Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai 65 tema

Na jo malonumas menkas. As ir su zmonem dirbu bet kazkdip gavos gan gerai sneket
Bet jei jau ir toliau prognozuoja blogesne eiga tai prasykit vielu
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee1 @ 2015 06 28, 20:34)
Na jo malonumas menkas. As ir su zmonem dirbu bet kazkdip gavos gan gerai sneket
Bet jei jau ir toliau prognozuoja blogesne eiga tai prasykit  vielu

Vielom jau per velu. Dbr tvarkys neaisku kiek ir tada gal jei nesugalvos kad man vel reikia breketu g.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2015 06 28, 22:46)
Vielom jau per velu. Dbr tvarkys neaisku kiek ir tada gal jei nesugalvos kad man vel reikia breketu  g.gif

NA as matyt nelaukciau tiek laiko, arba susiklijuociau ant priekiniu 4-6 breketukus greit oalygintu ir tada iskart viela, Nes cia taip gali zaist ir nieko nepest
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee1 @ 2015 06 28, 22:32)
NA as matyt nelaukciau tiek laiko, arba susiklijuociau ant priekiniu 4-6 breketukus greit oalygintu ir tada iskart viela, Nes cia taip gali zaist ir nieko nepest

bet budriene gal ne pirmus metus dirba ir zino, nemanot? smile.gif siaip man vizualiai viskas tvarkoj bet jos akiai speju lankas nelygus g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita102 @ 2015 06 27, 21:25)
ateitu,,,p.s. o cia ne pati planavot dar dantenu apipjaustyma lazeriuku darytis? gal jau po visko?

as jau pasidariau smile.gif viskas puiku tik net po puses metu tu dantuku dantenos vis dar jautrios.
Atsakyti
Pas mane breketai antrą kartą sudėti smile.gif Nes po pirmo neklijavo vielos, nedanešiojau plokštelės ir viskas grįžo sad.gif

Tai dabar jau dės vielą wacko.gif

Bet nesuprantu, kažkuriai ir su viela dantys po metų kelių išjudėjo?? blink.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2015 07 02, 18:01)
Pas mane breketai antrą kartą sudėti smile.gif Nes po pirmo neklijavo vielos, nedanešiojau plokštelės ir viskas grįžo sad.gif

Tai dabar jau dės vielą wacko.gif

Bet nesuprantu, kažkuriai ir su viela dantys po metų kelių išjudėjo??  blink.gif  unsure.gif

As jau bijau sad.gif O jei viska darai pagal gydytojo nurodymus ir nuemmus issivaiksto? Kazi po to paciam reik moket, jei vel reik det breketus? Klausiu, nes gal kartais buna gydytoju kalte, gal per anksti nuima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2015 07 02, 19:04)
As jau bijau sad.gif O jei viska darai pagal gydytojo nurodymus ir nuemmus issivaiksto? Kazi po to paciam reik moket, jei vel reik det breketus? Klausiu, nes gal kartais buna gydytoju kalte, gal per anksti nuima?  g.gif


Bijau ir aš, kaip ten bus.. O kad už dyką kas sudėtų, tai nebent per kokį teismą gali bandyt draskytis, kad dėl gydytojo kaltės vėl reik breketų. Taip nuėjus ir išsišiepus naujų dykai niekas nesudės :/
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2015 07 02, 19:19)
Bijau ir aš, kaip ten bus.. O kad už dyką kas sudėtų, tai nebent per kokį teismą gali bandyt draskytis, kad dėl gydytojo kaltės vėl reik breketų. Taip nuėjus ir išsišiepus naujų dykai niekas nesudės :/

Ne ne, kad issisiepus dykai detu, tai ne, bet sakau kad buna ir gydytoju klaidu gal, net nezinau... Gal per anksti nueme, gal va kitam su plokstele velavo, kitam vielos neklijavo, o vien su plokstele issikreivino. Cia tik siaip mastau is baimmes, nes nenutuokiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 02 liepos 2015 - 20:29
Giminaitei i vielutes neklijavo. Nesiojo plokstele. Jau kokie 4m breketai nuraskyti, o dantukai kaip ledas.
Nesupykit mergaiciukes, bet dantys neissivaiksto per diena. Juk turi just, kad biski maudzia, arba pastebi, ka kuris nors pasisukes. Tada plokstele smaukst i nesioji.
As jau 2,5m be breketu. Plokstele kas nakt nesioju. Buvau kontrolei, tai atroda, ka bent kol kas viskas gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flegma: 03 liepos 2015 - 06:05
Sveikos, gal kam buvo atsiradusios raudonos dėmės aplink dantį ant dantenų? Skauda su waterpik valytis, bijau gal koks uždegimas, bet ant to danties net neuždėti breketai. Taip neramu dabar dėl to dantuko, niekada nėra buvę tokių dalykų
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2015 07 03, 04:59)
Giminaitei i vielutes neklijavo. Nesiojo plokstele. Jau kokie 4m breketai nuraskyti, o dantukai kaip ledas.
Nesupykit mergaiciukes, bet dantys neissivaiksto per diena. Juk turi just, kad biski maudzia, arba pastebi, ka kuris nors pasisukes. Tada plokstele smaukst i nesioji.
As jau 2,5m be breketu. Plokstele kas nakt nesioju. Buvau kontrolei, tai atroda, ka bent kol kas viskas gerai.

Kad baimes akys dideles, tiek vargus ir sumokejus didelius ppinigus biggrin.gif O jum Flegma neklijavo vieluciu, tik ploksteles?
Atsakyti