Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Night13 @ 2015 01 26, 17:11)
na jo, bet be jų ne tik atminčiai blogai. tada viskam blogai. kadais mokymuisi buvau, skaitau, kad gabi, kas liečia protinius reikalus. žiūriu, kad kuo toliau, tuo labiau viskas atrodo kosmosas, norint ką išmokti. ar gal, kad noru nedegu...


Be jų, aišku, būtų šakutės. Bet pasirinkimas toks, kad yra šalutinis poveikis.
turiu prieš akis pavyzdį - gerą draugę, kuri po dešimties metų su vaistais, dabar išverčia akis nustebus, kai ateini pas ją į svečius. Ji būna pamiršus, kad pati kvietė prieš dieną ir detalės buvo aptartos kokius kelis kartus prieš tai. smile.gif Nekalbant apie tai, kad nebesugeba susikalbėti ta užsienio kalba, kurią gerai mokėjo, nes paprasčiausiai neprisimena žodžių. Dar gerai, kad tik tiek. Bet tendencija bauginanti.
Aš pati su ta atmintim, tai schmoll.gif. Bet turiu vilties, kad viskas susiję su įtampa ir išsiblaškymu. Apsiraminus kažkaip viskas sustoja į savo vietas.
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2015 01 26, 18:54)
Be jų, aišku, būtų šakutės. Bet pasirinkimas toks, kad yra šalutinis poveikis.
turiu prieš akis pavyzdį - gerą draugę, kuri po dešimties metų su vaistais, dabar išverčia akis nustebus, kai ateini pas ją į svečius. Ji būna pamiršus, kad pati kvietė prieš dieną ir detalės buvo aptartos kokius kelis kartus prieš tai. smile.gif  Nekalbant apie tai, kad nebesugeba susikalbėti ta užsienio kalba, kurią gerai mokėjo, nes paprasčiausiai neprisimena žodžių. Dar gerai, kad tik tiek. Bet tendencija bauginanti.
Aš pati  su ta atmintim, tai schmoll.gif. Bet turiu vilties, kad viskas susiję su įtampa ir išsiblaškymu. Apsiraminus kažkaip viskas sustoja į savo vietas.

verysad.gif skamba baisiai......


prisigyriau dėl ramybės, ir va, vėl net vaizdai liejas. verysad.gif
Atsakyti
Nesuprantu kodel man taip blogai geriant AD...toks jausmas kad jie poveikio nebeturi...arba cia mane gryzimas i uk paveike taip.vis dazniau noris susipakuot lovoj po kaldra ir verkt,verkt...taip kartais ir padarau.
...ryt,na siandien jau,mano gimtadienis,senatve...tikiuos,kitais metais jis bus jau Lt.
Taip sudinai jauciuos,kad noriu tik paverkt. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 26, 00:38)
Pasakykit jūs man. Kaip jums sekas mokytis kokio naujo dalyko? Nesuprantu, man senatvė, ar psichumo liekamieji reiškiniai, bet, toks jausmas, kad niekaip. Kadangi jaučiuos visai neblogai, buvau pačiuožinėt antrąkart gyvenime (beje, pirmą su depresikėm prieš kokį šimtmetį). Kiti, žinau, kad bac ir išmoksta, nu aš geriau nesakysiu, kaip ten čiuožiu... Bet tai liečia ne tik šitatai. Ir protinės veiklos reikalaujantys veiksmai, kur reikia ką nors išmokti, man sunkiai įveikiami. Atidėlioju iki begalybės, nesusikaupiu visiškai.

Išmokti čiuožti dviejų kartų tikrai nepakanka. O dėl mokymosi. Jei nesimokei ilgesnį laiką, tai, žinoma, kad atmintis suprastėja. Tą ant savęs buvau pastebėjusi. Bet atmintį galima lavinti.

QUOTE(Pinot noir @ 2015 01 26, 17:54)
Be jų, aišku, būtų šakutės. Bet pasirinkimas toks, kad yra šalutinis poveikis.
turiu prieš akis pavyzdį - gerą draugę, kuri po dešimties metų su vaistais, dabar išverčia akis nustebus, kai ateini pas ją į svečius. Ji būna pamiršus, kad pati kvietė prieš dieną ir detalės buvo aptartos kokius kelis kartus prieš tai. smile.gif  Nekalbant apie tai, kad nebesugeba susikalbėti ta užsienio kalba, kurią gerai mokėjo, nes paprasčiausiai neprisimena žodžių. Dar gerai, kad tik tiek. Bet tendencija bauginanti.
Aš pati  su ta atmintim, tai schmoll.gif. Bet turiu vilties, kad viskas susiję su įtampa ir išsiblaškymu. Apsiraminus kažkaip viskas sustoja į savo vietas.

Galbūt ji raminančius saujom ryja, tada nieko nuostabaus, kad neatsimena, kad į svečius kvietė. Pati jau daug laiko geriu AD, bet tokių nesąmonių nepasitaiko. Užsienio kalbos apskritai pasimiršta, jei jų nuolat nenaudoji.

