Įkraunama...
Įkraunama...

Avižiniai sausainiai

Nu ir aš išbandžiau tuos Springlet ir Drugelio receptėlius, nu pyragas tai gavosi nerealiai skanus[smiley=smiley10.gif], tik aš dėjau ne migdolų, o romo esenciją, nes migdolų esencija, ko tai man ne prie širdies, net amareto negeriu :smile.gif
Na, o Drugelio sausainėliai dar kepa, o dar kol atauš, tai atsiliepimus vėliau parašysiu wink.gif.
Atsakyti
Nu va, atplėšiau nuo skardos tuos sausainėlius, irgi labai skanūs, tik aš matyt biskį per daug sukepinau tuos dribsnius, bet nieko, kitąsyk pasitaisysiu tongue.gif wink.gif
Atsakyti
Dekui, Drugeli uz receptuka wink.gif. Labai paprastas, nereikalaujantis daug darbo, o svarbiausia- rezultatas- tikras skanumelis. Mazas vis tiesia rankute, kad dar duociau  ;D
Atsakyti
Mano mama darydavo anksčiau, tokius fantastiškus obuolius au avižiniais dribsniais:
Įdaras: pakepinti svieste avižinius dribsnius su cukrum ir trupučiu cinamono iki geltonumo.
Obuoliams išimti graužtukus bet neperpjauti pusiau, na kad būtų obuolys su skyle viršuj, bet be graužtuko. Tada jį prikrauti įdaro ir apipurkšti plaktu kiaušinio baltymu išplaktu su cukrum. Kišam į orkaitę, kol morengas sukietėja. Atrodo ir skonis fantastiški. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
gal turite aviziniu dribsniu sausainiu recepta
Atsakyti
Mano anytos kepamu aviziniu sausainiu receptas:

250 g dribsniu
150 g margarino
150 g razinu
100 g saulegrazu
100-200 g kokoso rieshutu drozliu arba sezamo seklu
2 kiaushiniai
100-200 g cukraus

Dribsnius uzpilti ishlydytu margarinu, sudeti saulegrazas, kokoso rieshutus arba sezamo seklas, pamirkytas razinas, su cukrumi ishplaktus kiaushinius ir visa mase ishmaishyti. Shaukshta pamirkyti i vandeni, kabinti juo mase ir deti i kepimo skarda formuojant sausainiukus.
Kepti iki 160 laipsniu ikaitintoje orkaiteje apie 15 minuciu.
Atsakyti
Aš kepu su aliejumi, o receptas beveik toks pats:

1 stiklinė aliejaus
2 stiklinės avižinių dribsnių
0,5 stiklinės miltų
0,5 stiklinės cukraus
2 kiaušiniai
vanilės
razinų, saulėgrąžų
kt. priedai (riešutai, džiovinti)

Aliejų užkaitinti iki virimo (neužvirinti!). Suberti dribsnius. Supilti išplaktus kiaušinius su cukrumi. Maišant berti miltus. Įberti vanilės. Sudėti razinas, saulėgrąžas arba(ir) kt. priedus. Su šaukštu formuoti sausainius į pabarstytą miltais skardą. Kepti vidutinio karščio orkaitėje 15-20 minučių.
Skanaus smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Springlet @ 2003 05 02, 22:33)
Linute priminei man mociutes pyraga, net receptu knyga issitraukiau wink.gif

Mano mociutes aviziniu dribsniu pyragas
250g dribsniu uzplikyti 1 stikline verdancio margarino (g.b. ir sviestas) ir uzdengus atvesinti. 3 kiausinius sutrinti su 1 stikline cukraus ir sumaisyti su dribsniais, dar 3 saukstai dziuvesiu ir 30 lasu migdolu esencijos. Kepti vidutinio karstumo orkaiteje, pjaustyti rombais butinai silta, galima apibarstyti cukraus pudra. Skanaus!


Springlet, o kepimo miltelių nereikia g.gif ? Šiaip kiek pyragų kepiau, tai reikėdavo.
Atsakyti
QUOTE(Ajuss @ 2003 11 22, 22:34)
Nu ir aš išbandžiau tuos Springlet ir Drugelio receptėlius, nu pyragas tai gavosi nerealiai skanus[smiley=smiley10.gif], tik aš dėjau ne migdolų, o romo esenciją, nes migdolų esencija, ko tai man ne prie širdies, net amareto negeriu :smile.gif
Na, o Drugelio sausainėliai dar kepa, o dar kol atauš, tai atsiliepimus vėliau parašysiu wink.gif.



O kepimo miltelių į pyragą dėjai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cole: 28 balandžio 2005 - 14:59
QUOTE(Lilė T. @ 2005 02 17, 11:40)
Aš kepu su aliejumi, o receptas beveik toks pats:

1 stiklinė aliejaus
2 stiklinės avižinių dribsnių
0,5 stiklinės miltų
0,5 stiklinės cukraus
2 kiaušiniai
vanilės
razinų, saulėgrąžų
kt. priedai (riešutai, džiovinti)

Aliejų užkaitinti iki virimo (neužvirinti!). Suberti dribsnius. Supilti išplaktus kiaušinius su cukrumi. Maišant berti miltus. Įberti vanilės.  Sudėti razinas, saulėgrąžas arba(ir) kt. priedus. Su šaukštu formuoti sausainius į pabarstytą miltais skardą. Kepti vidutinio karščio orkaitėje 15-20 minučių.
Skanaus smile.gif .



Labai aciu uz receptuka, labai skaniai gavosi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Drugelis @ 2003 05 05, 19:59)
Parašysiu ir aš savąjį avižinių sausainiukų receptą. Mano vaikai irgi juos labai mėgsta.
100-150g sviesto išlydau keptuvėje ir supilu 400g avižinių dribsnių. Pakepinu juos svieste. 2 kiaušinius išsuku su 150g  cukraus, įberiu vanilinio cukraus, galima įdėti razinų. Viską išmaišau ir šaukštu dedu tą tešlą ant sviestu pateptos skardos. Kepu vid. karštumo orkaitėje. Ir skanaus !



Šiandien kepiau, labai skanūs sausainiai thumbup.gif Cukraus galima ir mažiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Drugelis @ 2003 05 05, 18:59)
Parašysiu ir aš savąjį avižinių sausainiukų receptą. Mano vaikai irgi juos labai mėgsta.
100-150g sviesto išlydau keptuvėje ir supilu 400g avižinių dribsnių. Pakepinu juos svieste. 2 kiaušinius išsuku su 150g  cukraus, įberiu vanilinio cukraus, galima įdėti razinų. Viską išmaišau ir šaukštu dedu tą tešlą ant sviestu pateptos skardos. Kepu vid. karštumo orkaitėje. Ir skanaus !


Vakar kepiau. thumbup.gif thumbup.gif Be žodžių smile.gif Bijojau ką nors sumaklint, tai labai mažą porciją kepiau - tik paragavusi pasigailėjau ax.gif . Ir tokie ne per saldūs, ir gan sveikuoliški (aš cukraus dėjau ne 150g, o 100g) wink.gif Iš šeimynos gavau prašymų vėl iškepti.
Atsakyti