Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Taurė @ 2014 12 09, 21:06)
Tikiu, kad lengvojoje galima, bet nebandžius, todėl nesiginčysiu. Bet trijų eilių visureigyje, labai abejoju. Taip pat abejoju, kad visažinės aplamai bandė reguliuoti kitur nei lengvojoje.


Triju eiliu visureigyje-taip,tikiu,kad bus akla zona-pats masinos ilgis ja duoda(bet turetu islikti nedidele) smile.gif Be to,aklos zonos pasalinime dalyvauja ir salono veidrodis-jis turi būti pakreiptas desiniau (turi itakos spinduliu luzimui-juk butent del to akla zona ir susidaro,taigi ta ir salinam-keiciam atspindziu luziu kampa) komercinese masinose,kur nera salono veidrodzio ir langu,tegu jos ir lengvikes dydzio-kazkiek aklos zonos isliks.O iprastiniu gabaritu lengvikese aklos zonos susireguliavus kaip ir nera smile.gif
Beje,triju eiliu visureigis taip pat priklauso lengvuju kategorijai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 12 09, 13:19)
Triju eiliu visureigyje-taip,tikiu,kad bus akla zona-pats masinos ilgis ja duoda(bet turetu islikti nedidele) smile.gif Be to,aklos zonos pasalinime dalyvauja ir salono veidrodis-jis turi būti pakreiptas desiniau (turi itakos spinduliu luzimui-juk butent del to akla zona ir susidaro,taigi ta ir salinam-keiciam atspindziu luziu kampa) komercinese masinose,kur nera salono veidrodzio ir langu,tegu jos ir lengvikes dydzio-kazkiek aklos zonos isliks.O iprastiniu gabaritu lengvikese aklos zonos susireguliavus kaip ir nera smile.gif
Beje,triju eiliu visureigis taip pat priklauso lengvuju kategorijai  mirksiukas.gif

Koks skirtumas, kokiai kategorijai priklauso (man jokio), kalbam apie veidrodžių nustatymą. Akla zona yra, ir kai jau yra, tai labai akla. Labai padeda aklos zonos sensoriai tokiu atveju.
Atsakyti
Jei jau yra-dar labai padeda atidus eismo stebejimas uz saves ir atitinkamai veiksmu planavimas i prieki-ko gero,labiau nei sensoriai,as siuo atveju negaleciau aklai pasitiketi elektronika... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 12 09, 14:29)
Jei jau yra-dar labai padeda atidus eismo stebejimas uz saves ir atitinkamai veiksmu planavimas i prieki-ko gero,labiau nei sensoriai,as siuo atveju negaleciau aklai pasitiketi elektronika... smile.gif

denaxa, su tavim kalbėt, kaip su pliku pešiotis. Toks jausmas, kad aš važiuoju užsimerkus ir užsisvajojus lotuliukas.gif Akla zona ir vadinasi akla dėl to, kad kiek bestebėsi, ji akla, nesimato nieko lotuliukas.gif
Joks protingas žmogus nepasitikės elektronika 100proc. Bet, kad padeda tam tikrose situacijose, surpasi tik pamėginus.

Žinai tikrai daug, bet ne viską, ne visas gyvenimo situacijas. Būtų gerai, kad pergalvotum prieš rašydama, ar tavo kategoriški teiginiai tikrai 100% atitinka visas situacijas. Daug merginų čia skaito, ir tiki viskuo ką rašai, ypač naujokės. Gal kuri dabar sėdi, ir jaučiasi luzere, nes denaxa sakė visi veidrodžiai nusireguliuoja, o tos merginos veidrodžiai neklauso, nors pasiusk. lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai gera laida rode apie akla zona,uz furos pasislepe gal 8 dviratininkai,jie taip sustojo,kad furoje sedint ju nesimate.
Papildyta:
QUOTE(Taurė @ 2014 12 09, 22:49)

Žinai tikrai daug, bet ne viską, ne visas gyvenimo situacijas. Būtų gerai, kad pergalvotum prieš rašydama, ar tavo kategoriški teiginiai tikrai 100% atitinka visas situacijas. Daug merginų čia skaito, ir tiki viskuo ką rašai, ypač naujokės. Gal kuri dabar sėdi, ir jaučiasi luzere, nes denaxa sakė visi veidrodžiai nusireguliuoja, o tos merginos veidrodžiai neklauso, nors pasiusk.  lotuliukas.gif

