o pas mane jis labai daug vaikštinėja).
2. Pas jį šiek tiek lupasi odelė ir kiautas visiškai matinis ( toks kaip būtų nešvarus), kuom patepti jo odą ir pastiprinti kiautą?
3. Ar normalu, kad jis nuolatos nori agurkų ir kopustų (daugiau dar ko siūliau nieko nevalgo)?
4. dar toks klausimas Ar jie sysioja? Jis nusituštino vandieniu su kažkokiom baltom gleivėm, ar tai normalu?

Labai laukiu atsakymo, noriu jam suteikti visapusišką pagalbą... Šiaip vežliukas drasus, smalsus, bendraujantis...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristy2009 @ 2015 11 09, 16:15)
Sveikos, mamytės,
Gavome dovanų vėžliuką, gyveno visą laiką palaidas ir, matosi, nelabai kas juo rūpinosi, dėl to ir atidavė, kad atsibodo. jam dabar 9 metai, kiek žinau apie vėžlių gyvenimą namuose tai tiek, kiek radau internete. Dabar kai namie turiu šį auksą noriu jūsų paklausti:
1. Ar įmanoma vėžlį permaitinti? Maniškis valgo du kartus per dieną, nedideliais kiekiais. ( senieji šeimininkai sakė, kad jis žiema miega ir valgo kartą per 1-2 sav, kai prabunda, o pas mane jis labai daug vaikštinėja).
2. Pas jį šiek tiek lupasi odelė ir kiautas visiškai matinis ( toks kaip būtų nešvarus), kuom patepti jo odą ir pastiprinti kiautą?
3. Ar normalu, kad jis nuolatos nori agurkų ir kopustų (daugiau dar ko siūliau nieko nevalgo)?
4. dar toks klausimas Ar jie sysioja? Jis nusituštino vandieniu su kažkokiom baltom gleivėm, ar tai normalu?

Labai laukiu atsakymo, noriu jam suteikti visapusišką pagalbą... Šiaip vežliukas drasus, smalsus, bendraujantis...smile.gif



Ne mamytė, bet manau kai ką ir aš galiu atsakyti smile.gif 1. Gal pas jus šilčiau, kadangi jis šaltakraujis tai ir aktyvesnis.
2. Šeip žinot, kad reikia visų lempų, UVB ir kaitrinės? Man rekomendavo OSTEOCARE vitaminus. Vaistinėj būna. Bet yra ir milteliai kurie dedasi ant maisto ir D3 vitamino aliejus. Tai nežinau, gal kažkuri mama daugiau patars.
3. Žmogus iš kurio pirkau pasakė, kad tiek agurkų, tiek kopūstų nerekomenduojama duoti. Pabandykit Aisbergo(Pekino) salotos duoti, aš tai dar šiandien gražių pienių lapų prisiskyniau.
4. Žinokit pas mane irgi jis pasisiojo vandeniu ir kažkuo baltu, tai manau normalu. mirksiukas.gif

P.S GALIU ATSIŲSTI MAISTO SARAŠIUKĄ KURĮ MAN ATSIUNTĖ ŽMOGUS IŠ KURIO PIRKAU VĖŽLĮ. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NojusK: 09 lapkričio 2015 - 20:11
Sveikos smile.gif gal priimsit ir mus smile.gif gavom dovanų metų laiko vezliuka... Daug skaitinėjau bet neransu info? Ar visada tos lempos kaitrinė ir UV turi būti įjungtos? Gal naktį nereikia? Arba gal galima tą šildanti akmenį įdėti? smile.gif)
Atsakyti
Labukas, kad ši temute labai jau apmirus.
Papildyta:
QUOTE(NojusK @ 2015 11 09, 21:10)
Ne mamytė, bet manau kai ką ir aš galiu atsakyti smile.gif 1. Gal pas jus šilčiau, kadangi jis šaltakraujis tai ir aktyvesnis. 
2. Šeip žinot, kad reikia visų lempų, UVB ir kaitrinės? Man rekomendavo OSTEOCARE vitaminus. Vaistinėj būna.  Bet yra ir milteliai kurie dedasi ant maisto ir D3 vitamino aliejus. Tai nežinau, gal kažkuri mama daugiau patars.
3. Žmogus iš kurio pirkau pasakė, kad tiek agurkų, tiek kopūstų nerekomenduojama duoti. Pabandykit Aisbergo(Pekino) salotos duoti, aš tai dar šiandien gražių pienių lapų prisiskyniau.
4.  Žinokit pas mane irgi jis pasisiojo vandeniu ir kažkuo baltu, tai manau normalu.  mirksiukas.gif

