Įkraunama...
Įkraunama...

Sausumos vėžliai

QUOTE(GitanaDainius @ 2015 09 24, 22:57)
sveiki, ar sausumos vezlys tinkamas gyvunas 4-5 metu vaikui? kada geriausia vezli issigyti? kur galima isigyti? kokio amziaus geriausia?

vaikui? Jus juokaujat. Jai pirksit vezli, tai pati juo ir rupinsities, vaikas tam per mazas. O kokiam tikslui tas vezyls tuomet? Nes glostyti jo neglostys. Isvest pasivaiksciot irgi nevedzios. Zaist su juo? Vezliai nezaidzia, metomu daiktu nenesioja, uodega nevizgina seimininka pamates. Kaip isivazduojat, ka vaikas su tuo vezliu veiks??????
Atsakyti
Sveiki smile.gif norėčiau paklausti tų, kurie leidžia savo vėžliukams žiemoti. Jau du metus turim savo Nuką. Pernai dar nemigdėm. Per šilta pas mus buvo visur. Šiemet galvojam, kad gal reikia jau tai padaryti. Tik labai bijome, kad pavasary jis nebepabus. Gal pasidalintumėt patirtimi, kaip jūsų vėžliukai žiemoja. Kokiom sąlygom, temperatūroje ir kur laikote. smile.gif
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Džilonukė* @ 2015 09 26, 09:41)
Sveiki smile.gif norėčiau paklausti tų, kurie leidžia savo vėžliukams  žiemoti.  Jau  du metus turim savo Nuką. Pernai dar nemigdėm. Per šilta pas mus buvo visur. Šiemet galvojam, kad gal reikia jau tai padaryti. Tik labai bijome, kad pavasary jis nebepabus. Gal pasidalintumėt patirtimi, kaip jūsų vėžliukai  žiemoja. Kokiom sąlygom, temperatūroje ir kur laikote. smile.gif
My Webpage

Nemigdau ax.gif ir nelabai pasiryžusi tą daryti smile.gif - nesu įsitikinusi, kad mokėčiau tą padaryti tinkamai, teisingai, todėl bijau rizikuoti.
Atsakyti
QUOTE
Turiu blogų naujienų verysad.gif Kipis užsikasė, reiškia po 2 savaičių bus šalta


Bet kaip tas Kipis prognozuoja!? ohmy.gif Geriau už bet kokį klimatologą. doh.gif Iš tikro atšalo ir tikrai beveik po 2 sav blink.gif
Lauksim tolimesnių ilgalaikių prognozių bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saron: 09 spalio 2015 - 09:51
Sveikos ropliu mylėtojos smile.gif norėčiau ir aš įsitraukti į jūsų draugiją tik dar nenusipirkau vėžlio, nežinau kokį man pasirinki (stepinį, grakinį, leopardinį...) gal jūs galite padėti, patarti? tikrai aš jį pirksiu tik nežinau kurį...

pirmiausiai galvoju apie apgyvendinimą, reikia terariumo (bandysiu užsisakinėti kad padarytų)
iškilo klausimai apie apšvietimą.
- kaitrinė lemputė bus (kažkur užmačiau kaip stalinė prisegama ji uždėta)
ir dar UVB, tai klausiu - ji gali būt taip pat sukama paprastai ant stalinės lemputės?
dar prisiskaičiau apie tą raudoną šviesą ji irgi naudojama (mačiau ir zoo sode) ar jos reikia? kiek ten man tada šviesų reikia prikišt biggrin.gif
pirmai pradžiai reikėtų kraiko, kokį jūs perkat?
ar tik akmenukais , šienuku apdedat? skaičiau kad lygtais stepiniai megsta raustis ir reiia jiems storo sluoksio smėlio, bet gi negerai smėlis(vėl kažkur skaičiau...)

kuo daugiau skaitau tuo painiau viskas, o noriu pirmiausiai turėt gerus namus vėžiui o poto įkeldintį jį, o ne atvirkščiai...
Prašau patarkit kaip man jam sukurti gerą terariumą ar pasidalinti savo nuotraukytėmis kaip jie gyvena? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daline @ 2015 10 27, 14:17)
Sveikos ropliu mylėtojos smile.gif norėčiau ir aš įsitraukti į jūsų draugiją tik dar nenusipirkau vėžlio, nežinau kokį man pasirinki (stepinį, grakinį, leopardinį...) gal jūs galite padėti, patarti? tikrai aš jį pirksiu tik nežinau kurį...