Siek tiek tau pritarsiu,skaitant denaxos postus,atrodo,kad ji viska zino geriau uz kitus rolleyes.gif .Kartais tai erzina smile.gif .
Atsakyti
nereikia niekuo aklai tikėt, mes dalinamės savo patirtimi, o kokia ji, tai jau kiekviena sau prisitaikys smile.gif man pvz irgi būna tos aklos zonos, gal ir blogai susireguliuoja, velnias žino, dėl to pasitikrinu žvilgsniu per petį, jeigu kyla įtarimų. Beje, kažkada baisiai seniai prie vienos auto veidrodėlių buvo viduj įklijuoti dar vieni tokie mažyčiai, čia ne mano darbas, bet jie kažkiek padėdavo tuo klausimu.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 12 09, 22:49)
denaxa, su tavim kalbėt, kaip su pliku pešiotis. Toks jausmas, kad aš važiuoju užsimerkus ir užsisvajojus lotuliukas.gif Akla zona ir vadinasi akla dėl to, kad kiek bestebėsi, ji akla, nesimato nieko  lotuliukas.gif
Joks protingas žmogus nepasitikės elektronika 100proc. Bet, kad padeda tam tikrose situacijose, surpasi tik pamėginus.

Žinai tikrai daug, bet ne viską, ne visas gyvenimo situacijas. Būtų gerai, kad pergalvotum prieš rašydama, ar tavo kategoriški teiginiai tikrai 100% atitinka visas situacijas. Daug merginų čia skaito, ir tiki viskuo ką rašai, ypač naujokės. Gal kuri dabar sėdi, ir jaučiasi luzere, nes denaxa sakė visi veidrodžiai nusireguliuoja, o tos merginos veidrodžiai neklauso, nors pasiusk.  lotuliukas.gif


Nu paskaityk ta mano posta,kuri jau skaitei,tik neatidziai-tai perskaityk visa,ten tikrai neparasyta kad absoliuciai visi ir visur nusireguliuoja doh.gif Ten nera nei vieno kategorisko teiginio,tik situacijos is gyvenimo ir siek tiek fizikos doh.gif Šiaip,nepyk,bet kategoriskas teiginys yra butent tavo-vat yra ir viskas,ir taskas biggrin.gif
Atsakyti
Deja,akla zona yra ir gerai nureguliuoti veidrodeliai nepades 100%.
Atsakyti
QUOTE(South @ 2014 12 09, 22:52)
Siek tiek tau pritarsiu,skaitant denaxos postus,atrodo,kad ji viska zino  geriau uz kitus rolleyes.gif .Kartais tai erzina  smile.gif .


Sorry,jei erzina-savo ziniom galiu ir nesidalinti...ne man gi reikia... ax.gif ar jei norisi pasidalinti patirtim vien tam,kad kazkam galbut galetum pagelbeti-tai jau blogai,nes kazkas gali pagalvoti kad va per daug zinai? g.gif Ir tikrai niekur nesu rasiusi,kad zinau geriau uz kitus...Vairavimas-tai mano darbas,man priklauso apie tai daug zinoti...juk savo darbe,apie savo specialybe tur but irgi daug zinai,ane? ir jei pradetume diskutuoti,pvz.,tavo profesijos tematika,tai,iseitu,jau as tureciau erzintis,kad tu zinai viska geriau uz mane? doh.gif Keistas man toks poziuris,ir tiek,na,bet lietuviu nacionalinis bruozas cia,nieko nepadarysi...
Tai va,jei labai erzina-as galiu nieko ir nerasyti...biski laiko sutaupysiu... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(džu @ 2014 12 09, 23:00)
nereikia niekuo aklai tikėt, mes dalinamės savo patirtimi, o kokia ji, tai jau kiekviena sau prisitaikys smile.gif  man pvz irgi būna tos aklos zonos, gal ir blogai susireguliuoja, velnias žino, dėl to pasitikrinu žvilgsniu per petį, jeigu kyla įtarimų. Beje, kažkada baisiai seniai prie vienos auto veidrodėlių buvo viduj įklijuoti dar vieni tokie mažyčiai, čia ne mano darbas,  bet jie kažkiek padėdavo tuo klausimu.