P.S GALIU ATSIŲSTI MAISTO SARAŠIUKĄ KURĮ  MAN ATSIUNTĖ ŽMOGUS IŠ KURIO PIRKAU VĖŽLĮ.  smile.gif

Dėkui uz atsakymą. Jis nepripratęs prie terariumo, bandem deti, tai daužosi, braunasi... tai nezinau kaip su tom lempom, nes jis varineja po buta, tai ka tas lempas is paskos jam nesiot?smile.gif turi sildoma kilimuka jis, tai ant jo kartais snaudzia kai nunesu. Del odeles po maudyniu tepemes vitaminu D3 tai jau baiginejasi lupimasis.smile.gif Kai sysioja vandieniu ir baltom gleivem- tai reiskia, kad truksta skysciu vezliukui. Jis vandens gert nenori tai agutkai gan gerai dabar. O siaip maisto sarasiuko visai noreciau, o tai truksta jau daromu misrainiu ideju;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristy2009: 24 lapkričio 2015 - 17:43
QUOTE(kristy2009 @ 2015 11 24, 18:54)
Labukas, kad ši temute labai jau apmirus.
Papildyta:

Dėkui uz atsakymą. Jis nepripratęs prie terariumo, bandem deti, tai daužosi, braunasi... tai nezinau kaip su tom lempom, nes jis varineja po buta, tai ka tas lempas is paskos jam nesiot?smile.gif turi sildoma kilimuka jis, tai ant jo kartais snaudzia kai nunesu. Del odeles po maudyniu tepemes vitaminu D3 tai jau baiginejasi lupimasis.smile.gif Kai sysioja vandieniu ir baltom gleivem- tai reiskia, kad truksta skysciu vezliukui. Jis vandens gert nenori tai agutkai gan gerai dabar. O siaip maisto sarasiuko visai noreciau, o tai truksta jau daromu misrainiu ideju;)


Parašykit man į el. paštą nojuskau@gmail.com ir atsiųsiu smile.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif bandau įkelti paveiksliuką ir pasirodyti savo naują augintinį smile.gif Kolkas vadinu burbuliuku ( Testudo hermanni) 2015 m. svoris 40 g. thumbup.gif http://public.fotki....1233661956.html
Atsakyti
labai gražutis smile.gif)
Atsakyti


Sveiki.vaikai labai nori vezliuku kuri gyvena sausumoj.Gal kas parduoda,ar atiduoda,mielai priimsim.dar pirksim ir terariuma .noretumem porele arba kad butu du vnt.lauksim pasiulimu.aciu.
Atsakyti
QUOTE(alioska @ 2016 02 17, 19:34)
Sveiki.vaikai labai nori vezliuku kuri gyvena sausumoj.Gal kas parduoda,ar atiduoda,mielai priimsim.dar pirksim ir terariuma .noretumem porele arba kad butu du vnt.lauksim pasiulimu.aciu.

Pirma reikia labai gerai pagalvoti, nes vėžlys vaikui labai greitai nusibos, jo negalima glostyti, nešiotis kaip šuniuką ar su juom žaisti 4u.gif . Kiek vaikams metų? Mažiems tikrai nerekomenduojama smile.gif . Be to pirma įsigykite visą reikalingą įrangą, o tada vėžliukas jei nusprendėte pirkt.
Atsakyti
[quote=liuka**,2015 03 14, 22:04
Sveiki, norejau paklausti kiek metu pas jus gyvena Kipis ?Turiu panašaus dydžio kaip jusu, tai pas mane 20 m., jau gyvena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nnina: 23 vasario 2016 - 23:14
[quote=nnina,2016 02 24, 01:12]
[quote=liuka**,2015 03 14, 22:04
Sveiki, norejau paklausti kiek metu pas jus gyvena Kipis ?Turiu panašaus dydžio kaip jusu, tai pas mane 20 m., jau gyvena.
[/quote]
biggrin.gif Kipis pas mane apie 30m. gyvena, jau nepamenu, jis buvo jau nemazas kai pirkom smile.gif Manau jam kažkur 45-50m. biggrin.gif Laukiam kada pasirodys. Pernai islindo kovo8d., o paprastai balandžio pradžioje, pranešiu kai išlys mirksiukas.gif
Atsakyti