pirmiausiai galvoju apie apgyvendinimą, reikia terariumo (bandysiu užsisakinėti kad padarytų)
iškilo klausimai apie apšvietimą.
-  kaitrinė lemputė bus (kažkur užmačiau kaip stalinė prisegama ji uždėta)
ir dar UVB, tai klausiu - ji gali būt taip pat sukama paprastai ant stalinės lemputės?
dar prisiskaičiau apie tą raudoną šviesą ji irgi naudojama (mačiau ir zoo sode) ar jos reikia? kiek ten man tada šviesų reikia prikišt biggrin.gif
pirmai pradžiai reikėtų kraiko, kokį jūs perkat?
ar tik akmenukais , šienuku apdedat? skaičiau kad lygtais stepiniai megsta raustis ir reiia jiems storo sluoksio smėlio, bet gi negerai smėlis(vėl kažkur skaičiau...)

kuo daugiau skaitau tuo painiau viskas, o noriu pirmiausiai turėt gerus namus vėžiui o poto įkeldintį jį, o ne atvirkščiai...
Prašau patarkit kaip man jam sukurti gerą terariumą ar pasidalinti savo nuotraukytėmis kaip jie gyvena? smile.gif



mes tai iš kaimo parsivežame smėliuko. Vėžliukas patenkintas atrodo smile.gif ir ropoti juom patogu ir kai nori gali įsirausti giliau smile.gif Iš pradžių bandė tą smėlį ragauti kelias dienas smile.gif bet nieko blogo nenutiko, sveikas, gyvas ir stiprus jis pas mus jau trečius metus gyvena šitaip smile.gif
Mes stepinį auginam. Kai pirkom tai KIKOJ sakė, pirkti ir kraiką kažkokį kaip maži medžio burbuliukai ten buvo. Pabandėm bet greitai pakeitėm, nes pradėjo jį ragaut tai išsigandom kad dar numirs jis pas mus... o ir neatrodė, kad jam patoju jame ropoti schmoll.gif . Per purus buvo kažkoks. O va su smėliu tai viskas tvarkoj, thumbup.gif ir drėgmę sugeria puikiai ir išvalyti kai pakakoja lengva ir patogu.
o lempas tai tirime dvi viena raudoną šildomą, o kitą dienos šviesos. iš KIKOS abi pirkom. Šildoma ta raudona tai buvo iškart su visa aparatūra jai smile.gif jinai ten įsisuka į tą laikiklį ir grotelėm dar apsaugota yra kad nenudektų kas prisilies.
Atsakyti
mmm man kazkaip su smėliu tai prastokai, o bijociau parsinest su kokiom kirmelem smile.gif medžio drožles gal galima pirkt kokias iš gėlių skyrėlių (naturalias ne dažytas)?

tai šildoma raudonųjų ir dieninė tą pačią naudą duoda? na reiks pasiskaityt dar, noriu pirma isistudijuot prieš įsigijant ir labai labai noriu tokio gyvunėlio, gazdina tik žiemos miegas, man nepatyrusiai biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien radau ebay, nelabai suprantu, bet tikriausiai ši lempa kaip raso skleidzia - UVA kiekis 32%, UVB kiekis 3%, tai negi pirkt dviejų lempuciu nebereikia?

http://www.ebay.com/...fJIK4Sg4AzSXDtg
Atsakyti
Jau išsisprendė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 31 spalio 2015 - 18:50
QUOTE(daline @ 2015 10 27, 16:08)
mmm man kazkaip su smėliu tai prastokai, o bijociau parsinest su kokiom kirmelem smile.gif 

supilat i kepimo skarda ir i orkaite. Ir kirmeliu kaip nebuta.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2015 10 31, 19:23)
supilat i kepimo skarda ir i orkaite. Ir kirmeliu kaip nebuta.

nu dar niekada neteko su kirmeles parsivezt smelio smile.gif
Papildyta:
o lempas tai tokias naudojam. Diena ijungtas abi laikom. nakti išjungiam irgi abi. smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

http://www.kika.lt/e...rine-lempa.html http://akvariumai.lt...-26-w-1474.html
Atsakyti
Dėkoju labai smile.gif na žiūriu neprasiversiu be įrangos pigesnes už vėžliuko kaina smile.gif

paprastos prisegamos stalinės lempos tai tik sita spiralinę lempute galima prisugti?
o ta raudonoji kuri skleidzia siluma jau turi but speciali ir lempa... jei gerai supratau.

Gal zinot kur dabar yra gyvūnų parduotuvėse pirkti vėžliukų? vilniui arba kaune, nes vistiek reikes vaziuot pirkt? nesinori nuvažiavus po miesta klaidziot ir nerast ju smile.gif

ar patartumėt pirkti geriau iš žmogaus kuris jau būtų auginęs?

dar truputėlį apie ligas norėjau paklaust, neramina ta salmonelioze... neturiu vaikučiu bet ateityje, tai nusimato, tai nebegalesiu as tada vėžlio augint??

ir ar reikia iš parduotuvės nusipirkus vėžliuką iškart duot nuo kirminu vaistuku? ir kas metai profilaktiskai...
Atsakyti