QUOTE(meja82meja @ 2015 01 27, 05:38)
...ryt,na siandien jau,mano gimtadienis,senatve...tikiuos,kitais metais jis bus jau Lt.
Taip sudinai jauciuos,kad noriu tik paverkt. verysad.gif

Pasveikinčiau, bet nemanau prasmės, nes ką jau čia sveikinsi tokį susenusį žmogų. (Bl, rimtai sunervino).
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2015 01 27, 05:38)
Nesuprantu kodel man taip blogai geriant AD...toks jausmas kad jie poveikio nebeturi...arba cia mane gryzimas i uk paveike taip.vis dazniau noris susipakuot lovoj po kaldra ir verkt,verkt...taip kartais ir padarau.
...ryt,na siandien jau,mano gimtadienis,senatve...tikiuos,kitais metais jis bus jau Lt.
Taip sudinai jauciuos,kad noriu tik paverkt. verysad.gif



Sveikinu, linkiu senti gražiai ir lėtai ir net 70-ies būti jaunatviška ir nesusenusia smile.gif
Atsakyti
Aciu smile.gif
Atsakyti
ramaus gimtadienio ir apskritai - ramybės.

vaikystėje tas ramybės linkėjimas bažnyčioje, kurion priverstinai per didžiąsias metų šventes mane veždavosi tėvai, atrodydavo klaikiausia nesąmonė. tačiau dabar man tikriausiai gražiausias dalykas vieni kitiems palinkėti ramybės. einu ypatingai retai ir nors vistiek nemėgstu svetimiems žmonėms linkėti - tiksliau tokiu būdu bendrauti, man atrodo vienas gražesnių ir prasmingesnių dalykų.
Atsakyti
QUOTE(bučkis @ 2015 01 27, 15:27)
ramaus gimtadienio ir apskritai - ramybės.

vaikystėje tas ramybės linkėjimas bažnyčioje, kurion priverstinai per didžiąsias metų šventes mane veždavosi tėvai, atrodydavo klaikiausia nesąmonė. tačiau dabar man tikriausiai gražiausias dalykas vieni kitiems palinkėti ramybės.  einu ypatingai retai ir nors vistiek nemėgstu svetimiems žmonėms linkėti - tiksliau tokiu būdu bendrauti, man atrodo vienas gražesnių ir prasmingesnių dalykų.



man ir taip būdavo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2015 01 27, 06:38)
Nesuprantu kodel man taip blogai geriant AD...toks jausmas kad jie poveikio nebeturi...arba cia mane gryzimas i uk paveike taip.vis dazniau noris susipakuot lovoj po kaldra ir verkt,verkt...taip kartais ir padarau.
...ryt,na siandien jau,mano gimtadienis,senatve...tikiuos,kitais metais jis bus jau Lt.
Taip sudinai jauciuos,kad noriu tik paverkt. verysad.gif

reikia suprasti, kad vaistai stebuklo nepadarys ir problemų neišspęs, gali tik palengvinti dalią. visa laimė, tavoji priežastis panaikinama. reikia tik ryžto.
Linkiu ramios ateinančios senatvės.

man šiandien irgi taip neramu, net silpna fiziškai. verysad.gif žinau dėl ko, kaip tai pakeisti nežinau... verysad.gif

QUOTE(bučkis @ 2015 01 27, 16:27)
ramaus gimtadienio ir apskritai - ramybės.

vaikystėje tas ramybės linkėjimas bažnyčioje, kurion priverstinai per didžiąsias metų šventes mane veždavosi tėvai, atrodydavo klaikiausia nesąmonė. tačiau dabar man tikriausiai gražiausias dalykas vieni kitiems palinkėti ramybės.  einu ypatingai retai ir nors vistiek nemėgstu svetimiems žmonėms linkėti - tiksliau tokiu būdu bendrauti, man atrodo vienas gražesnių ir prasmingesnių dalykų.

aha. man irgi labai prasmingas, nuoširdus tai dalykas. ir nesijaučiu nejaukiai tarp svetimų žmonių.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 27, 17:52)
man šiandien irgi taip neramu, net silpna fiziškai.  verysad.gif žinau dėl ko, kaip tai pakeisti nežinau...  verysad.gif
aha. man irgi labai prasmingas, nuoširdus tai dalykas. ir nesijaučiu nejaukiai tarp svetimų žmonių.

Ne dėl bipoliko kartais?
O tu apskritai jautiesi blogai tarp žmonių?
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 27, 19:02)
Ne dėl bipoliko kartais?
O tu apskritai jautiesi blogai tarp žmonių?

Taip, dėl to.

Dažniausiai ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night13: 27 sausio 2015 - 18:07
QUOTE(meja82meja @ 2015 01 27, 05:38)
...ryt,na siandien jau,mano gimtadienis,senatve...tikiuos,kitais metais jis bus jau Lt.
Taip sudinai jauciuos,kad noriu tik paverkt. verysad.gif


Sveikinu. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Linkiu kuo greičiau grįžti į Lietuvą.
Atsakyti