Tiesiog,kai jau yra patirties-nelabai ir stengiesi susireguliuoti,nes gerai kaip yra biggrin.gif As jau sita ant saves pastebejau,anksciau su veidrodziais belekiek prasikrapstydavau kad man idealiai butu,dabar-jei kelias matosi tai ir gerai,nes su metais kazkaip atsiranda sugebejimas matyti ir ten kur nesimato,kad ir galva suktelejus,ir nelabai svarbu kaip sureguliuota ax.gif As va po dukros i jos masina kai sedu tai nieko nereguliuoju,kad jai paskui nevargti,tik sedyne atitraukiu nes netelpu po jos,o veidrodziai tai kazkaip kaip yra taip man gerai-bet ir akla zona tokiu atveju yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 12 09, 23:15)
Sorry,jei erzina-savo ziniom galiu ir nesidalinti...ne man gi reikia... ax.gif ar jei norisi pasidalinti patirtim vien tam,kad kazkam galbut galetum pagelbeti-tai jau blogai,nes kazkas gali pagalvoti kad va per daug zinai? g.gif  Ir tikrai niekur nesu rasiusi,kad zinau geriau uz kitus...Vairavimas-tai mano darbas,man priklauso apie tai daug zinoti...juk savo darbe,apie savo specialybe tur but irgi daug zinai,ane? ir jei pradetume diskutuoti,pvz.,tavo profesijos tematika,tai,iseitu,jau as tureciau erzintis,kad tu zinai viska geriau uz mane? doh.gif  Keistas man toks poziuris,ir tiek,na,bet lietuviu nacionalinis bruozas cia,nieko nepadarysi...
Tai va,jei labai erzina-as galiu nieko ir nerasyti...biski laiko sutaupysiu... rolleyes.gif

O kai kam vairavimas kasdienybe,nors ir ne darbas,kuri daugiau zinos smile.gif ?Bet as nesakiau,kad mane tu erzini ar tavo visos kalbos,tik sakau,kad kartais kai kurie pasakymai,nieko blogo apie tave negaliu pasakyti mirksiukas.gif .
Atsakyti
Ka tik nuvaziavau apie 30km. Specialiai pasukau galinio vaizdo veidrodi, kad rodytu ne vien galini lango vazida, bet pakreipiau i desine. Rezultataas, maciau permazai galo, ir grozejausi vaizdu i priekines ir antros sedyniu galvu atlosus. Daugiau nieko nesimato 🙀 ups, ir vel denaxos teorija neveikia.
Papildyta:
Taip denqxa, as kategoriskai teigiu, kad esi ne visuomet teisi. Tiesiog prasau pergalvot pries rasant. Nieko pries tave neturiu, tik gaila zmoniu kurie tiki ne visiskai teisinga info.

Labai daznai sakai geru patarimu, bet si kart su akla zona perlenkei lazda. Tavo pateikta terorija tinka tik tavo vairuojamiems, ismegintiems automobiliams. As tau bandau papasakoti kuo skiriasi mano patirtis, o tu man atsakai, kad akla zona dings apgalvojant zingsnius i prieki ir stebint aplinka, lyg as vaziuociau uzsimerkus.

Sakai galini veidrodi nusukt i desine ir viskas matysis, deja deja denaxa .... Tikrai ne viska zinai ir bandei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taurė: 09 gruodžio 2014 - 22:40
Taure o tu tikra kad viska isbandei?
Esu skaiciusi ne viena straipsni ir vairuotoju (beje, profesionalu) patarimus kaip susireguliuoti veidrodelius, kad nebutu aklos zonos (nes manes instruktorius irgi neismoke). Ir visi tvirtina, kad nera aklos zonos. Tiesiog ne visi tinkamai susireguliuoja sedyne, kas taip pat turi itakos matomumui. Beje, daznai pastebiu kad kai kurie vairuotojai vos ne guli sedynej, kiti vos ne ant vairo uzkrite ir pan. Bet tai taip pat yra sudetinga. O jei dar automobiliu naudojasi kiti seimos nariai, tai kaskart isteguliuoja sedyne ir ar tikrai kaskart gerai susireguliuoji pats? Tiesiog lengviau pasisukti ir paziureti nei kaskart vargti viska reguliuojant. As pvz jei su akiniais vaziuoju, tai galiu pasitiketi tik veidrodeliais, nes pasisukus pro akiniu sona nieko nematau. Vat tada labai vargstu ir reguliuoju ilgai ir nuobodziai.
Pavyzdys su dviratininkais visai netinkamas, nes jie kaip ir visos kitos transporto priemones privalo vaziuoti kuo arciau desiniojo krasto ir buti matomi veidrodelyje, o ne vaziuoti pasislepe.
Taip pat yra toks dalykas kaip periferiniai veidrodeliai, tik nezinau ar galima legaliai pasikeisti, nes pirkt tai yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 10 gruodžio 2014 - 07:24