Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Night, tu gyva? Jūs man pasakykit geriau, kaip man nusikratyti tos prakeiktos apatijos. Nu rankos niekam nekyla.
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2015 01 17, 18:43)
BS, kas per kursai? moters magijos mokykla? (facepalm)


buvau knygyne pasibovyt, tai tik dabar dašilo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 20, 03:51)
Night, tu gyva? Jūs man pasakykit geriau, kaip man nusikratyti tos prakeiktos apatijos. Nu rankos niekam nekyla.


Sveika, kazkiek energijos vis tik turi 4u.gif kad ir prie kompo prieiti, ir kazka parasyti, tai gal geriau su savimi kalbantis susitarti, kad energijos, labai mazai, bet yra 4u.gif o apatija, pas mane daznai buna del ivairiu priezasciu. Daznai ir del neigiamu jausmu slopinimo, nes tada, kai jau isibegeji, tai slopinasi viskas. Skauda dirbti su savimi, bet as manau, kad augant visada skauda. Growing pains tai sakant. Dar siuo ir kitais reikalais padeda man meditacija. Kai stebint mintis, vietoj man skauda, man sunku, sakai yra skausmas, yra sunkumai, yra liudesys, bet tu emociju nepriemi taip asmeniskai, ir saves del ju nebaudi ir nesiparini, kad vel ne taip, per daug, per mazai kazka jauti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shiva1 @ 2015 01 20, 19:18)
Sveika, kazkiek energijos vis tik turi  4u.gif  kad ir prie kompo prieiti, ir kazka parasyti, tai gal geriau su savimi kalbantis susitarti, kad energijos, labai mazai, bet yra  4u.gif  o apatija, pas mane daznai buna del ivairiu priezasciu. Daznai ir del neigiamu jausmu slopinimo, nes tada, kai jau isibegeji, tai slopinasi viskas. Skauda dirbti su savimi, bet as manau, kad augant visada skauda. Growing pains tai sakant. Dar siuo ir kitais reikalais padeda man meditacija. Kai stebint mintis, vietoj man skauda, man sunku, sakai yra skausmas, yra sunkumai, yra liudesys, bet tu emociju nepriemi taip asmeniskai, ir saves del ju nebaudi ir nesiparini, kad vel ne taip, per daug, per mazai kazka jauti  4u.gif

Tai energijos pas mane yra, ir padarau daugiau, nei tik prie kompo nuslenku. Ir liūdesio nėra. Tiesiog turiu nemažai planų planelių, kurie šiek tiek pakeistų ir paįvairintų mano gyvenimą, bet vis nustumiu į rytdieną. O rytoj tas pats. Na, gal čia tik pokyčių baimė. Bet tokia paralyžiuojanti.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 20, 11:51)
Night, tu gyva? Jūs man pasakykit geriau, kaip man nusikratyti tos prakeiktos apatijos. Nu rankos niekam nekyla.

Nelaimei mano ir visų kitų, gyva. Keliuosi 15val. Atsikėlusi neveikiu nieko. Aš žavinga.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 20, 20:27)
Nelaimei mano ir visų kitų, gyva. Keliuosi 15val. Atsikėlusi neveikiu nieko. Aš žavinga.

Nu tai susijimk, veik ką nors pagaliau!
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 20, 13:23)
Tai energijos pas mane yra, ir padarau daugiau, nei tik prie kompo nuslenku. Ir liūdesio nėra. Tiesiog turiu nemažai planų planelių, kurie šiek tiek pakeistų ir paįvairintų mano gyvenimą, bet vis nustumiu į rytdieną. O rytoj tas pats. Na, gal čia tik pokyčių baimė. Bet tokia paralyžiuojanti.


Man tokiais atvejais padeda visu reikalu darymo smulkinimas i daugiau zingsneliu. Sakysim ir ta ir ta ir ta ir ta ir ta reikai padaryti, ta atrodo labai daug, o jei imi po viena ta, gal net per puse, ir kazka padarai, nesiparinant ko dar nepadarei, tai atsiranda jausmas, kad kazkas, nors po truputi, bet juda. Ant to, jau galbut galima statyti po truputi supratima, kad gali. Gal bus dienu, savaiciu, ar ilgiau, kai nieko nedarysi, bet galima prie tu mazu zingsneliu visada grizti. Tik, taip, tai yra sunku. Nes zmones mes kompleksiski, o dar ir apdovanoti tokiu nesuvokaimu jausmu gilumu, kurie daznai buna uzastrinti gyvenimo aplinkybiu. One step at a time. Uziauginto svorio niekas per savaite nenumeta, taip ir su dvasiniais dalykais. Tai visada bus procesas. Visam gyvenimui, bent jau man
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 20, 21:49)
Nu tai susijimk, veik ką nors pagaliau!

jimuosi. einu atsilenkimų padarysiu.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 01 20, 22:07)
jimuosi. einu atsilenkimų padarysiu.

Nu, ir kiek išspaudei? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2015 01 21, 00:13)
Nu, ir kiek išspaudei? biggrin.gif

50. bet dariau tik todėl, kad prisikarksėjau čia.

sulyg kiekvienu vakaru apmąstau, kad kitądien, tai veiksiu tą ir tą. jau nžn kiek laiko. nu aš debilė tikrai. ryt turiu 2kvietimus į svečius, tai pas draugę tikrai važiuosiu. Dieve, padėk man.
Atsakyti
kai pavargau nuo savo sveikatos šposų. galvą plyšta antra diena, savaitę širdį labai dažnai permušinėja, pulsas greitas, kaktoj karštis....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Septynstygė: 22 sausio 2015 - 15:52
nieko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cremaster: 24 sausio 2015 - 00:14