Įkraunama...
Įkraunama...

Avižiniai sausainiai

QUOTE(Drugelis @ 2003 05 05, 19:59)
Parašysiu ir aš savąjį avižinių sausainiukų receptą. Mano vaikai irgi juos labai mėgsta.
100-150g sviesto išlydau keptuvėje ir supilu 400g avižinių dribsnių. Pakepinu juos svieste. 2 kiaušinius išsuku su 150g  cukraus, įberiu vanilinio cukraus, galima įdėti razinų. Viską išmaišau ir šaukštu dedu tą tešlą ant sviestu pateptos skardos. Kepu vid. karštumo orkaitėje. Ir skanaus !
Ir aš ką tik juos iškepiau, truputį cukraus padauginau, bet skonis thumbup.gif ir labai greit padariau. Ačiū už receptuką 4u.gif
Atsakyti
Vat, pasiguosti noriu. Kepiau ka tik avizinius sausainius pagal LilesT. recepta. Kazkokia nesamone gavosi, nors visa grieztai dariau pagal nurodymus. Isimu is orkaites sausainius, o jie tiesiog aliejuj plaukia (neiskepe, o greiciausiai isvire). Isimant beveik visi sutrupejo (du pavyko issaugoti). Kaip dejau tesla i skarda saukstu, taip ir isimt teko verysad.gif .Gerai, kad vakaras dar toli. Iki vyro grizimo spesiu koki pyraga iskept. O sausainius i kaima vistoms nuvesiu. Manau bus dekingos...

P.S. cia gal i "beviltiska virtuveje" reikejo rasyti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexandra.R.: 14 gegužės 2005 - 12:57
Kiek laiko kepat Drugelio sausainius? Dabar jau įdėjau į orkaitę, bet ar greit juos iš ten traukt? Tikuosi, nesubyrės, kaip kai kurios čia rašėt... mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau susvilo.... cry.gif Kepiau apie 15 min sad.gif Nieko, svylėsius nukrapščiau ir dabar valgyt jau galima smile.gif Tikrai skanūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Čika @ 2005 05 14, 17:24)
Jau susvilo.... cry.gif  Kepiau apie 15 min sad.gif  Nieko, svylėsius nukrapščiau ir dabar valgyt jau galima smile.gif  Tikrai skanūs thumbup.gif
Gal per daug įkaitinai orkaitę, aš kepiau apie 20 min ir neprisvilo (orkaitė elektrinė 180 - 200 laipsnių)
Atsakyti
Jau Drugelio sausainiukai, tai essen.gif niam niam.
Aš irgi elektrinėj kepiau, 160 laipsniu, apie 15-20 min.
Fantastika clap_1.gif thumbup.gif
Atsakyti
Va, išsikepiau dar ir dabar smaguriauju... Niam niam. Cukraus dėjau mažiau, bet kiaušinius 3, tai labai gerai sulipo. Dar pridėjau razinų, linų sėmenų, saulėgrąžų, džiovintų bananų. Laaaabai skanu. Ačiū Drugeliui!!!!!!!
Atsakyti
Drugelio sausainiai tikrai fantastiski, pradzioj atrode, kad nesigaus, nes tie dribsniai nelimpa issilaksto, bet juos supresavus, svarbu leist jiem ataust ir tik tada traukt is orkaites smile.gif
Atsakyti
Na ir dar vienas l. panašus į aukščiau minėtus.. n kartų kepti - rekomenduočiau.
2oo gr. avižinių dribsnių
250 gr. miltų
3 arbat. š. kepimo miltelių
50 gr. smulkintų riešutų (aš naudoju migdolus, bet galima naudoti bet kokius)
50 gr. linų sėmenų
50 gr. saulėgražų
50 gr. razinų
100 gr. cukraus (galima pakeisti medumi - apie 3 šaukštus skysto, o tom kurios gyvena užsienyje - aš naudoju molasses arba black treacle irgi apie 3 šaukštus )
150 gr sviesto
2 kiaušiniai
pagal receptą dar dedasi 3 šaukštai kakavos... čia jau kaip kam smile.gif

Paruošimas l. paprastas: visus komponentus sumaišome kartu, aš minkau rankomis, gautą tešlą padalinu į vienodo dydžio kamuoliukus iš jų padarau didokus postorius (maždaug 1,5 cm) paplotėlius, kaip meduolius. Dedu ant kepimo popierium išklotos skardos palikdama tarp sausainiu vietos kilimui. Kepami priklausomai nuo orkaitės tipo 175 C apie 15-25 min. arba kol gražiai paruduoja.

Atsakyti
QUOTE(Drugelis @ 2003 05 05, 20:59)
Parašysiu ir aš savąjį avižinių sausainiukų receptą. Mano vaikai irgi juos labai mėgsta.
100-150g sviesto išlydau keptuvėje ir supilu 400g avižinių dribsnių. Pakepinu juos svieste. 2 kiaušinius išsuku su 150g  cukraus, įberiu vanilinio cukraus, galima įdėti razinų. Viską išmaišau ir šaukštu dedu tą tešlą ant sviestu pateptos skardos. Kepu vid. karštumo orkaitėje. Ir skanaus !



Iškepiau ir aš tų sausainiukų, gavosi tikrai super thumbup.gif Tikaš cukraus dėjau 100 gr. ir avižinių dribsnių 300 gr. O visa kita kaip parašyta.
Atsakyti
QUOTE(Drugelis @ 2003 05 05, 19:59)
Parašysiu ir aš savąjį avižinių sausainiukų receptą. Mano vaikai irgi juos labai mėgsta.
100-150g sviesto išlydau keptuvėje ir supilu 400g avižinių dribsnių. Pakepinu juos svieste. 2 kiaušinius išsuku su 150g  cukraus, įberiu vanilinio cukraus, galima įdėti razinų. Viską išmaišau ir šaukštu dedu tą tešlą ant sviestu pateptos skardos. Kepu vid. karštumo orkaitėje. Ir skanaus !

clap.gif clap.gif clap.gif sita recepta buvau radusi senu senoveje - tokie skanus sausainukai gaudavosi. o po to pameciau kazkur ir niekaip neprisimiau kaip ten juos daryti.. aciu! notworthy.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
as anksciau labai daug dalyku is aviziniu dribsniu darydavau, noriu pasiulyt, man ir kitiems labiausiai patikusius avizinius keksiukus
taigi, reikes:
1 stikline dribsniu
0,5 stiklines miltu,
0,5 stiklines cukraus
5 saukstai sviesto
visus tuos produktus ismaisyt, turi gatis kaip trupiniai...
tada deti 1 stikline avieciu arba braskiu uogienes ir 1 sauksta citrinos sulciu.
Sudet viska i foreles ar det su saukstu kauburelis ant sviestinio popieriaus ir kepti 180 karstumo orkaitej , mazdaug pusvalandi. gaunasi tokie skanus, minksti thumbup.gif thumbup.gif . Tiesa, su kitom uogienem ne taip sknu kaip su braskiu...nors cia gal tik man taip smile.gif
Skanaus
Atsakyti